Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e? (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ce, m-ati crezut pe cuvint ca va las, sa fie [:D]

 

Va intrebati de ce nu dorm la ora asta (la mine e 12: )?

Atunci sa va spun: de citeva zile Laura adoarme pe la 9, se trezeste la 10:30 si ma tine la taifas pina la 12-1. Azi princesa a adormit pe la 9:20, tati e obosit sa se culce asa tirziu si la 6 sa se trezeasca, asa ca am hotarit pe la 10:30 sa se duca sa doarma singur in dormitorul celalalt. Da eu nu ma culc, ca sa nu cumva sa se scoale fata si eu sa nu pot sa-i tin companie de tare o sa-mi fie somn, asa ca astept sa se scoale. Nu stiu daca merita sa mai astept [bang], da parca simt ca de indata ce eu adorm ea o sa se trezeasca.

Na ca bine si-a schimbat regimul, sau ii place sa glumeasca [:D].

Deci va zic miine ce noapte am avut.

 

Noapte buna.

 

Da eu mai stau oliak [:D]

 

-------------------------------

ce mari suntemid="limegreen">

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina sa stii ca daca as avea timp, de placere as sta si eu la bucatarie facind prajituri. Browinesul pe care l-am facut a 2-a data, l-am facut mai mult de placerea gatitului decit de pofta. Imi pare bine ca Lucian te lasa, eu cu Laura nu prea pot face nik.

 

Cu Natalia nu avem joc de cuvinte la propriu, a fost o expresie. Ea stie la ce ma refer, si sper ca nu e zapacita, ca azi prea am [mariaj].

 

-------------------------------

ce mari suntemid="limegreen">

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina sper si eu sa isi schimbe orele de somn. Ar fi super daca ar dormi ca la carte, de la 9 seara pena pe la 9, ba mai bine 11 dimeneata si inca fara nici o trezire noaptea.

 

Vrabia malai viseaza [:D].

 

-------------------------------

ce mari suntemid="limegreen">

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lucia si eu as vrea ca Lucian sa doarma toata noaptea si sa nu mai ceara laptel. Insa el se culca cam pe la 10 jumate-11 si se trezeste pe la 9 si jumate dimineata. Insa noaptea se trezeste de 2 ori sa pape laptel.

Intr-o noapte nu stiu ce a avut ca nu s-a trezit, pai eu nu am putut sa dorm bine ca tot asteptam inconstient sa se trezeasca. Imi face si el mie fieste de astea cu trezitul...[xx(]

 

[mamica] Karinaid="size2">id="red"> mamica lui [copil] LUCIANid="size2">id="blue"> (23 februarie 2005)

 

 

Oare cit avem?id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, doarme. A minca pe bijbiite si doarme.

 

Mie asa imi vine sa ma duc la tati si sa-l apuc de [indecent] si sa-l tirai incoace, ca prea stam, singure, rashkirate de'acurmezisul patului. da mi-i jale de el, daca vine - nu-l mai las sa doarma, din diferite motive [:D], mai ales ca mai am si chef de vorba pe de'asupra [alcool]

 

gata, pina aici, tre sa ma culc, miine pomusoara mea nu o sa ma lase se dorm cit vreau.

 

Noapte/zi buna (dupa caz)

 

-------------------------------

ce mari suntemid="limegreen">

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura ce de bine ca poti sa te duci pina in camera vecina si sa-l tirii pe tati de [indecent] si sa nu-l mai lasi sa doarma, din diferite motive [;)]...

Vreaiu si eu, dar [xx(]...

 

Al meu cind e obosit se supara cind ma apuca vorba ...

 

Dar cred ca atunci cind ne vom vedea primele zile va fi altfel [;)] [ispita]

 

V-am pupat si noapte buna la aceeia care dorm

 

[mamica] Karinaid="size2">id="red"> mamica lui [copil] LUCIANid="size2">id="blue"> (23 februarie 2005)

 

 

Oare cit avem?id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...