Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Buna! Mirela multumesc pentru poze! Se pare ca nu am nimerit chiar recente, acelea erau de ziua mea de la Gura Humorului, erau zilele orasului, si ne-a invitat bunicul.A fost frumos!Caut mai deseara poze de la mot. Sofia mai nou linge talpile pantofilor![pofta]Ce deliciosd o fi! Eu sunt cam exasperata ca daca ii lasam afara si nu ii bagam in debara imediat se repede la ei!Parfca zici ca nu are ce manca!Poate ca ar trebui sa iau cursuri de bucatar! [papica]Si ii faceo deosebita placere sa se dea cu capul de pereti!Cred ca o sa fac un loc specila si o scriu loc de dat cu capul!Cateodata mai am si eu chef de cate o izba, dar parca nu as murdari chir toti peretii. [B)] Aseara a papat tocanita, doar asa de pofta, iar cand manaca copilul nu mai am nevoie de laudele taticului.[olala] Discutii importante intre Sofia si papusi:"Ptea,ptea, pta,badea badea badea, pta,pta, niam niam, miam miam, bada,bada, bada,de,de,de,tea,tea,tea,tea,bada,bada,papa,papa,papa,ptea,ptea,ta,ta,ta."si discutia poate continua.....[:D] Va pup! Poate mai revin azi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va pupic!Frumoase poze...Annes,fericita erai ,zambareata...bravo!Pe fete le impresioneaza miresele...pe mine si mai mult ca eu am facut doar cununia civila[q] Sa fiti fericite;Fug ca am chef de dans-sunt pe youtube-daca nu ma ridic acum imi trece!Paaaa! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru PS-si mie imi vor veni...Mire,si am o stare d-aia..."tomnai"ca d-aia incerc sa ma binedispun! "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] fetele..io de la birou am intrat direct la salonul de infrumusetare. la cosmetica. dar nici lucrul asta nu m-a facut sa ma simt mai bine..dar macar am rezolvat-o si pe asta. la mine clar..starea asta e de la musafirii rosii care vad ca s-au instalat bine si nu mai pleaca. pana si azi .. a 3-a zi..m-a chinuit burtik. [bang] am avut o zi acceptabila. mi s-a parut cam lunga. dar..usoara [:D] geo..trimiti poze cand vrei. io-s amatoare. ramona, sper sa nu te chinuie uratii k pe mine. cris, cum te mai simti? miki, unde esti? missy, cum te descurci? pupici la fete viki, nu mai am adresa ta de mail. trimite-o inca o data pe pm te rog. cred ca mai am kamasutra aia [:D] ma duc la [dus] cred ca revin. daca nu..o seara frumoasa tuturor. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [cafea]e gata, am pregatit cornuri cu ciocolata. Ramona, pt tine multi [pup], ca esti la cura de slabire. Cafea poti sa iei, ca e amara, fara zahar, eu asa o beau. Geo, vorbareata Sofia[:D]! Si mancacioasa, daca zici ca atenteaza pana si la pantofi. I-ai aratat filmul cu Charlie Chaplin? Sau l-ai vizionat cu cat erai[gravi][:D]? Mire, am trimis PM. [pup], sa-ti fie de bine si sa treaca rushii si durerile. Cris, te simti mai bine? [pup] fetele si [fuga]la treaba! Si un wk placut! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!! Vicky, ma inscriu si eu la o cafelutza, dar si la cornurile cu ciocolata!!![pofta] Cu viroza stau tot rau, au aparut durerile in gat si tusea, asa ca...[q][bang] Mire, [pup]. AR trebui sa mai ajung si eu pe la un salon de cosmetica, dar cu starea mea de acum... Geo, ce vorbareata e Sofia!!! Si zici ca atenteaza la talpile pantofilor??? [pup] Miki, pe unde esti?? Ramona si eu mai dansez. Pana acum 3, 4 ani dansam in fiecare zi, acum nu prea mai dansez asa des; sotul nu danseaza , iar serviciul e un alt factor care face sa imi piara cheful de dansat[neand] [pup][grup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine. Cris insanatosire grabnica.Ai luat pt.gat vreodata propolis sirop ? Daca nu, incearca este fff eficient,eu asa scap repede de durerile din gar si mai ales puroi pe amigdale. Geo ce dulce trebuie sa fie Sofia,sa-ti traiasca. Mire si tie un [pup] mare ca sa-ti treaca tot. Ramona,Cris si restul fetelor care au vazut pozele cu mine,va multumesc fff mult pt.urari si un mare[pup][pup][pup]si un mare buchet cu[flo] pt.fiecare. Ieri nu am avut timp sa va scriu,am avut treaba la servici cam multa,dar tot am intrat sa va citesc. Cica de azi se strica vremea si o sa [pic][pic][pic],brrrr.Deja a inceput sa bata vantul si e frigut afara. Julia,Missy,Mikiriki voi unde sunte-ti ? Va [pup][pup][pup]dulce pe toate si sunt pe aici. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici!Cristina,eu dansez destul de mult de cand ma stiu;ma face sa uit de tot;iubesc foarte mult muzica si dansul![:)]Vicki,saru'mana ca te-ai gandit si la mine!Desi sunt la regim de atata timp,eu beau tot ness facut cu lapte si o lingurita de zahar...ei,si cu dietele astea e un secret:cu cat iti interzici mai multe alimente cu atat vei pune la loc kg pierdute!Asa mi-a zis un doctor si am citit ff mult pe tema asta!)DA,sunt obsedata![:-)))][:-)))][:-)))]) Missy,Miki,Mirela,Annes[pup][pup];de altfel pup toate fetele si aveti grija de voi!Un week-end frumos...ca io-s la serviciu![:-)))] Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] week enddddddddd fetele, si azi m-a sacait burtik vreo ora dar a binevoit sa treaca. o luna proasta... cris, nici acum nu ti-e mai bine? poate week endul asta daca stai in casa..iti mai revii. sau lucrezi? eu maine am program de bantuit magazine. vedem ce iese [:D] viki, send mail. vezi sa nu fie dani prin preajma [:D] anne, week end placut si ne auzim luni. ramona, servici usor draga mea geo, esti cu socrela pe cap? [:D] eu ma retrag. sunt prin zona.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annes, weekend placut, dar caldurica nu prea o sa fie. Am inteles ca vine frigul din nou...[bang][bang] Mire, [pup] sa treaca burtica. Duminica is de garda, asa ca...[bang] Ramona , serviciu usor!!! Ma duc sa imi mai fac un ceai...[alcool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...