Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cunoasteti porci?


Recommended Posts

Sa ma ierte porcul ca n-are nici o vina , ma refer strict la oamenii ( femei si barbati ) care fac lucruri cu adevarat urate .Eu stiu un astfel de personaj ( nu-l cunosc l-am vazut doar in poze) si e fostul sot al unei cunostinte. Ce a facut domnul??? In noaptea nuntii si-a dus mireasa acasa si pe motiv ca trebuie sa duca nasii a iesit din casa...... cu banii de la nunta....... a plecat la mare si si-a sunat mireasa dupa 2 saptamani de la mare, sa-l ierte ca a vrut o ultima distractie bla bla bla. Cuplul era de cativa ani impreuna si pana atunci baiatul fusese mielusel, dar din pacate s-a transformat in porc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Io cunosc mistreti.Adica , similar cu cazul povestit de tine, doar ca banii i-au luat socrii mari ,iar mirele si mireasa plangeau de nu mai puteau ca isi facusera si ei planuri sa-si cumpere una alta, deoarece plecau la casa daruita de socrii mici.

Macar porcul tau nu era ruda de sange si oricat de fals a fost, si-a cerut iertare dupa 2 saptamani.

 

 

 

cici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu se aplica, dar titlul threadului mi-a adus aminte de bancul asta...

 

Femeile cred ca daca o pisica fuge de acasa este din cauza lipsei de afectiune oferite...

Femeile cred ca daca un caine fuge de acasa este din cauza lipsei de afectiune oferite...

Femeile cred ca daca o femeie fuge de acasa este din cauza lipsei de afectiune oferite...

 

 

Femeile cred ca daca un barbat fuge de acasa este din cauza ca

barbatii sunt porci...

 

...ghita... id="size1">id="red">

 

...Life's tragedy is that we get old too soon and wise too late...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io cunosc un porc care in noaptea nuntii a cerut numarul de tel al unei prietene de-a miresei -" asa ca sa-l aiba si el..." , si dupa cateva zile (cand cei doi miri erau in luna de miere la mare) el ii trimitea prietenei mesaje erotice !!!

 

Da ce mesaje....ca mie mi le-a aratat fata ....super porcoase !

 

Si cand a aflat proaspata sotie ce face sotul ei ce credeti ca a zis:

"Am crezut ca se potoleste dupa casatorie...ca si inainte mai facea faze de astea....dar cred ca m-am inselat!"[batcap]ce mod relaxant de a admite ca barbatul tau e curv ![batcap][batcap]

 

Oana id="navy"> [:X]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da de porci ducem noi lipsa??? e plin tv de porci , care mai de care mai bagat in rahat. si culmea e ca ies curati ca lacrima .........nu dau nume ...ca-s sonore[bang][bang][bang]

 

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

 

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"

LAO TZE

 

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by michelle7

iertare?? adica daca sotul pleaca in noaptea nuntii la mare si-si lasa sotia in urma mai e loc de iertare? Banii da-i dracului asta e , dar gestul e de neiertat zic eu.


id="quote">id="quote">michelle eu una sincer nu il iertam si nici nu il mai primeam inapoi adica nu a avut timp sa se distreze pina s-a casatorit asta e o minciuna sfruntata adica cum a putut el sa plece cu banii de la nunta cu care banuiesc ca ar fi trebuit sa plece amindoi in luna de miere a preferat sa faca singur luna de miere poate cu o alta femeie decit cea aleasa oficial.Sincer eu una nu l-as ierta intradevar este un porcnu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni[foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hehe da ce de mai porci sunt prin preajma...michelle7...da ce sa le faci?ca de domesticit mai greu...ata ete[alcool]

 

 

poze noiid="size3">id="green"> [foto]

3 generatii [vampa] [hippi]

"Viata trebuie traita asa cum este, pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati." id="blue">id="size2">

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...