Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cunoasteti porci?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 97
  • Creat
  • Ultimul răspuns

nu ma mai oripileaza nimic, am vazut chestii si mult mai grave de atit, pe viu.. nu pe link, fiecare stie care e limita lui de a inghiti realitatea...

am fost in shant, am muscat din noroi ( la propriu...) am fost pe marginea lui, am fost si-n iad si ...ideea de baza este : poti, poti sa te ridici, daca vrei. Restul....e forum[floare3]

 

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revenind la subiect, nu am intinit porci, am intilnit oameni fara caracter, oameni debusolati sau fara educatie, fara informatie. Daca e sa o iei asa...toti oamenii sint porci la un moment dat, intr-un context in care ei cred ca-si pot permite orice...sa te dai la femei ca un "porc nerusinat", sa te scarpini in public, ca un "porc rasfatzat", sa vorbesti murdar...sa te comporti, in general, ca un porc...e ...atit de obisnuit, atit de cotidian...uitati-va in jur...

Exista cel putin o situatie in care fiecare dintre noi sintem "porci" asa cum se defineste porcul la acest subiect...

 

 

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu cunoscu mai multi, dar unul mi se pare mai "special", este sotul vecinei mele. ei sunt impreuna de vreo 15 ani, adica de cand aveau 17 ani ... au avut si ei perioade de suisuri si coborasuri, dar le-au trecut pt ca se iubeau ... au decis sa vina in canada si parca au inceput si problemele lor, desi sotia lui nu accepta asa ceva, desi unii vecini incercau sa o avertizeze, ea parea "oarba" ... s-au imprietenit cu o alta familie din bloc, nu sunt romani, ci alegerieni, au inceput sa iasa impreuna si sa se invite la masa ... pana cand, sotul vecinei ii spune franc "m-am indragostit de X, nu mai pot trai fara ea" ... bocete pe capul sotiei, lacrimi si explicatii, el nimic ... o tinea pe a lui ... ea l-a amenintat ca se intoarce in tara, l-a pus sa aleaga intre ea si sotia respectivului, iar el i-a spus "du-te in Romania" ... ea a plecat, dar dupa 3 saptamani s-a reintors la el ... si tot el i-a pus ei conditii pt continuarea casniciei, iar ea l-a acceptat ... voi ce parere aveti????[blabla]

 

O fi bine in Rai, dar cele mai interesante persoane nu ajung acolo. (Nietzsche)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...