Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

p'asta l-am vazut si io cris. musai sa mai vad 1 azi k sa imi treaca starea.. cine m-o fi pus sa ma uit.. dar oricum...a fost ok. ciudat final... na k ne uitam la aceleasi filme. alte recomandari? eu acu' as vrea sa vad pulberea de stele. dar mai stau.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

.."the premonition" , cu sandra bullock sau "casa de pe lac" , tot cu sandra bullock . O comedie super , care mie imi place la nebunie si de cate ori am ocazia o revad este " Marele blond cu un pantof negru" [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Dau cafeaua fierbinte ca e asa un frig!!!!!!!!! Iertati va rog absenta, lipsa de net, deci motivata! Plus o nunta la activ! Mire, vazut filme? Anne, frumoasa mireasa, frumoasa sala! Cristina, sanatate multa, draga mea! Geo, superba Sofia! Miki, Ramona, Missy, Vicki cate un pup mare! Iertati-ma ca sunt telegrafica, dar inca nu si-a facut efectul cafeaua. Va pup! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. July, un [pup]mare pt. cafea, ca am ajuns inghetata la servici[bang]. Absentat motivat, cand nu era cel mare la calc, era cel mic[:D]. Sambata a fost zi de curatenie, spalat si gatit... Ieri am avut niste musafiri, dar tot stare proasta si chefless sunt[bang]. Plus ca nu suport frigul si umezeala[xx(]. Cris, un [pup] mare si tie, sa te faci bine repede-repejor. Stai in casa, la caldurica. Mire, de 2 ani facem toata fam. vaccin (ni-l face socrela), si intr-adevar, am mai racit dar rar si nu f.f.rau. Si multumesc pt ce mi-ai trimis pe mail[:I]. Missy, frumoase fete, scumpa foc Maia[flo]! Geo, multumim de reteta, sa fii sigura ca o sa o incerc si eu[pofta]. Vorbind de filme, de mult nu am mai stat sa vad un film, rar la DVD, iar la TV nici atat. Nu mai am rabdare. Prefer sa citesc, de la ora 21 cand dau stingerea la jr. [pup]fetele si o sapt minunata va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! July, tare buna cafelutza, mai ales pe frigul asta!!! Vicky, si eu mai stau inainte de culcare sa citesc cate o juma de ora, dar uneori chiar simt nevoia sa vad un film bun.Ma deconecteaza mult mai mult decat atunci cand citesc.[bang] Eu tot acasa sunt, am reusit sa ma invoiesc saptamana asta, de fapt pana miercuri, fiindca joi si vineri se da liber de la spital , este ziua armatei pe 25 oct. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Neata la 11 :20 . Cris multa sanatate.[pup][pup] Eu ce sa va zic am fost lecata in WEk la bunici soltului si am luat un grigalau grozav si multa multa [pic][pic][pic].Abea asteptam sa ajung acasa aseara sa ma bag in [baie] sa ma incalzesc. Despre filemele korror eu sunt inebunita ,imi plac fff tare.Dar stau cate o data si ma gandesc ce minti diabolice pot sa aibe acesti producatori de filme de groaza.Mai sunt mare amatoare de filme de razboi,in special cele cu submarine cum este Octombrie Rosu,Atacul de la Pearl Harbor,Elicoptere Negre la Pamant ( astea sunt fara submarine )[:D] si sunt multe.Comedii hmmm trebuie sa fie fff tari ca sa imi placa.Mi-a placut Coama Mare. Iulia merci frumos.[pup] Mire,Ramona,Viky,Geo,Missy,Mikirike va [pup][pup][pup][pup][pup] pe toate. Doamne ce frig este afara. Sunt pe aici. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...