Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Neata fetele. Buna [cafea]si ceiutul tau Cris. Ramona eu m-am intristat cand am citit mesajul tau,dar viata merge inainte cu bune si rele. Dienuca bine ai venit la noi si sarcina usoara.Sper sa stai mai mult pe aici,nu ca alte fete. Cristina ce sa fac,am multa treaba la servici,am avut un control in alt punct de lucru si trebuie rezolvate niste acte pana la sf.saptamanii.In rest sunt bine. Ieri a fost ziua mamei mele,am fost cu toti la ea,dar am stat putin,eu cu sotul,cam 2 ore si cand am plecat de acolo am inceput sa [q][q][q][q][q]in hohote,cred ca le simt lipsa,cu toate sa stau si ei in Bucuresti,dar e una cand stai cu ei in casa si e alta cand ai plecat de la ei.Ii iubesc enom de mult pe amndoi. Fetele MIRE,JULY,MISSY,VICKY,GEO,MIKIRIKI,va [pup][pup][pup][pup]. Daca am omis pe cineva un mare [pup][pup] si pentru ea. Sunt prin zona. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor. Va multumesc pentru primire si urari. Mie acum mi-e cam somn, dar imi trece. Azi ma duc la doctor sa ne consulte si sa ne imprietenim cu el. Se pare ca o sa mai avem un racusor, pentru cel de-al doilea test a iesit "mai" pozivit ca primul.:D Va pup si mai intru mai incolo sa va spun cum a fost la doc. Diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Brrrrr..... Diana bafta la medic Mire unde e Menna? spor la treaba Cris cum te simti? Ramona am uitat sa-ti spun. Am facut zacusca ( putin de tot) si-a iesit buuuuuuuuuuuna. Saptamana viitoare fac mai multe borcane. Multzam inca o data pt. reteta. Geo reteta de pizza suna interesant. Am s-o incerc in curand. Vicky frumos ceea ce i-ai scris Ramonicii. Annes spor la treaba. Io-s cu treaba. Iar s-au umplut coshurile cu haine. Deci.... am program artistic. Sunt prin zona Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu imi mai revine odata vocea, sunt inca ragusita si abia reusesc sa VORBESC!!![bang] Miki, spor la treaba!!! Am sters si eu praful mai devreme !!![biz]Oricum imi este dor de serviciu. Annes, spor la serviciu!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, eu abia acum am ajuns acasa. sunt obosita, zombie. dar se anunta o seara linistita. pun si eu acum ceva la spalat, spal cateva vase apoi sa intind rufele. intre timp [tv]. ops...asta e seara linistita? [:D] miki, menna e la ea acasa [:D]. ocupata la job. extra job cred ca o suprasolicita radu [il]. eu mereu o trag de maneca sa mai intre pe aici si ea mereu promite "poate maine" dar...mai urecheati-o si voi. [:D] cris, regret k nu ti-e mai bine dar las k pana luni esti k noua [pup] diana, felicitari pt bb2. anne, lma mamei tale! viki, pup [fuga] sa ma conformez listei de mai sus [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup,fetelor! Am lucrat azi schimbul 2;am ajuns acasa in jurul orei 23,am facut un dus si m-am bagat pe net;mai exact pe mirc sa joc trivia.E ca un drog;si maine e adjuncta mea libera,asa ca-s schimbul 1.Frumoooos!!Si n-am somn,desi am bagat azi zeci de globuri la raft,beteala si alte minuni,c-am inceput sa aranjez rafturile ptr.Craciun.Nu ma simt obosita;am o energie-n mine de cand am slabit de nu pot sa va zic!Am cum 71 kg(de la 86);m-am amuzat azi c-a venit un furnizor de plusuri in magazin,eram pe langa rafturi pe-acolo si nu m-a recunoscut;cica:"Ramona?".I-am zis :"Da!";iar el:"Scuze,cred ca v-am confundat!"Am ras c-un baiat de-al meu de-acolo cu lacrimi;radea si furnizorul respectiv,si mi-a zis c-a venit spre mine ca-mi auzise vocea;totusi nu-i venea sa creada ca-s eu.Hmmm,daca m-ar fi cunoscut cand aveam 53 kg inainte sa nasc sa fi vazut,acum..dar nu ma las![:)] Miki,ma bucur sincer c-ai facut zacusca si ti-a iesit;eu n-am facut deloc anul asta si cred c-ar fi cazul;ma gandesc c-ar manca asta mic daca eu nu...Buna idee mi-ai dat! Cristina,nu mai sta asa...fugi la farmacie!Eu am fost racita aproape 3 saptamani...m-a terminat;acum sunt ok;cred c-o sa caut vaccin antigripal ca n-am gasit prin jur. Va pupic;numai bine! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata racusoare!Cafeaua e gata, e fierbinte! Ramona, fruntea sus! Asa cum spuneau si fetele, viata merge inainte. Treaba cu banii la sotul tau s-ar putea sa fie o reactie la faptul ca vrei sa il lasi. Dupa ce o sa treaca catva timp, poate intelege si te va ajuta. Banuiesc ca il iubeste pe Cosmin si nu l-ar lasa de izbeliste. In rest, doar ai grija de tine! Cristina, multa santate iubita! Bea ceai cald pentru raguseala! Imi amintesc de cand eram profesoara. O data pe an imi pierdeam vocea. Si aveam o clasa de a IX-a, f. sugubeti. Urlu la ei ca era f. galagie si ma mananca undeva sa zic: Maine vreau un ceai fierbinte pe masa, ca mi*ati terminat vocea! A doua zi pe catedra ma astepta ceaiul fierbinte! Mire, cand termini cu seara linistita la tine, te astept sa o linistesti si pe a mea! In acelasi mod! Miki, suna interesant 2 job-uri, dar ai grija sa nu te surmenezi! Anne, La multi ani mamei tale! Missy, ce face Mara? Vicki, [pup] pentru o femeie curajoasa! Dienuca, bine ai venit! Sarcina usoara! Despre noi, ce sa va spun? Liana are 6 kg, e din ce in ce mai activa! A inceput sa tina jucarelele in manute, incearca sa isi ridice capsorul ca si cum ar vrea sa se ridice in fundulet si ii merge gurita mai ceva decat maica-sii. Va pupez pe toate! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! July, [pup] si multam de cafea, mai ales ca e si fierbinte, am ingheatat azi! Mire, subscriu la ideea lui July, te astept si la mine[:D] pt o seara linistita! Anne, [pup] si La Multi Ani mamei tale! Cris, [pup] si tie, bea ceai fierbinte, cum a zis July, cu miere si lamaie. Daca suporti, poti bea chodou (lapte cu zahar si galbenus de ou crud). E f. eficace. Miki? Cum e la jobul 2? Ramona, in curand nu o sa te mai recunoasca nici colegii[:D]! [pup][ispita]! Diana, sarcina usoara in continuare! [pup]fetele ca [fuga]la treaba! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma recunosc...[:-)))][:-)))][:-)))]in rest..pupici la toata lumea! July,te astept la mine la raion ca am niste jucarii suuuper pentru pitica!Hmmm?Ce zici?Vrei?Aaaa,era sa uit a propos de asta-am un interfon de bebe bun-mi-au schimbat idiotii-ca sunt multi hoti in jur-cutia si-au bagat in interfon Chicoo alta firma -si daca-l vreti il bag la un pret de nimic.E niu;doar baterii ii trebuiesc.Asa ca cinr vine la mine,hmmm? Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Mire stiu ca Menna e la ea acasa. dar ma gandeam ca tu ai contact cu ea si poate ne mai spui ceva de ea. am s-o cert cand o prind [:D] Iulia pup printesa ta care creste repede Vicky am sa-ti spun miercuri cum e la jobul nr.2. ah... e la stadionul de hochei [:D] Sa va povestesc faza tare de ieri. Am mers cu prietena mea Denise la birou sa semnam actele pt jobul nr.2. Se uita tipul pe foaia mea si ma intreaba: Pawlak? Sunteti cumva ruda cu Uwe Pawlak? ma uit la el si-i raspund: Da, e sotul meu. Ohhhh noi suntem prieteni buni. Eu stiam, ii spun ca ne-am intalnit in urma cu 2 ani. Ahhhh d-na Pawlak inseamna ca nu mai trebuie sa va povestesc nimic. Deja stiti ce trebuie sa faceti, sunt sigur ca-l cunoasteti si pe seful meu Thomas K. Ma uit lung la el....daaa, il cunosc e prietenul cel mai bun al sotzului meu. Discutia noastra s-a terminat cu zambete. Denise se uita la mine si radea. Ajunsa acasa suna telefoanele: Sotzul, Thomas. Ce-ai facut fato? Te-ai angajat la noi? pt. totdeauna? hahahahah eu: nu, doar part time. Nah.... va fi interesant. Iar am facut totul de una singura si mui-am lasat soatza cu gura cascata. Nu-i bai, sunt fata descurcareatza Mai stau prin zona. Ramona [cool] sunt curioasa cum vor reactiona colegii si furnizorii peste 3 luni cand mai slabesti. Annesla multi ani mamei tale Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...