Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Berbecar (Spital Militar) ?


Crinutz

Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu am fost la un control inainte de a ramane insarcinata la doctorul Berbecar. N-a fost capabil sa-mi spuna c-am o rana pe col, astfel c-atunci cand am ramas insarcinata doctorita la care merg m-a intrebat cum de-am stat in halul asta atata timp.

Am aflat apoi de la persoane importante din spital ca este destul de deficitar la capitolul nasteri ,mai mult ocupandu-se de alte interventii. Mie mi-a dovedit ca trateaza lucrurile cu superficialitate maxima.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost o vreme cand frecventam si eu Sp. Militar, dar la o doctorita, si, am auzit, deci nu am avut treaba cu el, numai pareri proaste despre el. Acum, sper sa nu fie adevarate! A trecut si ceva timp de atunci, poate s-a schimbat ceva!

 

Catalina & Andrei (3ani)

[cheers]

 

 

 

"Imaginatia este mai importanta decat eruditia..."

(Einstein)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci pt informatie. eu i-am spus de rana inainte sa ma controleze asa ca nu stiu daca ar fi vazut-o sau nu. ar fi trebuit sa nu spun si sa il las pe el sa-mi spuna ce vede. Pe langa faptul ca toata discutia cu control cu tot a durat 5 min, aproape ca ma dadea afara, mi-a mai spus si ca pot sa raman gravida cu rana pe col, ca nu se intampla nimic si ca e chiar mai bine sa ma cauterizez dupa. Rana este si extinsa.

 

asa ca de-asta va intreb si pe voi despre el ca si mie mi s-a parut cam grabit si superficial. si nu am fost la spital ci la o clinica particulara unde vine el si am dat destul de multi bani pt cele 5 min.

 

daca mai stiti si alte lucruri va astept

 

pa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...