Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

DR. ENCIU AURELIA ....O CUNOASTE CINEVA?


fanty

Recommended Posts

vreau sa va spun ca am ajuns la dr.Tarlea si nu va sfatuiesc sa mergeti este rece .... pusa pe spaga si profesional vb nu prea m-a impresionat.asa ca nu va sfatuiesc . dar am dat de alta ...... de dr. Enciu Aurelia de la spitalul Victor Babes din Buc . CE PARERE AVETI DE EA??/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fanty tot undeva aici pe forum am citit nu lucruri tocmai bune despre ea. In plus am inteles ca la clinica nu este prea cautata. Ar fi bine sa mai iei referinte. Daca te duci la Centrul de Diagnostic si Tratament V Babes ti-as recomanda-o pe Ruxandra Dumitrescu, a nascut o prietena de a mea cu ea asta vara si a zis ca e super. In plus a avut parte de niste conditii excelente acolo.

Si eu am fost la dr Tarlea asta vara la Medsana si s-a purtat foarte urat cu mine, m-a luat la misto, nici macar nu m-a ascultat, iar eu m-am ridicat frumos de pe scaun si i-am spus la revedere. Cred ca in viata mea nu m-am simtit mai umilita. Nici macar nu am platit consultatia, atat le trebuia sa imi mai ceara si banii. Asistenta ei foarte draguta incerca sa o mai dreaga, dar no chance.

Sper ca ti-am fost de folos.

 

Sabina 16+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabana,multumesc pt informatie ,cat despre dr.Tarlea te rog sa povestesti cat poti de mult despre experienta ta pt ca trebuie sa stie toata lumea cat de dobitoaca este si cat de neprofesional lucreaza , am mai fost la dr. dar ca asta nu a fost nici unul si culmea ca eu am fost la ea trimisa de catre o ruda a ei si cu tote aste tot s-a purtat ca o idioata .

ok mai vb cand dau de un dr. bun te pup pa pa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...