Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum ati reactiona daca v-ati prinde sotul/sotia cu


Recommended Posts

le-as spune sa-mi faca loc sa intru si eu in pat [:D], glumeam desigur[alcool]

 

probabil ca as ramane muta, nu as reactiona in primul moment, apoi probabil i-as pofti pe amandoi afara din casa mea si as da foc la pat si la toate lucrurile lui.

 

Nu avem dreptul de a consuma fericirea fara a o produce

 

Tanya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Calin-Alin

daca vreodata v-ati intrebat cum sa reactionati in fata faptului implinit, cautati cartea "INVITATIE LA VALS" de A. DRUMES si veti gasi cel mai bun raspuns posibil(cea mai frumoasa razbunare). Cel putin acolo am vazut cel mai inteligent mod de a-ti lua revansacalin-alin


id="quote">id="quote"> Razbunarea din Inviatie la Vals e ideala,din pacate foarte putin probabil sa ajungi sa o faci,mai ales ca razbunarea a luat timp,in prezent lumea nu mai are rabdare pe care o gasesti tu in carti,vrea satisfactie imediat. Referitor la subiect,nu stiu,pot sa fac zeci de scenarii dar omul se defineste in situatii extreme.Numai cind ajungi la clipa aia te descoperi pe tine,vezi de ce esti in stare. Dar probabil ca ar regreta amandoi(in caz ca el imi e cunostinta)nefericitul moment cind s-au cuplat.Life`s a bitch and then you dieid="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Calin-Alin

Mda,ai dreptate, sintem in secolul vitezei, dar aceasta razbunare este foarte lenta si te macina incetul cu incetul.Torturile CELE MAI CRUNTE SINT LENTE.Daca razbunarea dureaza un minut, efectul este de un minutcalin-alin


id="quote">id="quote">Hm, Lorenei Bobbit nu i-a luat decit citeva secunde sa "hrashti!" scula consortului, dar efectul razbunarii ei a durat mult mai mult [:D][*]Iren dubla mamicaid="red">[zana] Bogdanelu nazdravanuid="blue"> [aerob] si Julia turboid="purple">[majoreta][*]decembriedegetzeii In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da'mie nu vretzi sa-mi zicetzi despre ce razbunare vorbitzi? hai ,ca m-atzi facut curioasa!id="blue">

 

 

 

[mamica][9cer]Anca &id="size3">id="Arial Black">[copil]Alex[bibe]id="blue">id="size5">id="Script MT Bold">

 

 

Asa s-a nascut o mare iubire ...id="Arial Black">id="violet">

Varsta lui Alexid="violet">id="Arial Black">

Pozeid="violet">id="Arial Black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ancutzathree

da'mie nu vretzi sa-mi zicetzi despre ce razbunare vorbitzi? hai ,ca m-atzi facut curioasa!id="blue">


id="quote">id="quote">Eu am citit cartea, e superba, dar nu prea am cum sa o sumarizez.E vorba de ACEA dragoste, pe langa care restul vietii tale nu face nici cit o ceapa degerata. Cred ca 99.99% dintre noi, "muritorii de rind", nu putem iubi astfel.N-avem structura necesara.Asa ca mai bine ii taiem organu' si plecam.[neand]Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am citito acum 20 ani nu mai imi aduc aminte detalii,dar in mare,ea il inseala pe el,nici nu mai stiu daca chiar l-a inselat dpdv sexual,se intalnea cu unul,el afla si se despart,ea urmand sa se casatoreasca cu noul prieten.El lucra in justitie,si ajunge intr-un post de conducere,si il ajuta pe noul sot al fostei lui sotii sa acceada intr-o functie importanta si dupa aceea sa il compromite si il distruge,si cu el implicit si pe ea.Sper sa nu gresesc dar asa imi aduc aminte.

 

Life`s a bitch and then you dieid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...