Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum sa imi ajut sora?


Recommended Posts

traiesc de aproape 18 ani aici si am aintalnit austriecce frumoase, mai putin frumoasem mai mult sau mai putin ingrijite, mai machiate sau mai putin machiate, imbracate bine si nu... ca peste tot, nu se poate generaliza.

in general nu-mi place sa-i bag pe toti in aceeasi oala!!!

si la fel reactionez si atunci cand alti europeni considera ca romanii sunt toti hoti!

si poate am trebui si sa detaliem ce inseamna o femeie ingrijita, pentru ca a te imbraca sport nu mi se pare ca denota o lipsa de ingrijire.

 

si a propos sport, nu prea vezi in Austria austrieci care merg pe strada in pantaloni de training, aia de obicei provin din alte tari.

 

si cand ma gandesc la vecinele mele din Romania, vad acolo zeci de kg in plus si vesnicile frizuri "stil oaie" (nu stiu cum sa explic altfel), care umbla in capot pe scara sau la dus gunoiul... insa nu mi-as permite sa le judec, frumusetea inseamna mult mai mult decat asta!!![flo][flo][flo]

 

 

 

Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Daca tu zici!Eu inca nu am intalnit austriece frumoase.Poate din aceasta cauza am o astfel de parere!Imbracat sport nu inseamna neaparat training!Poate am avut eu anumite intamplari neplacute aici si de asta am o parere atat de proasta despre acest popor in general!!!

Dar asta e parerea pe care mi-am format-o insa as fi curioasa sa vad si eu o austriaca frumoasa,supla si bine imbracata!

Gusturile in general nu se discuta...deci nu sunt imbracate bine dupa gusturile mele!

As avea si eu o intrebare daca se poate,cum ai reusit sa te acomodezi in aceasta tara?Poate ma poti ajuta si pe mine cu niste sfaturi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...