Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum ati reactiona daca v-ati prinde sotul/sotia cu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mona tu nu ai gresii cu nimic.Aici e vorba despre altceva.Eu peronal nu cred ca exista barbat care sa nu fii inshelat vreodata....Mintea barbatilor este atat de perversa........Eu nu am trecut printr-o situatie de genul asta dar sunt 100% ca toti barbatii sunt facuti din acelasi aluat.Numai ca existe 2 categorii de barbati:Barbati prosti care se lasa descoperiti si care eventual au o viata duplicitara sau barbati ceva mai destepti care stiu sa faca foarte bine diferenta intre inshelatul fizic si cel sentimental.Sunt 2 chestii toatal diferite.Eu daca l-ash prinde intr-o impostaza de genul asta totul s-ar termina .PENTRU SIMPLU FAPT CA NU AS ACCEPTA SA AM UN BARBAT ATAT DE PROST!

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/naomi_creamy/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

incerc ( cred) sa demonstrez e ca reactia noastra la adulter e direct proportionala cu gradul in care ne-a fost afectat orgoliul , adica nu are legatura cu cat de mult iubesti .

 

 

Michelle asha este......Asta este realitatea ....Si sunt in totaliatate de acord cu tot ceea ce ai afirmat.....Sotul meu spune asha"imi e frica ca vei intalni pe altcineva ptr ca intotdeauna exista unul mai bun".Replica mea"asta poate fii valabil si in cazul tau".El"CREZI CA EXISTA ALTA FEMEIE CA TINE?NU NU EXISTA".In cazul meu atata timp ce el imi este fidel acolo in sufletel TOTTUL ESTE MAI MULT DECAT OK.In caz contrar nu mai mi-as pune problema de ce?cine a fost de vina?Unde am greshit?Viata merge mai departe cu alta iubire.Numai ca ma intreb daca aceea noua iubire va mai avea aceasi intensitate.

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/naomi_creamy/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu NU sint deosebita si nici el NU e deosebit.

In fond...

In particular, eu SINT deosebita si s-ar putea sa fie si el, de ce NU?

Pina la proba contrarie si insuficienta :), noi DOI sintem niste oameni ca oricare altii care facem greseli ca oricare altele...

Norocul este ca ne iubim!

Iubiti-va si voi, dincolo de orice.....restul vine de la sine...

 

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Singura reactie de care sunt absolut sigura este ca as[q][q][q][q][q][q][q] si as simti ca mor.Mai departe nu sunt sigura de ce as face si nici nu as vrea sa aflu vreodata.Poate ca as incerca sa o omor [bruta][bruta][bruta] pe ea.

 

www.babiesonline.com/babies/m/mihayta/

 

 

Cristina mamica de Craciunita Cristina Adriana(25.12.2001) si piticut Mihai Stefan (17.09.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am trecut acum cativa ani printr-o altfel de situatie... Am iubit un om, un barbat enorm si dupa un timp am constatat ca el mai avea pe cineva...Nu era casatorit ci era iubitul meu si iubitul altcuiva, am aflat la o petrecere unde am cunoscut-o pe cealalta si, culmea eram amandoua insarcinate cu el....Am simtit ca mor cand am aflat (ea nu a aflat niciodata despre mine. Ea era insarcinata cu o fetita eu cu gemeni (baieti). Eu am renuntat la el, ea e inca cu el. Eu din cauza supararii (eram insarcinata in 5 luni si aveam decat 40 kg cu tot cu ambalaj) am pierdut copii (avort spontan), ea are o fetita superba. Eu l-am cunoscut prima, ea l-a cunoscut la doi ani dupa mine. Eu am un sot si un copil (al sotului ce-i drept), ea il are pe el si amantele lui.

Un lucru e cert, ea sufera dar eu am pus capat suferintei cu multi ani in urma. Imi iubesc sotul dar recunosc ca o parte din inima mea pastreaza un anumit moment din relatia anterioara, moment pe care nu il inteleg...cand am plecat din viata lui, am plecat tacit, fara intrebari, fara reprosuri iar el ma suna si-mi cerea sa ma intorc la el. A aflat de ce am plecat si mi-a spus ca am gresit ca eu sunt cea pe care o iubeste mai mult ( dintre noi doua) dar ca nu poate renunta la nici una din noi....

Eu zambesc de cate ori imi amintesc si realizez ca asta face parte din natura umana, extazul si revenirea dureroasa si brusca la realitate. Sotul meu mi-a spus ca acel om era bolnav iar eu tind sa-i dau dreptate. Sa nu uitam ca oameni de genul acestui om care, candva, a insemnat totul pentru minene pot distruge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by michelle7

Eu daca mi-as prinde sotul cu alta l-as parasi ( SPER [:DNimeni nu e de neinlocuit nici eu nici el si de aceea undeva in fundul mintii sunt pregatita pentru aparia unei terte persoane, in patul lui sau in patul meu , dar stiu sigur ca a treia persoana nu va aparea niciodata in patul NOSTRU[:D]


id="quote">id="quote">Nu sunt prezenta inca la subiecul asta pe forum. Astept sa citesc tot ca sa nu ma repet. Dar esti tare. Mi-a placut mult cum gandesti. Ai putea fi un exemplu si pentru alte femei.Si bine v-am gasit cu ocazia asta. O sa-mi spun si eu parerea dupa ce va cetesc pe toate.Ancuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la mine este alta poveste.mama mea nu a fost niciodata de acord cu el.si dupa vreo 6 ani impreuna(eu cu el)mama a reusit sa ma convinga ca nu era cel potrivit,ca merit mai mult,bla,bla,bla.inca nu locuiam impreuna si am acceptat propunerea parintilor mei de a iesi si cu altcineva pentru ca ma saturasem de toate mizeriile pe care mi le faceau.

 

in sfarsit,lunga povestea...ne-am despartit...nu m-a inteles(nici eu nu am inteles)dar daca cineva iti spune in fiecare zi ca esti prost chiar ajungi sa crezi!asa m-au convins parintii mei...le-a luat 6 ani...

 

si intr-o buna zi - dupa vreo luna- eu am iesit cu un prieten de familie si cum mergeam cu masina il vad pe el de mana cu alta.(ea il tinea pe el de mana).

[bang]

 

eu spun ca sunt o persoana tare care poate trece peste orice.id="red">

dragele mele,am facut ca toate cele.a trebuit saracul baiat sa ma tina sa nu fug dupa ei.am simtit ca mor si ca ceva a murit atunci cu mine.am fost distrusa vreo 2 saptamani,timp in care nu am vrut sa vad pe nimeni,sa mananc...

 

in final,mama mea care nu l-a suferit niciodata l-a sunat.si acum suntem impreuna.locuim impreuna.avem tot ce ne trebuie.au trecut 11 ani.

 

suntem facuti unul pentru celalalt.nu cred ca am putea sta unul fara celalat.id="size3">id="teal">

 

"niciodata nu e prea tarziu"id="size4">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...