Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Mirela,Dragos a plecat luni dup-amiaza;nu-ti spun ce,cat am mai plans amandoi...De fapt cand pleaca sunt ca o nebuna 2-3 zile(atat face pe drm cu masina pana-n Lituania),pana ma suna sa-mi spuna c-a ajuns cu bine.A ajuns acolo joi noaptea(nu-ti zic;stau cu mes-ul deschis non-stop)si uite c-a avut ceva probleme de data asta;i-a lovit din spate unul si le-a distrus spoilerul si tabla-in Brasov;dar el mititelul nu mi-a zis nimic,ca doar noi am tot vorbit la telefon pana la granita;ca dup-aia nu-mi mai raspunde ptr ca-i ff scump roamingul.N-a vrut sa ma sperie,stie ca-s nebuna dupa el!Ce sa-ti zic?E ff greu,dar e viata lui si nu ai ce sa faci!In plus Judita-l iubeste ff mult si la fel si parintii ei,care sunt de nota 20.Au plecat cu masina full-le-am luat cadouri cu totii-ca doar s-au casatorit,nu?!Si abia astept sa-l vad la anul,cand voi merge la nunta!Va doresc tuturor o relatie cu fratii la fel de frumoasa ca a mea cu Dragos;noi suntem 4 frati de fapt,dar el e mai special...a fost intotdeauna preferatul meu!E o poveste mai lunga-am scris pe un topic-a avut limfom malign in copilarie;7 ani a urmat tratament la Fundeni(cu internari si externari periodice)si uite ca nu mai are nimic!Dumnezeu il iubeste!Si Judita habar n-are de trecutul lui;nici nu-i spunem,cred ca n-are rost! Missy,mie mi-e taaaare dor de Cosmin mic... Va pupicesc! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Woowwww, ce activitate aici!!! Miki, peste tot sunt barfe si rautati la serviciu. EU nu prea sunt genul care sa ma impun , nici sa tip; de obicei las oamenii sa vorbeasca cat or vrea. Missy, si eu as vrea sa cumpar cateva ore!!! Azi , cand ma intorceam de la socrii , pe centura, pe mijlocul soselei era un porumbel. NU mi-am dat seama la inceput ce e, dar parea saracul dezorientat si, mai ales , nu zbura !!! Asa ca am intors masina si l-a luat din mijlocul drumuluii; cred ca daca nu am fi intors l-ar fi calcat celelalte masini...[bang][bang]Am mers cu el la veterinar si ne-a zis ca e un voyegeur tanar. Era lovit putin la cap, de aceea isi pierduse orientarea. Acum il am acasa ,l-am luat sa am grija de el. Sper sa se faca bine. Dar mi s-a parut atat de crunt , ca ne-a luat vreo 2 min sa intoarcem masina , timp in care nimeni nu s-a sinchisit sa il ia de pe mijlocul drumului, desi chiar pe o parte a soselei era un showroom si stateau vreo 3 bodyguards in fata intararii si, implicit vedeau si porumbelul. Masinile il ocoleau, iar una din masini chiar a trecut peste el , bine ca nu l-a calcat ca tocmai coboraseram sa il laum d epe strada. Atata nepasare in tara asta si atata nesimtire... Incep sa imi dau seama , pe zi ce trece, din ce in ce mai mult, ca tara asta nu e pentru mine..[xx(] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cristina_26
Woowwww, ce activitate aici!!! Miki, peste tot sunt barfe si rautati la serviciu. EU nu prea sunt genul care sa ma impun , nici sa tip; de obicei las oamenii sa vorbeasca cat or vrea. Missy, si eu as vrea sa cumpar cateva ore!!! Azi , cand ma intorceam de la socrii , pe centura, pe mijlocul soselei era un porumbel. NU mi-am dat seama la inceput ce e, dar parea saracul dezorientat si, mai ales , nu zbura !!! Asa ca am intors masina si l-a luat din mijlocul drumuluii; cred ca daca nu am fi intors l-ar fi calcat celelalte masini...[bang][bang]Am mers cu el la veterinar si ne-a zis ca e un voyegeur tanar. Era lovit putin la cap, de aceea isi pierduse orientarea. Acum il am acasa ,l-am luat sa am grija de el. Sper sa se faca bine. Dar mi s-a parut atat de crunt , ca ne-a luat vreo 2 min sa intoarcem masina , timp in care nimeni nu s-a sinchisit sa il ia de pe mijlocul drumului, desi chiar pe o parte a soselei era un showroom si stateau vreo 3 bodyguards in fata intararii si, implicit vedeau si porumbelul. Masinile il ocoleau, iar una din masini chiar a trecut peste el , bine ca nu l-a calcat ca tocmai coboraseram sa il laum d epe strada. Atata nepasare in tara asta si atata nesimtire... Incep sa imi dau seama , pe zi ce trece, din ce in ce mai mult, ca tara asta nu e pentru mine..[xx(] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

[pup] te simt trista. foarte frumos ceea ce ai facut Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Dau doza dubla de cafea! Si eventual cer o seringa sa mi-o bag pe vena! S-a trezit mandra la 3, a papat, a adormit si cand sa o asez in patut face nene niste ochi cat sarmaua, da-i rasete, din ras da in plans si pana la aceasta ora nici gand sa readoarma. Dupa 2 ore am cedat si i-am pasat-o consortului si eu am venit sa ma calmez ca oricum intr-o ora trebuie sa-i dau sa pape iar. Mireeeee, ma parasti pe forum??????? Si eu care voiam sa pozez in gospodina desavarsita! Cristina, uite un [pup] mare de la mine pentru ce ai facut cu porumbelul! Miki, daca tu gasesti un colectiv mai mare de 10 persoane in care nu se barfeste, io fac cinste! Ceea ce ma mira insa, e ca tu stai in germanica, unde din umilele mele cunostinte oamenii sunt reci. ceea ce povestesti tu, ma face sa cred ca si nemtii sunt oameni! Hi, hi, hi! Missy, bravo pt. nasucuri desfundate! cat despre laptele praf nu stiu ce sfat sa iti dau, decat ce am facut eu. In prima luna, doctoritei i s-a parut ca Liana nu ia f. bine in greutate si sa-i dam completare. Mi-a dat bebelac. I-am dat 2 zile! I-a fost asa de rau micutei ( voma, colici, kk era ca perlele de branza) incat am renuntat si i-am dat numa tzatza si la o ora daca era nevoie. Si cand ma duc la control, doctorita: uite ce mare s-a facut, i-a priit laptele praf, iti mai dau! I-am explicat ce si cum de a ramas masca si imi spune: bravo iulia, da-i inainte!( cu laptele meu). In a doua luna, mi s-a parut mie ca iar nu se satura, indiferent cat de des o puneam la san. I-am luat eu din proprie initiativa Humana. L-a tolerat f. bine, dar m-am infuriat eu ca si asa o sa merg din noiembrie la munca si o sa renunte probabil incet incet la san. Si la 3 luni mandra mea are aproape 6 kg numai cu laptele meu! Insa daca chiar trebuie, ia biberoane anticolici. Sunt mai scumpute, dar merita! Ramona, ce relatie frumoasa ai cu fratele tau! Va pupicesc si o duminica frumoasa sa aveti! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!! July, buna cafelutza!!! Sper ca ai reusit sa adormi la loc... Somnic usor!!! Multumesc de incurajari. Mai am stari de depresie cand vad ce e in tara asta, dar pana la urma e vina mea ca accespt sa nu plec de aici...[alcool] In dimineata asta va ofer croissante cu ciocolata!!![pup] si o duminica cat mai placuta,,, [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaaaaa (mai e la 10?[:D]) m-am trezit de la 8.20 dar m-am incapatanat sa mai adorm si am motait vreo ora. ce de activitate matinala. iulia...tocmai ce o laudai pe Liana. cat despre "parat pe dc"..las mama...nu conteaza in ce pozezi..conteaza k esti o gospodina buna! io ieri am facut mancare, m-am ocupat de mine...masti, unghii, epilat, am si spalat si intins rufe..dar curat..cucu...cred ca astept pe altcineva sa-mi faca [:D] eu sunt pe aici la cafea.. cristina...zici tu k nu ingrasa cioco aia din croisante? k deja am mancat 2. mai ai? [:D] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La semntaura mea am pus poze cu Alexia de ziua ei, pt cei/cele interesate. Ca sa intelegeti pozele: in fiecare an de ziua ei ii fac poza in aceiasi rochie, in fata aceluiasi perete (din camera ei, in primul an nu era gata camera ei, de-asta e in gradina). astfel putem sa vedem de la an la an prin comparatie cat de mult a crescut. va pupik www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by july_g Miki, daca tu gasesti un colectiv mai mare de 10 persoane in care nu se barfeste, io fac cinste! Ceea ce ma mira insa, e ca tu stai in germanica, unde din umilele mele cunostinte oamenii sunt reci. ceea ce povestesti tu, ma face sa cred ca si nemtii sunt oameni! Hi, hi, hi! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Multam de cafea. Mdaa noi suntem peste 250 de angajati. Inainte sa vin aici am crezut ca nemtii sunt reci. Toti nemtii pe care i-am cunoscut ( prietenii mei sunt majoritatea nemti) sunt foarte calzi [:D], te asculta, iti dau sfaturi. Le-am spus ce impresie aveam despre ei ( cand eram acasa) si-au inceput sa rada. Nu stiu nici ei de ce toata lumea crede asta. Ahhh...mai sunt oameni reci dar asta nu inseamna ca la noi nu sunt. Cred ca peste tot sunt oameni si oameni. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Missy
La semntaura mea am pus poze cu Alexia de ziua ei, pt cei/cele interesate. Ca sa intelegeti pozele: in fiecare an de ziua ei ii fac poza in aceiasi rochie, in fata aceluiasi perete (din camera ei, in primul an nu era gata camera ei, de-asta e in gradina). astfel putem sa vedem de la an la an prin comparatie cat de mult a crescut. va pupik www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Foarte frumoasa Alexia. Imi place si rochita foarte mult. Multi ani sanatosi si de abia astept poza de anul viitor Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...