Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cunoasteti porci?


Recommended Posts

A, da, ca mi-am adus aminte: si fostul meu prof de mate din liceu "n-a vrut decit sa ma sarute" intr-o buna zi.

La meditatii.

Am sarit ca arsa si l-am dat afara.

 

Peste vreo 2 sapt. m-am trezit iar cu el la usha, cu flori pt. maica-mea, si cu un discurs in particular pentru mine, unde imi explica ca un barbat e mai bun decit unu' de virsta mea.

 

Banuiam si eu ca asa e.

Da' nu era azul lui, care trecuse demult de categoria "barbat" si intrase in cea de "fosila".

 

Si, da, le-am povestit tuturor colegelor...ca sa stie si ele cu cine au de-a face.

Peste un timp i-am spus si lui taica-meu..."aventura".

 

PS: aveam vreo 15 ani...si explicatia lui catre taica-meu: "pai e asa de dragutza..."

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Apropo de o cocina intreaga de porci. Asta am citit-o pe un forum auto, unde "activeaza" al meu, deci informatia nu e la prima mana.

Este vorba de o nunta vestita din Targu-Jiu care s-a incheiat cu 3 divorturi. Ginerele a prins-o pe mireasa facand sex oral cu nashul. In timpul nuntii, in toaleta! Scandal mare, nunta a incetat imediat. Doua divorturi: nashii si finii. Poate va intrebati unde e al treilea divort. Ei bine, pentru ca nunta s-a terminat mai devreme decat era preconizat, a plecat si omul cu muzica(Dj, lautar, ce-o fi fost) acasa. Acolo, sotia stiindu-l la nunta pana dimineata era in pat cu altul. Uite si-al treilea divort!

Se pare ca povestea e reala, pt ca pe topicul respectiv erau mai multi care auzisera de asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ar fi trebuit sa fie o noua nunta: mireasa cu nasul[:D]

 

Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mirele cu nasha...asha de oftica, nu? Serios acum-nasol moment!Si eu cunosc un mare porc...e un nene care se crede mare diplomat! Si tot vorbea la telefon: Auzi FA, sa nu te prind ca mutzi ceva prin birou, ca-ti sparg capu' ala sec!..Noi, siderati am crezut ca vorbea cu femeia de serviciu de acasa! Si vine bomba: Nush ce mama dracu m-oi fi insurat cu o vaca isterica si proasta ca tine! Ca sa nu mai spun ca dimineata la prima ora duhneshte a transpiratzie! Bleax...

quote:Originally posted by Jocelyn

ar fi trebuit sa fie o noua nunta: mireasa cu nasul[:D]Researchers have discovered that chocolate produces some of the same reactions in the brain as marijuana. The researchers also discovered other similarities between the two but can't remember what they are[:D] id="navy">


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

v-am zis k revin... [:D]

am avut si eu 2 profi-porci: unul avea numa mesaje erotice in telefon si lasa tot timpul telefonul pe la eleve k sa se dea mare, se dadea la noi,ne chema la cancelarie, incerca sa ne tina dupa ore, [pofta] cand vedea vreuna in fusta scurta, etc si este un scarbos nevoie mare [xx(]

alt prof, si mai porc, se dadea la baietii de la noi din clasa [:0][alcool] (pe bune) si pe noi ne facea proaste pe fata si ne dadea note mici , animalul [box]!!!!!!!!!

 

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru cã nu se stie [8**]cine se poate îndragosti de zâmbetul tãu!id="size2">id="Comic Sans MS">
id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din nefericire Michelle sa intamplat in Romania.Poate daca eram aici era altfel dar In Romania nu avem ce sa le facem profesorilor doar sa te rogi sa nu ti se intample tie.Mie uan daca mi s-ar fi intamplat as fi avut eu ac de cojocul lui dar cred ca si ei se i-au de cine vad ca e mai tacut si retras nu cu gura mare ca mine(zic eu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stiti un lucru. Porcul nu mai este porc(decit cu numele)daca il dresezi si il maturizezi la timp. Asta este valabil si la porci, dar si la scrofite. Asa se intimpla cind il iei sau o iei necopt sau necoapta din bratele parintilor, care l-au rasfatat sau rasfatat-o prea mult. Am exemple de porci, mari porci, dar si de scrofite, mari scroafe.

 

calin-alin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...