Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna! Mirela sunt cu soacra pe cap. Ieri am gatit si coirba de pui si varza cu carnati[papica], iar seara am picat franta. Noroc cu sotul, ca a dus-o pe Sofia in patut.Eu eram de mult in lumea viselor.Azi mi s-a gatiti si mie micul dejun [:p], ce numai eu ? Ieri Sofia a fost foarte vorbareata. Toata ziua a zis:"Blea,ble, ble, blea scotand limba afara, pte, ptea, apte,apte,ptea,pte, de,de,de,de,a tipat cat au tinut-o plamanii, a plimbat ursuletii pana s-a plictisit si a adromit la 11 cred, ca doar a dormit dupa amiaza. Azi la o prima vedere nu a reactionat prea bine la vederea bunicii, dar iii va trece, doar era trezita din somn, iar o persoana straina la prima ora a diminetii nu e tocmai agreata de un copil mic.Mama soacra e de treaba, numai ca eu nu prea am chef de vizitatori care stau pe termen mai lung. Va [pup] pe toate!Sa aveti un wk. excelent si calduros.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..si eu prin zona, inca ma lupt cu gripa. Demult nu m-am mai imbolnavit asa rau, in loc sa regreseze, boala progreseaza..[bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma lupt cu o migrena cumplita. am fost in oras de unde nu mi-am luat nimik k nimik nu era pe gustul meu (sau pe gustul starii mele de spirit). a .. mi-am luat un sutien care mi-a fost lene sa il probez si ajung acasa si e.. mic [bang] adika nu mic..dar nu imi place cum vine. in fine. ce zi de rahat... ma duc in pat [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, sincer , cred ca e ceva in neregula cu noi, racusorii. De 3 saptamani am o stare tare ciudata !!![bang][bang]NU imi convine nimic, totul ma irita, imi vine sa plang de nervi ,nimic nu imi convine, intru in stari de depresie si nu stiu cum sa ies din ele... NU mi s-a mai intamplat asa ceva de nu stiu cat timp. [pup] de la mine, Mire !!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da cris, si eu ma gandesc k e ceva. ceva clar nefavorabil. eu una am incetat sa ma mai plang de starea mea..dar nu inseamna k a trecut. nu-mi vine sa mai ies..sa fac altceva decat sv si casa..parca m-am tacanit. sper sa ai o zi usoara maine.. miki, ramona, cum a fost la job azi? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...