Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Ramona, nu ma imbia cu jucarii, ca si asa tb sa ma agit, pe 24 nov. e ziua lui Dani si iti imaginezi ca tb sa cumpar macar o jucarie. Miki, [pup] fata descurcareata! [pup]fetele, ma mai plimb pe la Culinare ca tb sa gatesc si-s in pana de idei[bang]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by MirelaV miki, menna e la ea acasa [:D]. ocupata la job. extra job cred ca o suprasolicita radu [il]. eu mereu o trag de maneca sa mai intre pe aici si ea mereu promite "poate maine" dar...mai urecheati-o si voi. [:D]
Asa este fetelor, sorela mia are dreptate [V] saracuta tot trage ea de mine sa intru pe forum sa mai scriu si eu ceva, dar tot uit si ma iau cu altele... iertare[iartama] Adevarul e ca de cand mi-am schimbat job-ul, sunt intr-adevar supra solicitata si cand ajung acasa abia de mai am chef sa deschid calculatorul ...o fac de musai,ca tb sa-mi pregatesc traseul pt concediu (pe care-l astept cu sufletul facand zi de zi amr-ul) sau vb cu mama mea (care dupa cum stiti e plecata in state de cativa anisori). So...vroiam sa ma spun ca am intrat in albumul iuliei sa-i vad mandrete de copil la botez, e pur si simplu adorabila, iar Iulia si-a revenit fizic extraordinar de bine. Sunt mandra de tine July. [pup] Acu' ma mai dau peste cap pt un card de credit pe care-l scot pt mult asteptatul concediu.Azi tb sa rezolv rapid ceva,ca sa-l pot avea pe marti in manute [:D] ...deci iarasi ajung istovita acasa deseara... Eh ...ce sa-i faci, anumite lucruri in viata presupun anumite sacrificii, acum lucrul pe care l-am sacrificat si neglijat in ultima perioada ati fost voi ...dar sa nu credeti ca nu ma gandeam de multe ori la ce tot shushotitzi voi p'acilea in lipsa mea ...chiar sughitam, confirmarea ca erati voi venea rapid, prin cearta e care mi-o tragea Mire. [:p] Mna... va tzucalesc pe toate.Multumesc ca-mi duceti dorul si intrebati de mine si inainte de toate,ca ma intelegeti. Va iubacesc pe toate. Va las acum si revin cat de repede poci...tb sa ma pun sa citesc history-ul acum,sa stiu care,ce si cum ...hmmmm [:I] [hia][hia][hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha. hai mai fetelor k m-am prins care e marele meu defect [:D] sunt prea buna. miki, azi dupa ce m-ai intrebat de dora .. io serioasa si concisa ii scriu pe yahoo (avea status "busy") .. "atat de busy incat ai uitat de DC? intreaba fetele de tine!" si nu i-am mai raspuns la nimik altceva pana cand n-a zis "gata, am scris"[:D] deci clar..ma fac rea [:D] pup Dora [pup] miki, tare faza cu job no2 cris, cum esti? unde esti? ramona, vreau eu interfon pt bebele meu (care va veni peste cativa ani) [:D] geo, pe unde esti? missy, ce faci? fetele? iulia...matinala k intotdeauna. bun cheesburgerul? [:D] viki, tu inca locuiesti pe mosilor sau inainte de casatorie locuiai? k poate te scot la o cafea de seara [:D] sunt prin zona. noutati? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Azi ma doare pe mine burtik, din cauza de rushi[bang]. Vreau acasaaaaa la mine[q]. Nu am chef de treaba[xx(]! Mire, uite o [cafea]de dimineata, tare, amara si fierbinte. Din pacate la cafea de seara nu ma poti scoate, ca nu mai stau de 1 an pe Mosilor, m-am mutat la socrela in Rahova. Departe rau[bang]. Asa ca te astept eu pe tine la o [berica]in parcul Carol, sa fim la mijloc, intre Rahova si Mosilor[:D]. Menna, bine ai revenit. Multi [pup] si Bafta la card. Nu ne-ai mai povestit ce-ti fac cateii[?] Cris, ti-a revenit vocea? [pup] sa te faci bine. [pup]fetele si wk placut sa aveti. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele si o cafea! Eu ca de obicei bantui pe forum doar dimineata cand doarme mandra. Mire, bun cheeseburgerul. Pacat ca mi-era foame si din 2 inghituri fu gata! Ramona, as da iama in raionul tau de numa-numa. dar cam greu de la Galati. Cat despre interfon sunt cateva probleme: 1. depinde ce intelegi tu prin pret de nimic, 2.cum iti trimit banii, 3.cum imi trimiti interfonul. daca le rezolvam, vedem noi! Menna, lume noua tare domle! Multam pentru complimente! Mai ales Liana iti multumeste. ca de la botez incoace mama ei a facut o pasiune pt. salamul de biscuiti care se transforma incet dar sigur in colacei. Miki, super faza cu job-ul tau! Vicki, fierbinte e si azi cafeaua! Cristina, cum te simti? Anne? Ieri nu ai semnat condica! Fetele, mi-a scris Cookie, e bine, dar e foarte ocupata. Ea ca si Menna![:D] Pup mandrele si mai revin! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelev si de la mine. Julia nu am putut semna condicuta ieri din cauza treburilor de la servici.Dupa cum am zis in paginile precedente,am avut un control la un alt punc de lucru si trebuiau rezolva niste acte urgente.Azi mai am de lucru la ele dar nu asa de mult ca pana acum,sunt in stadiul de terminare. Despre mine ce sa va zic.Maine plec la nasi,sa ne scoata la biserica si ma intorc duminica seara.Fetelor este groasnic sa nu ai net acasa[bang][bang][bang].Iei am incheiat un contract cu cei de la RDS si deabea sambata viitoare vin sa ne bage cablul,deci o saptamana iar fara net home[alcool][alcool][alcool].Asta e. Cris cum iti este ? Ramona la ce Selgros lucrezi ? Mire,Menna,Cris,Viky,Geo,Missy,Mikiriki,Ramona va [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc pe toate si wek placut tuturor. Sunt pe aici. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] la cafeaua de dimineata. anne, macar s-au rezolvat lucrurile la sv? viki, cand vrei tu..stabilim. iulia, cum stam cu decibelii? [:D] [pup] cris, ma ingrijorezi. zi-ne k esti bine si k esti pe la plimbare pe undeva,,nu k esti in pat.. fug..ma apuc de treaba. pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PREZENT ! [:d] din umbra [:p] Of doamne, catei imi fac bine. Cockerasul a ramas in continuare orasean, dar mititica a fost exilata la tzara,ca sa zic asa, pt ca acolo ii place fantastic de mult. Am obs asta dupa ce am fost plecati un wk si a tb s-o lasam la parintii lui Radu, ca atunci cand am vrut s-o ducem acasa sa refuze sa se mai urce in masina ...asa ca, am lasat-o acolo. E bine, sanatoasa si fericita, asa cum mi-am dorit s-o vad. Cu aprobarea creditului am avut un show ieri,inca mi s-a acrit si de cei de la BRD.Sunt de toata jena,mai! [mariaj] Mah, sa vrei sa-ti returnezi creditul de la ei integral si sa nu te ia in seama.Recapitulez scurt : aveam credit si de la ei si am vrut sa-l lichidez ca sa nu am pe cap 2 rate.Ma iau si ma duc la ei,ajung pe la 5.20 (pgr lor fiind pana la 6) si zic ca vreau sa-l rambursez integral si sa-mi zica cat mai am...la care o cotzofana de la consiliere pers. fizice zice "azi nu, veniti maine.azi e prea tarziu,nu mai servim clienti." Raman socata si enervata de tupeul nesimtitei cu refuzul ei, caci n-am nicicum sa ajung mai devreme la ei nici in urmatoarea zi si nici intr-o alta zi din sapt pt ca ies de la lucru pe la 5 si asta e...Iritata sun o prietena sa intervina, caci nesimtita nicicum ...ca-i daduse directoru'de lucru si chipurile si nu vroia sa stea peste program. In fine, am reolvat-o pana la urma ... dar mi-a lasat un gust amar despre ei ca institutie bancara. Fetele va las ...tb sa ajung la o aniversare . O seara placuta [hia] [RO][url="http://community.webshots.com/user/Menna1979"]Menna[/url] [*] "I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..." __________________________________________________ [url="http://www.animapro.org/"]Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!![/url] "Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by canne-marie
Neata fetelev si de la mine. Julia nu am putut semna condicuta ieri din cauza treburilor de la servici.Dupa cum am zis in paginile precedente,am avut un control la un alt punc de lucru si trebuiau rezolva niste acte urgente.Azi mai am de lucru la ele dar nu asa de mult ca pana acum,sunt in stadiul de terminare. Despre mine ce sa va zic.Maine plec la nasi,sa ne scoata la biserica si ma intorc duminica seara.Fetelor este groasnic sa nu ai net acasa[bang][bang][bang].Iei am incheiat un contract cu cei de la RDS si deabea sambata viitoare vin sa ne bage cablul,deci o saptamana iar fara net home[alcool][alcool][alcool].Asta e. Cris cum iti este ? Ramona la ce Selgros lucrezi ? Mire,Menna,Cris,Viky,Geo,Missy,Mikiriki,Ramona va [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc pe toate si wek placut tuturor. Sunt pe aici. annes
Te pup!La Selgros Berceni-la capatul bulevardului Metalurgiei-de la piata Sudului inca 4 statii cu 313 pana la capat! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...