Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (139)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cuscra da ce bine stii sa dai din buric. [:D] Doina,numa pentru export ai lucrat? Da noi aste internele ce ne facem?Ramanem fara? [:D]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama ce cantari au fost pe-aici si io n-am bagat nici un vers nimik [:D] fusei la tenis si sa ma culturalizez la teatru de papushi [:D] imi tiuie si acum urechile de la ce zgomot era [bang] va pup pe toate, ma bag la un filmuletz sa stau linistita in pat somn usor monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! what's up,girls? mai,am facut curat prin sertarele mele si am dat de felicitarile de Craciun. m-am emotionat si mi-am adus aminte cu cata bucurie am primit fiecare felicitare. vreti sa ne trimitem si anul acesta felicitari? ar fi tare frumos![pup] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Doina,se pare ca ai stofa de investitor! [cool] Banana,io-s de acord...da am sa le trimit inainte sau dupa Craciun [:D] ca atunci o sa fiu ocupata cu bubulina. [:)] Ce gugalesti? [:D] Miki,cam tacuta zilele astea.Servesti cafeluta si p-aia o tulesti. [pup] Monica, [asia] sexoasa elevata. [:D] Eu imi astept "taxiul" sa ma duc la piata. [:D] Mai am de facut niste completari si p-aia sa te tii...[greutati]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost super obosita. Dar acum mi-am revenit. Party-ul pt. insuratei a fost super. 22 de colegi mi-au confirmat ca vin sambata cu noi , iar in final am fost 12. Ne-am distrat, am baut, am cantat, am dansat. Insurateii nu stiau ce le-am pregatit asa c-au venit imbracati la 4 ace [:D] ( am fost intr-un baruletz). S-au simtit super bine. Am barfit in continuu, am poreclit-o pe sefa ( cea mai buna dintre sefi) Tina Turner. La un moment dat ne-am adunat 5 gagici in toaleta si-am continuat barfa. Pe la 2 noaptea au plecat insurateii acasa ( pt. ca mamicutza era obosita) , iar un coleg a inceput sa planga. De ce? pt. ca mamicutza nu mai lucreaza cu noi, ca-i va fi dor de ea. Am incercat sa-l consolam, intr-un final si-a revenit si ne-a cumparat la toti trandafiri [:D] Duminica au inceput barfele si invidia la munca. Era de asteptat. Miercuri am fost la starea civila. Stateam cu sefa in fata primariei ( eu cu planta in brate , ea cu sticla de sampanie ) si de fiecare data cand se deschidea usa ne tresarea inima. Intr-un final au aparut insurateii si-au ramas masca.Mamicuta a inceput sa planga, nu se astepta la o asa surpriza, io dupa ea....am baut un paharel de sampanie si fuga la munca. ohohoho intrebari peste intrebari. Am raspuns sec: a fost frumos. La munca e o atmosfera de rahat. Toata lumea se impunge, barfe peste barfe, grupulete si grupulete, fiecare sef are oamenii lui, discutii peste discutii.... Se apropie ziua prietenei mele Denise si facem party la noi acasa ( ea nu stie nimic) . Sa vedeti cum ma ascund in fiecare coltisor sa vorbesc cu cate un coleg ( care stiu ca nu ciripeste) daca vine sau la party, vorbim codat sa nu se prinda ceilalti. Boah ....asa ceva n-am mai vazut. Buuuuun....joi am primit marfa pt Craciun. Am umplut 5 regale cu ciocolata, ciocolatele, cadouri, vinuri, decoratiuni...tot ce tine de Craciun. La un moment dat ma intreaba un sef daca pot sa-mi schimb tuta de vineri - sa nu merg schimbul 2 ci schimbul 1...oooopss .Am zis ca pot numai daca merg la ora 20 acasa. (Offff greseala mare)N-am reusit sa-mi termin treaba decat la ora 20:30, asa ca la ora 21 am fost acasa. Problema mare, n-am reusit sa adorm. La ora 3 suna desteptatorul---trezireeeeeeeeea. Nici o sansa. La 4:30 am fost in picioare, dormit la dus [:D], baut cafea si directia munca. Clienti n-am avut pt ca Deutsche Bahn-ul a intrat in greva, asa ca nici un tren nu circula ( decat din 2 in 2 ore, iar metrourile n-au fost prea pline, asa ca plictiseala mare). M-a luat un sef in supermarkt la decorat ( NU MAI SUPORT CIOCOLATA). La ora 14 am picat rupta, abia am asteptat s-ajung acasa. Ajunsa acasa apare o problema NU REUSESC SA ADORM. asa ca m-am apucat de spalat haine, calcat haine si dat cu aspiratorul. Seara am adormit in fata Tv-ului. Miha am detaliat motivele pt. care o tuleam dupa cafea [:D] Spor la facut piata Banana si eu vreau sa trimit felicitari de Craciun. Eu am 4 adrese de la sexoase. Astept adresele pe PM Va doresc un WE minunat. Ma apuc de sters geamurile, dar revin Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...