Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cunoasteti porci?


Recommended Posts

MICHELLEid="size4">id="red">

 

 

 

Deci vrei una din relatari. Te anunt ca mie cel putin mi-a facut scirba in suflet, desi sint barbat si stiind ce nevasta are el acasa(ea nu are ce face ca nu este din buc si locuieste la el)

 

Doi prieteni de-ai mei agatau tipe de pe net si le propuneau tipelor sex in trei. Toate bune si frumoase pina cind baietii s-au ales cu vreo 4 cruci in singe(sifilis). Nevasta celui care era insurat plecase la ai ei parinti la tara pentru o saptamina. Baiatul cind a vazut apartamentul liber s-a asociat cu celalalt si au trecut pe treaba. Dupa vreo trei zile si-au montat cele 4 cruci in singe, rapid, fara drept de apel.

La vreo 2 zile de cind revenise acasa in buc sotia lui, cind el incepuse un tratament sever inainte sa vina ea, PORCULid="black">, i-a reprosat ei ca pe unde a fost si cu cine ca l-a imbolnavit de sifilis si ca are 4 cruci.

Cind el imi povestea asta eram in tramvai, si cu glas tare, ca ii place sa fie in centrul atentiei, ridea cu o mare pofta ca a pacalit-o pe nevastasa si ca i-a pus ei in circa cele 4 cruci facind-o vinovata.

Sper ca nu te-am oripilat destul de tare. Mai am multe povesti despre porci si scroafe.

 

calin-alin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

frumos. ai dreptate e un porc care mai e si prost ca nu a auzit de prezervativ. dar sotia care se stia nevinovata l-a crezut? ca daca l-a crezut si a acceptat poate se potrivesc cine stie.

Si nu inteleg o chestie. El nu s-a mai culcat cu ea dupa ce a fost diagnosticat nu? sau i-a dat si ei ca sa-si salveze pielea? daca a facut asa eu iti sugerez sa-i spui de urgenta sotiei pt ca poate odata cu sifilisul care se trateaza poate i-a dat si o hepatita C sau SIDA care sunt pedepse pe viata. Am uitat ca mai exista oameni din astia.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate povesti despre PORCI de genul asta stiu si eu o poveste.Un barbat insurat a contactat o boala tot transmisibila sexual si a dat vina pe nevasta care plecase in vacanta la parintii lui.Normal ca ea nu a crezut pt ca stia ca nu facuse nimic dar nu a facut mare lucru....Cred ca sunt mult..prea multi porci de genul asta(nu prea am cuvinte pt un asemenea comportament decat ca un astfel de barbat e ffffff las)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Calin-Alin

MICHELLE Nu toti barbatii inselati parasesc imediat si nu toate femeile inselate iarta. PORCUL de care am scris, a facut-o cu nevasta-sa, ca sa poata arunca vina asupra ei, si bineinteles ca a fost si ea imbolnavita.calin-alin


id="quote">id="quote">nu te supara , dar sifilisul e o boala care poate sa aiba consecinte grave asupra sanatatii. Faptul ca tu nu informezi sotia " ca sa-ti protejezi prietenul " mi se pare aproape la fel de grav ca si fapta in sine. Apropo spune-i la sotia amicul tau sa-si faca si un test HIV dupa 6 luni ca poate are si HIV cu un drum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiam ca vin de la rezultatul pozitiv ++++, numarul crucilor este dat in functie de nu-mai-stiu-ce, gravitate?

 

Ete, ca gasii:

http://www.acest topic este si pe site-ul Desprecopii/articole/analize_medicale/analize_imunologice_231.htm

"In raport de cantitatea de anticorpi gasita, rezultatul se noteaza cu unul pana la 4 plusuri (cruci)."

 

Oana_B

[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...