Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Na seara fetele! Mire, Ramona, pupicuti la amandoua si va multumesc mult! Mire, sper ca ti-e mai bine! Giani, masajul ala pt. Vicki, nu il poti face la Galati? Stiu eu cui! Va povestesc dupa ce va salut! Vicki, un masaj chiar ar fi bun. Da nu de ala de al lu Giani! ( Nu ma lua in serios Giani ca si eu glumesc) Cristina, vezi sa nu te intoarca raceala daca ai umblat prin ploaie! Anne, te-ai gandit si la mine cand papai bunatatile alea? Menna, Fruntea sus mama draga! Crezi ca alta banca se purta mai frumos? Adica da, ABN-ul pt mine is etalon! Asa, acu va povestesc de ce vreau masaj cu bata. De ieri dupamiaza sunt cu mama si cu mandra. Consosrtu plecat in delegatie. Azi dimineata, ca de obicei, ma trezesc la 6, dau mandrei sa pape si plec sa beau cafeaua. Am si eu 2 ore numa pt mine, de la 6 la 8. Ma costa mult aceste 2 ore. As putea dormi, dar sunt numai pentru mine. Imi citesc forumul, mesajele, beau cafeaua. II zic mamei ca ii aduc cafeaua in pat. In 3 minute era langa mine, la comp. Si s-a dus naibii relaxarea mea: de ce tii asta aici si nu acolo? Ca e dezordine la tine( da femeie, cresc un bebe si sambata n-am avut timp sa fac curat), da totusi de ce sta aia aici si nu acolo?Da nu e mai bine ca aia sa stea acolo? Eu nu inteleg cum iti e tie la indemana aia cand mie nu imi e! Am amenintat-o ca o trimit acasa, am facut-o sa planga de vreo 2 ori zicandu-i f. calm ca daca mie imi plac chilotii atarnati pe lustra, e casa mea si acolo vor sta ( ceea ce a scandalizat-o), i-am lasat cupilu pe cap si am plecat la serviciu. Cand am venit era mielusel, eu calmata, mi-am facut curatenia si acu seara imi spune: e chiar asa de rau mama, sa fie curatenie? Iar eu am avut tupeul sa ii spun: Mami scumpa, oricum faceam curat, dar sa ma tocani la 6.30 dimineata ca aia nu e bine, aia tre sa stea acolo, mi s-a urcat la cap! Deci bata pentru cine trebuie? Va pup dragelor si vb maine! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Eu, cafeaua si forumu'[cit]! Si va astept si pe voi[:D]! Giani, multumesc pt. masaj si [pup]. Cris stie ea ce stie, de la statul pe scaun am probleme. Meseria mea consta in stat pe scaun si tastat la calculator. Nu prea am ocazia sa ma misc la serv., acasa ma iau cu treaba si stau prea mult in picioare[bang]. Nicicum nu e bine[xx(]. Oricum, azi e ceva mai bine. July, imi imaginez ce simteai la 6.30 dim sa te toace cineva marunt la cap[:D]. Mire, [pup]si o sapt. usoara, frumoasa si sa treaca repede[;)]. Cris, cum te mai simti?[pup] Canne, papi singura[papica] si la noi nu te gandesti? Hmmm[q]! Miki, [pup]si tie. Menna, ma bucur ca ai dat un semn de viata, [pup]pe tine si cateii! [pup]toate fetele, sa nu uit pe cineva[:I]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Si eu ca si VCKYI tot cu [cit]stirile la zii si cu [cafea]. July si Vicky cum sa nu ma gandesc,la fiecare imbucatura ma gandeam la voi si asa am maincat tot.[:D][:D][:D] Cris cum te mai simti ? Mire,Missy,Geo,Mikiriki,Ramona si Geani un mare [pup][pup][pup] pt.voi. Mire am si eu o rugaminte la tine sa modifici si tu la prima pagina la mine "sot tot rac".Saru'mana mult[pup] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare racushoare Acum am timp de forum. Am 2 zile libere ( ok, exceptie maine , pt 4 ore plec la jobul nr 2) Am ajuns azi tarziu la munca. Nu stiu ce-am avut. Am adormit in fata Tv-ului si am uitat sa-mi pun alarma. I-am inchis telefonul de opt ori sefului, crezand ca e alarma si cu ideea ...mai stai 10 min. M-a sunat un coleg si nu stiam ce vrea cu mine, pana cand mi-a zis ca trebuia sa fiu de 2 ori acolo. Dezastru total azi si a trebuit sa stau 2 ore in plus [xx(] Le-am enervat pe fetele din schimbul 2 pana cand au sunat in birou si le-a spus shefului ca nu ma mai suporta acolo, sa ma trimita acasa[:D] Eu m-am suparat zicand in continuu ca sunt o draguta si-o finuta hahahahhahaha. Sa ma fi vazut cum le spuneam clinetilor ca de fapt trebuia sa fiu acasa , dar m-a pedespit seful pt faptul ca am dormit mai mult. Se distrau clientii. Un client mi-a zis ca ultimii veniti sunt primiii plecati. Atat mi-a trebuit...am inceput iar sa ma plang [:D] Ne-am distrat mult pe seama asta. Am ai intarziat de 2 ori dar n-a trebuit sa stau mai mult, e drept c-am intarziat 15 minute prima data si a doua oara 30 de minute , dar azi a fost prea de tot 2 ore jumate. Mai stau prin zona pana ajunge soatza ( mi-a promis ca azi ieshim.) Yupiiii Pupici Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AM ajuns si eu acasa, intr-un final July, ai inceput serviciul??? Sau ai fost doar in vizita??? Ma gandesc ca totusi nu am trecut decat 3 luni... Miki, super pozele!!! MI-a placut la nebunie camera, cred ca undeva la o mansarda erati, nu? Vicky, Annes sunt bine , mi-a trecut raceala.[:D] Fetelor , voi ce facei cand ajungeti acasa??? Adica cu ce va relaxati, nu gatit, curatenie sau spalat rufe si vase. Mergeti la filme, in oras cu sotul, la teatru sau balet?? Eu ajung acasa si imi dau seama ca nu fac nimic deosebit, mananc, intru pe net, mai citesc fie medicina , fie beletristica , mai gatesc, imi aranjez lucrurile pentru a doua zi, fac un dus sau o baie si ma culc. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...