Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy (139)


Recommended Posts

Am uitat sa va spun ca de 4 zile este un stand cu fructe trase in ciocolata ,la munca( de toate culorile) puse pe bat ( un bat costa 3 euro) . moooama ca mananc in fiecare zi un bat , ieri am mancat 2 ( capsuni combinate cu portocale si ananas cu kiwi). a zis soatza ca poate ajung sa pun inapoi kg pierdute [:D] e foarte putina ciocolata, iar fructele sunt mari [pofta][pofta][pofta] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

neata. banana,gand la gand cu bucurie.chiar ieri am dat peste cutia in care am la pastrat felicitarile de anul trecut.si pe mine m-a luat valul melancoliei.[:D] Eu vreauuuuuuuu.ne trimitem adresele pe pm ca si anul trecut.eu am alta anul asta[:p] asa ca cine o vrea astept pm.eu vreau adresele la absolut toate sexoasele.astept.incepem sa le trimitem dupa 1 dec.[pk] mai v-am spus ca a inceput Robert hokey-ul? mori de ras si de plans in acelasi timp.Mori de ras cat este de haios si de plans la gandul cat de chinuit este cu atatea haine pe el mititelul.[soc] Aici e tara hockey-ului.Nu e baiat sa nu stie sa joace.Cand e vara joaca pe strada pe role si cand e iarna pe patinuar pe gheata.Nu e strada sa nu dai peste o gasca de copii jucand hockey.Duminica la pranz are cursul.V-as pune foto dar nu are cine sa ni le faca[bang] eu intru cu el pe patinuar timp de cateva saptamani asta acum la iceput.e obligatoriu.Sunt 50 de copii de 4-5 ani la 4 profi asa ca parintele in prima faza e baza[alcool] voi e invartiti in weekendul asta?[:D] "nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna sexoaselor, da...eu vreau cafelutzaaaaa [:D] miki spor la trebushca, ma bucur ca au iesit fain amandoua surprizele...cat despre barfe, grupuri si alte nebuneli...cred ca in fiecare loc exista asa ceva [bang] f putine locuri de munca sunt unde sa fie un colectiv super unit... moama vreau si io fructe trase in cioco [pofta] miha, [pup] ce bunatati faci azi dupa cumparaturi? Doina [pup] spor la treaba si multam de cafelutza cami, [pup] robert stie sa patineze sau acum ii invata...cred ca e super fain... dana [pup] la noi a plouat si parca nu am chef de nimic...dar sper sa-mi revin sa iesim cu astia mici pe undeva... va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] Ioana, am reusit sa vad pozeleeee mai dar ce super petreceri au fost acolo...din cate mi-am dat eu seama cu fost 3 [:D] ca am vazut 3 super tortuletze [:D] (tare faine toate...masinutza si ursuletul mi-au placut cel mai mult) [:D] dar in special sarbatoritul si fratiorul lui sunt cei mai deliciosi si frumushei "ursuletzi" [pup] sa-ti traiasca si sa fie sanatosi...ce mai faceti voi? sper ca sunteti bine... monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...