Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by MirelaV
miki, aici sunt. io ma mut de la un calculator la altul. de la asta de acasa la ala de la munca si invers. acum sunt acasa. mananc de pranz..rece [:D] am luat o varza sa gatesc dar parca as mai cheltui eu niste bani..nu pt mine..asa..cate ceva pt casa..mi-e k mai ies prin imprejurimi.. tre sa fac curat, sa fac mancare.. si vremea asta zice k tre sa dorm [:D] tu ce mesteresti? ce e cu mancatoria aia de .. la voi la munca? la noi se discuta totul pe fata. e mai bine. uneori poate ies scantei dar decat sa te simti vorbit pe la spate..e mai ok asa. spui ce ai de spus si trece cum e vremea pe acolo? aici s-a lasat frigulet si e mohorat.. tare mi-e k nu fac nimik azi. sau..cine stie.. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
nu stiu ce e la munca. eu le-am spus in cantina ca daca prind pe cineva care ma vorbeste pe la spate sa se prageteasca sufleteste pt. cand se va intalni cu mine. inca n-am prins pers respectiva, dar nici n-o caut eu mai am de aspirat( din fericire am terminat de sters geamurile) si mi-a venit o idee. soatza a zis sa astept pana pleaca de acasa hihihihi. ma apuc de mutat iar mobila, decorat prin casa, pus lumanari noi etc. deocamdata stau cu cafea si tigara in fata pana mi-or veni ideile stralucite. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am uitat sa spun ca de 4 zile este un stand cu fructe trase in ciocolata la munca ( de toate culorile) puse pe bat ( un bat costa 3 euro) . moooama ca mananc in fiecare zi un bat , ieri am mancat 2 ( capsuni combinate cu portocale si ananas cu kiwi). a zis soatza ca poate ajung sa pun inapoi kg pierdute [:D] e foarte putina ciocolata, iar fructele sunt mari [pofta][pofta][pofta] Abia astept sa merg la munca hihihihihi dar voi manca un bat pe saptamana. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupic! Sunt pe fuga;desi am weekend liber,e muuulta treaba acasa!Ca stiti si voi cum se-aduna. La serviciu agitatie mare ca iar avem o vizita importanta din Germania in jurul datei de 18,si trebuie sa fie totul perfect;imediat dupa vizita trebuie sa punem articole de craciun pe rafturi(nu cumva sa ne gaseasca nemtii cu santier pe raion);am taiat liberele oamenilor de saptamana viitoare -m-au obligat sefii de departament-ca doar trebuie sa vada vizitatorii din afara ca avem oameni,dom'le,nu?!Ce,sa stie ei ca suntem 6 pe raion(sef,adjuct+4 angajati),care fac totul ,lucreaza cate unul pe tura(ca doar avem si noi libere si concedii),marfa vine la greu,ca s-a marit sortmentul de jucarii ptr,perioada Craciunului,s-a dat retur marfa de sezon (gradina+sport) si a venit sport iarna(ski si patine;sanii).Nuuuuu!Domnii vor vedea 3-4 oameni atunci,si vor fi incantati.Sunt cu nervii la pamant cand vad atata nedreptate si atata bataie de joc!Si din cauza stresului am ajuns sa ne mai si impungem intre noi,cei 6 salahori;le-am reprosat ca puteau sa faca mai mult si mi-au zis ca ei plleaca daca nu sunt multumita de ei.Am innebunit.Dar ne-am impacat in final.Tin la ei foarte mult.Mai putin la una care e varza si are un caracter f dificil si creaza disccutii pe raion.Barfeste si minte pe toata lumea.Cred ca dupa sarbatori o sa scap de ea. Hai ca v-am innebunit cu problemele mele!July,nu mi-am rupt piciorul,dar era cat pe ce!Miki,cate probleme si la tine la servici...Mirela,te pup si saru'mana de maul-uri!(cel cu kamasutra...l-am deschis cand nu era Cosminut in preajma![:D]) Pup[pup][pup][pup]oate fetele si sa aveti un sfarsit de saptamana frumos! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele...io-s cu mancarea aproape gata si as vrea parca sa dau putin cu aspiratorul..dar sa vad...daca ma incumet. vorba iuliei "am chef de treaba dar stau asa bine..imposibil sa nu-mi treaca" [:-)))] [:-)))] geo..vorbim..vedem noi cum. abia astept sa o vad pe Sofia. ramona, stiu cum e ... zici k ai week end liber si apoi nu stii ce sa faci mai repede. a plecat fratele tau? opssss la mailul ala nu ma gandisem k ar fi si Cosmin prin preajma [:D] miki, si io-s rea la faze d'astea. bai nene...daca ai ceva sa imi spui..spune-mi in fata..nu ma vorbi pe la spate k daca aud fac urat tare (is rea). aaa...stai si prin bucuresti cand vii? si ia si tu aparatul si fa poze la betele alea..sa nu raman cu gandu' la ele [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt speechless! Am citit din urma si am avut ce citi. Pai voi aveti atatea de povestit. eu ce sa zic ... ma impart intre scuteze, masina de spalat, aspirator, puzzle de 5 ani, nu te supara frate, muasfiri si cand prind si eu o canapea libera, dorm ca ursul in barlog. July, desi mi s-a parut si mie dubios sa aspir nasul copilului, succesul e total! am scapat de nas infundat atat la bebelina cat si la sora ei mai mare, care are deja o placere in a-si aspira nasul! am dat insa de alta belea: bebelina e tot constipata, doctorul ne-a recomandat sa schimbam laptele (o si alaptez dar nu se satura si 2 mese pe zi trebuie sa-i dau lapte praf), de ieri am schimbat laptele si are colici de la noul lapte. acum nu stiu ce sa fac, sa continui poate se adapteaza la noul lapte sau sa ma intorc la vechiul. dar ce va zic eu voua din astea, ca tot nu stiti ce sa-mi ziceti. sau? sunt deschisa la sfaturi. va pup, fug ca a terminat masina de spalat (mare noroc ca nu trebe sa si gatesc, ca nu stiu cand mai faceam si asta). ca si PS: am reusit ieri sa gasesc juma de ora pt mine si sa ma epilez pe picioare! mare realizare pt ultimele 4 saptamani (va dati seama cum aratam). urmeaza restul partilor corpului, nu se stie insa cand ... are cineva timp de vanzare? eu as vrea sa cumpar cateva ore ... ofer pret avantajos www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

missy, eu am vazut prima oara acum cateva luni aspirat nasuc la bb mic. am ramas initial tare surprinsa. prietena mea foloseste cu succes la ambele fetite si are 1 si pt ea cand e racita. repet: initial m-a uimit... dar apoi am priceput cat de util e. d'aia am zis k o bag si pe iulia in sedinta [:D] cat despre timp pt tine..eu nush cum e cu 2 copii..dar uneori nici eu n-am timp de mine..fara catel si purcel [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire nu stiu cand ajung in bucuresti. initial am vrut sa zbor pana-n bucuresti ,dar mi-e ca iar dureaza 8 ore cu trenul pana acasa. asa ca zbor pana-n budapesta. o sa trag o fuga pana-n bucuresti ca dehh isi ia fratelo mashinutza noua si tre sa ma plimbe. oricum astept nr. voastre de telefon pe PM si cum ajung acasa va sun. Vaaaai ca nici mie nu-mi ajunge timpul. De abia am terminat sufrageria mare si sufrageria mica. Faza tare pe ziua de azi: unde-mi pun pomisorii si pozele? Nu-mi place nici un loc. Of of mai mai Missy mi-ai amintit de epilat. Diseara am program de epilat, pensat ( cu penseta ....ca n-am mai folosit-o de un an), epilat , manichiurit, pedichiurit si lacuit unghii[:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...