Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fecioare DC ( 9 )


Recommended Posts

Sarbatori fericite feciorici! Sa petreceti frumos si sa fiti iubite,fericite si cu multi bani,ca parca tot se vorbea de bani acum cateva zile[:D] Noi am petrecut in familie Craciunul cu mancare ca la mama acasa. Sabina Y. [url="http://community.webshots.com/album/554789217NFlJNt"]japonia prin ochii unui amator[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hia] petrecut-am pasnic de tot, se pare ca am fost cuminte [:D] ca mi-a adus Mos Tataciun o gramada de "adouri" [:D] ... acum beau [cafea] si ma indop cu cioco...mai cica in 2007 ne e recomandat pestele + fructele de mare...ce ziceti? Io zic foarte bine, ca pestele (mai putin zodia [batcap]) e un animalutz ok, nu ingrasa si nu e toxic...atata vreme cat e din ape ok [;)] pe curand, Roxa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu am mmai intrat de mult pe la acest subiect (sa scriu, ca de citit am mai citit) din lipsa de timp, as vrea acum sa va urez ca anul in care vom pasi peste numai citeva ore sa fie un an cu noroc, in care toate visele sa vi se implineasca! Sa fiti sanatoase voi si cei dragi voua si sa aveti noroc in ceea ce v-ati propus! La multi ani! PS. Roxana, am vazut ca ai pus o intrebare la nemtoaice si ti s-a raspuns deja. Daca mai ai alte intrebari, pot sa-mi dai un PM (pe forum in luna ianuarie voi intra probabil f rar). Daca nu ai mai fost in Frankfurt, pot sa-ti trimit (sper sa mai am) niste poze cu principlele obiective turistice, ca sa iti faci un pla. Nu stiu cind vii tu aici, dar pina prin 15 ian. e si perioada de reduceri, asa ca, daca te intereseaza "subiectul"[:D], sa-l ai in vedere. Andreia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

3 ianuarie In prima parte a zilei, esti nemultumit(a) de tot ce se petrece si ai tendinta de a contrazice pe toata lumea. Iti recomandam sa acorzi mai multa atentie familiei si, mai ales, partenerului(ei) de viata. Impreuna, puteti rezolva o problema financiara. Saptamana 1 ianuarie - 7 ianuarie Cel mai bun lucru pe care il poti oferi celorlalti luni si marti nu e un dar, bani, sau orice altceva material, ci respect total. Ofera-le tot spatiul de care au nevoie si toata simpatia pe care si-o doresc. Tendinta de a fi critic are motive serioase si esti bine intentionat(a), dar ii dai in mod inevitabil o forma urata. Valabil si pentru miercuri si joi, cand literalmente nu vei avea nimic altceva ce sa le oferi celor din jur decat respectul tau (finantele sunt intr-un punct mort). Vineri si sambata ai parte de o usoara eliberare din presiunile puse de lipsa banilor. Duminica, in societate, straduieste-te sa comunici eficient. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/album?.dir=/60b5re2"]vacanta in Grecia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...