Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Neata fetele!! eu stiu ca-i duminica, dar chiar asa sa absentati ... o cafeluta doriti? eu sunt bine dispusa azi, bebelina a dormit de la 23:30 pana la 5:30. a batut recordul. va las sa savurati cafeluta si fug la dus ca astazi merg la botez. nu la bebele meu, ci la un bebe cu 5 zile mai mare ca a mea. e rost de chef. am mai pus niste poze la semnatura mea, daca vreti sa-mi vedeti comorile in crestere. pupici PS: eu cred ca nu mai sunt racusor, ca nu trec prin starea care o descrieti voi. sa fie de la hormonii care functioneaza altfel la mine aceste zile? www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neataaaaaaaaaaaaa ce cafea buna missy [pup] ma bucur k te-ai odihnit..si mergi si la distractii. dar parca cam repede boteaza copilul ala. eu am dormit bine. poate unde ploua de aseara. imi place sa dorm pe ploaie. chiar asa..fetele..dc absentati? unde sunteti pe vremea asta? [:D] va doresc o zi minunata! eu nu ies din casa nici pana la usa. pupici si o zi buna [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy, tare buna cafelutza!!!![cit]Distractie placuta la botez. Chiar cand o botezei pe fetita ta??? Mire, nu m-am mai dus la scarbici. Gripa mea s-a transformat intr-o pneumonie de toata frumusetea. NU stiu cum am reusit sa ma imbolnavesc asa rau ..[bang][bang] Ce vreme e afara!!!!E asa frig si mai bate si vantul!!! O duminica placuta tuturor.[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine! Dar ce aveti de va simtiti asa de rau? Eu inca nu am stari asa de depresive, dar cand ma apuca si pe mine ma tine. Mirela [pup]de la mine ca sa-ti treaca stare naspa.Uite ma voi chinui sa trimit niste poze cu Sofia ca am facut ieri o selectie Cristina insanatosire grabnica.[flo] Am facut ieri o pizza cu blat de cartofi si toata lumea m-a laudat. [:D],inclusiv socrela. INTREBARE:Cum se aerisesc calorifele? Va [pup] pe toate si sa aveti o zi calduroasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

geo..cum adika cu blat de cartofi? tre sa fie buna tare. nush cum se aerisesc caloriferele k nu ma ocup eu de asta. cris, nu e a buna. faci tratament cred... of of. by the way..recomanzi vaccinul antigripal? eu de 2 ani nu l-am mai facut. acu' stau in dubii. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, nu stiu ce sa zic cu acest " vaccin minune" . Cand il prepara ei in laboratoare, il fac dintr-un virus deja existent, dar acest virus are o capacitate uimitoare se a isi modifica structura, sufera" mutatii", asa ca atunci cand te imbolnavesti , te imbolnavesti cu acest "virus Mutant", practic diferit de structura celui pentru care s-a facut vaccinul. Eu nu mi-am facut niciodata vaccinul, desi am stat prin spitale , adica acolo unde virusii si microbii sunt la ei acasa, si nu m-am imbolnavit niciodata( cel mult o banala raceala), dar acum chiar nu imi explic ce se intampla. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cris, eu am inceput sa il fac de cand intr-un an am facut o gripa urata tare de am zis k mor..k nu mai scap. ma dureau toate. l-am facut 4 ani la rand. intr-adevar n-am mai facut gripa..decat raceli dar nush sa zic daca a fost intamplator sau a ajutat si vaccinul la ceva. k vad ca si cand nu l-am mai facut..la fel..doar raceli...care cred ca toata lumea le capata. asa k...is in ceata. cum iti mai e? ai imunitatea scazuta... missy, acum am vazut pozele. frumoase tare amandoua. maia e scumpica tare si ma uimeste cata atentie ii da alexia. cat despre stari nasoale..nu te plange. nu pierzi nimik [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, e usor de facut pizza,faci un piure pe care iti recomand sa il bagi la mixer ca sa iasa mult mai pufos si adaugi in el doua galbenusuri crude, iar apoi albusul batut spuma. Pui blatul in tava si peste el adaugi:ciuperci,muschi file,carnati,ardei gras, ou fiert,rosii decojitesau orice alte ingrediente. Bagi la cuptor pentru 30', iar la final ii pui cascavl ras si mai bagi in cuptorul stins ca sa se topeasca.Pofta buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo, cred ca o sa incerc si eu reteta, suna prea bine pt a nu fi incercata.[pofta] Mire, eu nu am facut pana acum decat raceli banale fara a fi vaccinata, insa acum nu stiu ce e cu mine!!!Stresul de la serviciu, faptul ca nu mai mananc asa mult ( tot din cauza stresului de la serviciu ), pierderea a vreo 6 kg din greutate in ultimele 4 luni cred ca au daunat serios imunitatii mele[bang] Apropo de filme horror, am vazut acum cateva sapt" camera 1408", vreo 3 nopti nu am mai putut dormi...[xx(] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...