Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Burtica sotilor,o problema!!!!


Recommended Posts

andreea_trendid="red"> daca nu ne-ar placea, nu i-am lua de barbati si nu ne-am stofoca atata cu nuntile, nu-i asa? Sunt ai nostri cu tot cu burticile lor. Mai ales ca la al meu i-a crescut burta mai mare de cand locuim impreuna...si in aproape 3 ani...se cam depune...id="navy">id="Book Antiqua">

 

[gravi]10+

 

POZE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

id="size4">ma confrunt cu aceeasi situatie,insa pe mine nu aspectul fizic ma deranjeaza,ci efectele negative asupra sanatatii lui

 

trigliceride,colesterol.hipertensiune si altele care ar mai putea sa apara

 

 

oricum decizia trebuie sa ii apartina si se pare ca s-a hotarit sa se apuce si de regim si de sala

important e sa se mentina ca a mai slabit de cateva ori.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu si al meu drag si scump suntem impreuna de 3 ani.

Cand ne-am cunoscut eu aveam 59 kg...el 69 kg.

Acum...eu am 56-57...el 84-85.:((((

Am incercat sa-l conving ca arata ca un ursulet...degeaba...cica eu as fi de vina, ca traieste bine.

Totusi, am o "vaga" banuiala ca ciocolatelele pe care le infuleca pe ascuns ar putea sa fie si ele de vina.

 

Sa va povestesc doua intamplari amuzante.

 

1. Am primit o frumoasa cutie de bomboane, cu niste ornamente...se vedeau prin plastic majoritatea bomboanelor.

Mi-a promis ca nu se atinge de ele...si l-am crezut.

Intr-o zi am facut curat si am pus din intamplare mana e cutie. Smecherul mancase numai boboanele de sub ornamente, ca sa nu vad.

Pe dinafara cutia parea intacta.

 

2. Decisesem sa incep o cura de slabire (singura) de luni.

Era duminica. De dimineata, dragul meu infuleca de zor...ca disperatul, de parca era vremea foametei. La inceput nu l-am bagat in seama dar apoi l-am intrebat totusi ce se intampla.

Raspuns..."E ultima zi inainte de cura, trebuie sa fac provizii".

Acelasi raspuns l-am primit pe parcursul intregii zile.

"Maine incepe cura, lasa-ma sa mai mananc macar azi"

Si am tacut din gura...pana la un moment dat cand mi-a picat fisa: EL NU INCEPEA NICI O CURA !

Ma fraierea pe fata!

I-am zis si s-a pus pe ras (cica ma prinsesem cam tarziu) a dat-o cotita ca face provizii si pentru mine.

Oricum a mancat in ziua aia de m-a speriat!

 

17 iunie 2006

Diverse pentru nunta, Au inceput pregatirile

 

"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rallu

Eu si al meu drag si scump suntem impreuna de 3 ani.Cand ne-am cunoscut eu aveam 59 kg...el 69 kg.Acum...eu am 56-57...el 84-85.:((((


id="quote">id="quote">La voi e OK, inca. Sa vezi la noi diferenta de greutate. Eu nu reusisem niciodata sa depasesc 50 de kg (pana cum o luna jumate) iar el avea in jur de 95. La un moment dat a ajuns la 102 kg. Si eu tot sub 50. Deci uite aici diferenta. Nu se vede ca are asa multe kg ca are 1,87 inaltime. Doar burtica il da de gol. Acuma eu al 54 iar el 96. Deci....mai rezonabil, zic eu.id="navy">id="Book Antiqua">[gravi]10+POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Evident si eu in clubul: "omul meu are burtica"!!!Problema este ca omul meu are si multe kg in plus si acest lucru ii afecteaza sanatatea. Cum mai spunea cineva pe aici, burtica nu-i problema, problema e sanatatea. dpdv estetic, nu ma deranjeaza, subscriu la faza "se doarme bine pe burtica lui". Iar ca aspect fizic, el este inalt si nu are conformatie dolofana, ci conformatie de om solid. Burtica il deranjeaza mai mult pe el, dar se pare ca e cel mai greu de dat jos. A tinut la un mom dat un regim draconic si de slabit a slabit, dar burtica era la fel ca-n prima zi[bang][bang]. Cred sincer ca de asta se scapa numai cu exercitiu fizic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!!!

Si sotul meu are burtica, dar nu ma deranjeaza, chiar imi place, e ursuletul meu... iar un prieten, posesor de burtica, zicea ca "barbatul fara burta e ca femeia fara sani!", asa sa se mai scoata[:D]

J.G.id="red"> ai putea sa-mi trimiti si mie cartea? Pentru mine, nu pentru sot...[:D][:D][:D]. Mersi mult! Adresa e ryannakit@yahoo.com

 

Mami Oany si printesa Riana Ioana

http://photos.yahoo.com/ryannakit

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...