Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Republica Moldova cine mai e? (14)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Liliaid="blue"> - foarte apetisant arata fringersul tau, imi vine sa intind mina si sa o maninc [:)].

ma bucur pentru voi ca in sfirsit ati scapat de gips. sper ca Amelusha o sa se acomodeze foarte repede.

sabloanele sa le mai citesti, nu de alta dar tot tie o sa-ti prinda bine [;)].

 

Corneliaid="blue"> - sa stii ca si aici e peste 30 lei 300gr de Philadelphia, reese ca in MD e mai ieftin.

da harnicuta ai fost in we, atitea copturi, bravo

 

Natalia - de era Valeriu cu noi in odaie, nu mai scriam eu pina la jumate la 2 noaptea [:p].

 

Alina - ei' si cum, te-ai invatat, te descurci data viitoare singura?

 

-------------------------------

ce mari suntemid="limegreen">

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corneliaid="blue"> - da ce mama vreai sa faci cu atita mascarpone. deschizi o cofetarie de Cheesecake-uri? [:D]

 

Prajitura mea e gata, e delicioasa. cind am scos-o m-am speriat ca prea se faramitsa, dar dupa ce s-a racit e taman cum trebuie, ba chiar mai bine. sunt modesta, nu? [:D]

cind copii pezele pe pc, va arat neaparat

 

-------------------------------

ce mari suntemid="limegreen">

[8**]Luciaid="orange"> mamili lu [zana]Laurasid="red"> (4 oct 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lucia, vrei sa ne intreci? Nu-ti merge, ca suntem doua![:D]

Vreau sa vad mai repede pozele, ca m-ai facut curioasa!!!!![il]

 

Mi-am luat baiatul de la "cheshe", si ma pun pe niste "fingerse"! Cine mai doreste?[:D]

 

Mda, Lilia, degetelele tale arata super![pofta]

Si ce bine ca nu mai are Amelia ghips, lasa ca se va obisnui rapid cu noua schimbare!!!![pup]

 

 

[sofer]Alinaid="red"> si [bonjovi]Alex Andreiid="blue">(22 noiembrie 2003)id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da eu stiu prajitura asta, mamica si cu bunica faceau des, mai ales in copilaria mea [:D]. E f buna!

Dupa atita colindat pe site-ul cu poze si recete, s-apoi si voi m-ati mai atitat, mi s-a facut o foame de lup...

 

lia_cid="limegreen"> [foto]

Happiness doesn't depend on what we have, but it does depend on how we feel toward what we have. We can be happy with little and miserable with much.

William Dempster Hoardid="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scriu rapid, ca deja e culmea de cind nu am scris. De fapt zilele astea am tot scris, dar uitam sa trimit si le inchidea Paula in veselie.

Absentele imi sint motivate, avem de luat niste decizii si stam pe net toata ziua sa ne documentam.

Noi laptop am avut dintotdeauna (de la casatorie[:D]) din cauza de lipsa acuta de spatiu si le schimbam ca sa marim memoria.

V-am admirat operele culinare, sinteti fantastice toate!!!

Lilia, sa dea Domnul sa fie bine cit de curind si sa scape de tot de ghips tiza lu'Paula!!!

Cornelia, sa nu cumperi tot ca poate fac si io!

 

Va pup!

 

 

 

 

Rodicaid="red"> si PAULAid="red"> (02.09.04)

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, sigur ca am uitat ceva important!!!

Karina, multe felicitari pt pasii lui Luci!!! Stiu cit de mindra esti, ca, de, am trecut si noi prin asta[;)] Si sa vezi ca abia incepe, in fiecare zi va face ceva care te va mira sau te va face sa fii mindra de el.

Cunosc chestia cu problemele de comunicare, la noi e invers, eu sint cea cu probleme. Dar incet-incet lucrez asupra mea, important e sa-l faci sa inteleaga ca ti-e greu in asa situatie, dar sa nu forezi ca aveti parte de multe schimbari in viata. Sorry, daca atins ceva neplacut[flo]

 

Mai revin [zz]

 

 

 

 

Rodicaid="red"> si PAULAid="red"> (02.09.04)

id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...