Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Burtica sotilor,o problema!!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

clover, ce nostima esti! Am vrut sa amintesc si chelia, in treacat, cum ca nu tin neaparat, mi-e egal ...nu ma deranjeaza, oricum il oblig sa se tunda nr.1, nu-mi mai place freza cu "latze". Culmea, sotul meu are un par pe care l-ar invidia oricine, spiralat, numai zulufi, saten inchis...dupa ce ne-am casatorit l-am pus sa-l lase lung vreo citiva ani, semana cu tipul ala de la Gun's'n'Roses, ( parca il chema Slash)numai ca al meu avea parul pina la talie, noroc ca era inalt si-i statea bine, dar m-am plictisit dupa o vreme si acum se duce la frizer in fiecare luna, sa-l faca "agresiv" cu parul ultrascurt!!![8D]

ideea era ca ceea ce este pentru cineva "nasol"...( indesat, cu burtica, chelie), poate fi pentru altcineva interesant...Cit despre faptul ca barbatul meu arata bine pentru ca e in "standarde" de frumusete masculina, pur si simplu mentru mine nu conteaza, pentru mine era ok, oricum. Imi place de el ca e destept, calm, familist, sigur pe sine, cu mult umor. Restul e istorie!

 

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si al meu sot are o burta de gravida luna a 7 -a [:D] dupa doar 3 ani de casnicie , in conditiile in care in urma cu 5 ani cand l-am cunoscut avea "abdomen cu patratele". Si merge si la sala si degeaba. Problema am descoperit-o . Sare micul dejun si principala masa a zilei e seara. E stiut ca cel mai usor te ingrasi cand nu respecti orele de masa, sari micul dejun si exagerezi cu cina.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...

Eu ador barbatii plinuti... sotul meu s-a tot implinit si era foarte suparat din cauza asta. A aplicat metoda "nu mai mananc nimic" dar evident ca are un metabolism diabolic, organismul s-a obisnuit asa si se ingrasa si daca bea apa.

Pana la urma i-am servit numai Montignac si a inceput sa slabeasca imediat, acum deja arata bine de tot.

Acum sper numai sa nu slabeasca prea tare. Deja nu mai are tzitzi (nasol!).

 

J

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt.intelegere si pt.sfaturi.Sotul meu,sare peste micul dejun,pranzul...la serviciu,iar acasa mananca doar seara,nu mananca f.mult,dar se depune imediat,are numai 30 de ani.De sport nici nu poate fi vorba...(-ce...nu lucrez destul la servici?),aceasta este replica lui.Imi puteti spune ce este acel"Montignac".

Sentimentele mele nu s-au schimbat,in ciuda burticii lui,dar vad sotii prietenelor mele,a colegelor mele de servici,si-mi spun:"ce bine ar fi daca n-ar avea burtica!"

Totusi sper la un medicament minune.

 

 

Alina

 

scopul scuza mijloacele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si al meu are o burtica...ceva mai mare. De multe ori ma intreb daca eu sunt cea insarcinata sau el. Dar mie imi place burtica lui. E moale si dorm asa bine pe ea... Sa nu radeti de mine, dar pun capul pe burtica si adorm. El mananca prima data la ora 16 cand ajungem acasa, dar imediat se depune tot. Daca el nu se chinuie sa o dea jos, eu degeaba ii spun, ca nu rezolv nimic.id="navy">id="Book Antiqua">

 

[gravi]10+

 

POZE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by a.cicel

Si al meu are o burtica...ceva mai mare. De multe ori ma intreb daca eu sunt cea insarcinata sau el. Dar mie imi place burtica lui. E moale si dorm asa bine pe ea... Sa nu radeti de mine, dar pun capul pe burtica si adorm. El mananca prima data la ora 16 cand ajungem acasa, dar imediat se depune tot. Daca el nu se chinuie sa o dea jos, eu degeaba ii spun, ca nu rezolv nimic.id="navy">id="Book Antiqua">[gravi]10+POZE


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Si al meu are burtica... dar mie imi place ... vorba ta a.cielid="purple">... dorm asa bine pe eaNunta noastraPoze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...