Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by july_g
Neata fetele si o cafea! Eu ca de obicei bantui pe forum doar dimineata cand doarme mandra. Mire, bun cheeseburgerul. Pacat ca mi-era foame si din 2 inghituri fu gata! Ramona, as da iama in raionul tau de numa-numa. dar cam greu de la Galati. Cat despre interfon sunt cateva probleme: 1. depinde ce intelegi tu prin pret de nimic, 2.cum iti trimit banii, 3.cum imi trimiti interfonul. daca le rezolvam, vedem noi! Menna, lume noua tare domle! Multam pentru complimente! Mai ales Liana iti multumeste. ca de la botez incoace mama ei a facut o pasiune pt. salamul de biscuiti care se transforma incet dar sigur in colacei. Miki, super faza cu job-ul tau! Vicki, fierbinte e si azi cafeaua! Cristina, cum te simti? Anne? Ieri nu ai semnat condica! Fetele, mi-a scris Cookie, e bine, dar e foarte ocupata. Ea ca si Menna![:D] Pup mandrele si mai revin! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Te pup!Daca vrei ti-l cumpar eu si ti-l dau prin Mirela-daca vrea ea sa ma caute(am inteles ca sunteti prietene).Nu-mi dai nimic,e placerea mea.Si din clipa asta va anunt ca nu mai e disponibil interfonul;e ptr July! Pupici! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va pup,fetelor!Sunt foarte suparata-aseara mi-am pierdut bratara-n-avea decat doua luni!N-am sanse s-o mai gasesc si asta ma supara tare rau.Nu-mi mai iau la mine nimic-niciun inel-doar lanticul.Adevarul e c-am vazut ca-mi era destul de larga acum;asa-mi sunt si inelele.Offff si era din munca mea luata;tin foarte mult la lucrurile mele Va mai scriu maine,ca azi sunt varza!Aveti grija de voi. Ramona "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] io nu-s prea bine. m-am trezit cu o stare de disconfort..racesc sau nush ce se intampla. am luat deja pastile...sa vedem..poate o fentez [:D] ramona, regret enorm k ai pierdut bratara. si eu tin ff mult la lucrurile mele. sunt prin zona..tare slaba miscarea pe aici.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! cafeaua e gata, gata! Ramona, saru-mana! Dar chiar nimic, nimic parca nu se poate! Da, e chiar foarte bine sa i-l dai Mirelei, daca se poate! Consortul are niste treaba in Bucuresti si oricum se vad! Imi pare tare rau pt. bratara. Fruntea sus! Mire, cum te mai simti? Gbutucica bine ai venit si sarcina usoara! Anne, trece repede o saptamana! AI sa vezi! Va pup fetele! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. Giani, bine ai venit printre noi. poate ne spui mai multe despre tine. iulia, m-am treyit cu o durere groaznica de gat. aseara aveam febra. daca ai incercat sa suni ieri...am uitat mobilul inchis..mi-am dat seama abia seara tarziu. dar..fu bine [bang] cand l-am deschis a inceput sa sune. mai bine... buna [cafea] o zi minunata va doresc. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:I] Am simtit ca innebunesc zilele astea, nu am avut net[bang]Cred ca am devenit si depenedenta de Dc. Oriucm fara net, nu m-am simtit deloc bine si, vreau sa va zic,ca mi-ati lipsit.[grup] Vocea mi-a mai revenit cam 80%; am ramas cu o tuse seaca si cu o senzatie ciudata ca ceva ma irita in gat. Vicky, sa stii ca am baut chadau( sper ca am scris bine) Menna,[pup] Ramona, si eu tin mult la lucrurile mele ( cred ca este o caracteristica a noastra, a racusorilor). Poate totusi, ai sanse sa iti gasesti bretara. July, [pup]. [pup] si Lianei Annes, cum a fost scoaterea la biserica a nasilor??? Miki,[pup]. Gini, bine ai venit !!!sarcina usoara si te asteptam mai des pe aici. Mire, [pup] Geo,2 x [pup]. AM facut ieri pizza dupa reteta ta...[pofta][pofta] ffoooorte buna, numai ca blatul a iesit cam sfaramicios...[:D] Missy, 2 x [pup] Diana, cum a fost la doctor?? Sper ca nu am uitat pe nimeni. O duminica minunata in continuare tuturor. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Racusori! multumesc de primire! normal ca vin mai des ca de aia am cerut sa ma avetzi cu voi aci. Menna impartasesc cu tine gandurile amare despre sistemul bancar nu numai BRD . Dn: 28.06 ( ascendent balanta) sotul Rac (30.06) In rest,.... nu stiu cum sa incep ca de altfel sunt vorbareatza , da acu n-am vorbile la mine. am trecut sa va salut si sa mai citesc ca o facui cam in diagonala (oricum eu si o carte o incep de la sfarsit ) DEH rac..... pupici apasati[pup] Giani [gravi]22+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup! July,am vorbit cu Mirela si ma voi intalni cu ea;o sa i-l dau saptamana asta. Cristina,nu-s sanse s-o mai gasesc;ce ma enrveaza mai mult e ca la 22.21 o aveam la mana-stiu sigur ca mi-a facut o poza o colega.Si peste 30 min am plecat spre casa;naiba m-a pus sa mai stau;ca trebuia sa plec de la 22!Asta e;o sa-mi treaca! Gbutucica,bine-ai venit! Mire,imi cer scuze inc-o data pentru gluma idioata a lui...;ti-a mai trecut raceala? Va pupic pe toate si aveti grija de voi![pup][pup] Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa dau [cafea], am multa treaba la serv. zilele astea[xx(]. Nici eu nu-s in apele mele, sunt cam intepenita de spate, abia merg[bang]. Si n-am facut nimic in mod deosebit, sa car sau sa fac efort, asa m-am trezit de dim. Va [pup]cesc pe toate si o sapt. frumoasa va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...