Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balantze [dez]echilibrate-18


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bine ati venit dragelor!

Si eu tot pui de ardelean,dar crescut la Capitala,mama ei,ca tare nu-mi place aglomeratia si agitatia de aici!

Si noi am serbat Ziua Indragostitilor(fetele au primit florii,iar baietii pupici),am fost cu puii mei la pizza si apoi la un parc de distractie,peste tot AGLOMERATIE!!!!

 

Voi cum ati petrecut??!??!??

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi frumos. Sunt noua pe acest forum. Deci astept sugestii pana imi intru in mana, si poate poate intru in lista voastra[cheers] posted by Liana30[/i]

ancutza stanid="red"> bine ai venit[flo][flo][flo]nu este numai o lista..noi ne mai intalnim pe'aci si o mai punem de o barfa,,,da acu plecara toate ca dehhhh sunt indragostite[:D]puisor24id="red"> bine ai venit si tu olteancoooo[flo][flo][flo]da te rog io frumos..cand scrii e suficient sa dai clik pe Raspunde la subiectid="blue">...multumesc pentru intelegere[:D][ispita]"Nimic nu-i imposibil!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puisorid="red"> pai asa spune mama..lasa ca te invatam ca nici noi nu am stiut[:D]

uite cand intri tu pe pagina cu "subectu" cu dezechilibrate..jos de tot unde se termina pagina gasesti scris Raspunde la subiectid="blue">tu dai click pe Rasp la subect id="blue">si iti va apare o fereastra in care vei scrie ce vrei tu...apoi mai jos putin apare

Trimite un raspunsid="red"> dai cick pe el si gata mesajul a fost trimis...sper ca ti'am fost de ajutor..

iar voi dezechilibratelor sa ma iertatzi ca am fost offf topic...da trebuia ajutor..si io l'am oferit..v'ati prins nu?[:D]

 

ancuta...ardeleancooooid="red"> barfa zilei era...aaaaaaaaaaaaa nu mai era ca au fugit toate[:D] si n'am avut cu cine sa barfesc[:D]

 

[ispita]

 

 

"Nimic nu-i imposibil!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...