Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Mire, mai am croissante,,,Nu ingrasa ...[:I] Missy, ce idee buna ai avut sa imbraci fetita in aceeasi rochie!!! Asa iti dai doarte bine seama cat de mult a crescut!!! E frumusica foc Alexia..[pup] [pofta]Miki, ce gatesti bun??? [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pup toate fetele! Missy,super ideea cu rochita!Sa-ti traiasca piticele si sa te bucuri de ele! Miki,cred ca toata lumea a gatit azi;pai nu mai mancasera ai mei mancare calda de o saptamana;doar mezeluri,gratare,cartofi prajiti,fructe...ca mami n-are timp si vine obosita,si daca ea e la regim de noi nu-i pasa(m-a acuzat Cosmin).Asa ca mi-am rascumparat pacatele si le-am gatit azi sa aiba 2 zile;nu-mi place ideea de a manca ceva de pe-o zi pe alta,dar asta e! July ,saru'mana de cafea!!!Cristina,un [pup]si-o [flo]pentru gestul cu porumbelul! Va pupic din nou;-v-am mai zis ca-s foarte pupacioasa,nu?-si aveti grija de voi si de cei dragi! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu], ca am prins calc. liber! Printre altele, azi am gatit si eu,bors de perisoare si praz cu masline. Cris, [pup] si [flo] si de la mine pt porumbel. Si-a mai revenit? Sa vezi ce trist o sa fie pt. tine cand o sa-si revina si o sa-si ia zborul spre caminul lui, o sa-i simti lipsa[:(]. Ti-a mai trecut raceala? Miky, fructe in cioco zici[pofta]? Missy, frumoasa Alexia, sa-ti traiasca[pup]. Despre lapte praf, ce sa-ti spun? Din pacate eu nu am putut alapta decat o luna, Dani a crescut cu lapte praf Nan. I-a mers bine, nu zic nu. Mire, vreau si eu mail cu kamasutra[:I]. Si da, cand sunt dupa-masa incep la 12 si termin la 8 seara. Nu-mi place, ca e o zi pierduta pt. mine, nu am timp sa fac nimic[bang]! Ramona, mi-ai adus aminte, anul asta tb sa cumpar sanie lui Dani! Am vrut sa iau si anul trecut, noroc ca nu am luat ca nu a nins [:D]. Geo, bine ai revenit in Bucuresti. O adevarata domnisoara cocheta, Sofia, daca a ales bratara! Si pensula? Mai stii, poate ajunge pictorita? Vezi tu peste un an-doi, cand o sa inceapa sa picteze peretii (pentru inceput[:D]) July, nici eu nu am scapat de starea de nestare[bang]... [pup] fetele, ne "vedem" dimineata la cafea! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! gata cafeaua!Mai pun langa ea si o felita de salam de biscuiti. Am facut o pasiune pentru el si el pentru colaceii mei! Ramonaaaaaaaaaaaaaa, da reteta de slabit ca s-a pus tot salamul pe mine! Vicki, eu incep sa imi revin. Insa ma enerveaza cumplit frigul din casa si iar ma apuca pentru ca ma duc in camera la Liana unde e cald si bine si imi vine doar sa zac cu fata in brate. Miki, ciorba de ciuperci? Are gust de ciorba de burta, nu? Parca am mancat o data. Missy, superbe fetele! Si faina ideea cu rochita! Cristina, Ramona, pup! Mai fetelor mie mi-e dor de Angela! Pe unde o fi? http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele.Bine vam regasit. Asa cam am promis m-am intors azi. Va fac cinste cu armatoarele : 1. Prajituri de toate soiurile de la TIP-TOP. 2. Suc de toate felurile [pepsi]. 3. Pentru cine vrea si cine poate sa bea la servici o mare sampanie pt.fetele mele [pahar][pahar][pahar]. 4. Si nu in ultimul rand o [cafea][cafea] si un mare ferape chiar daca este fff frig eu zic ca merge. Ce sa va zic,nunta a iesit ffff bine ,am iesit si bine cu bani.Vb. lui Cristina_26 totul a trecut fffff repede ,nici acum nu realizez cand a trecut. Saptaluna de miere a fost superba,am avut o vreme in Grecia de invidiat,nu a plouat decat o zii si aia 1/3,in rest soare si apa marii fff calda.Va dati seama ce soc am avut cand am venit joi,de la 30 de grade la 14- 5 grade celsius.Mi-am facut toate poftele[:D][:D][:D]. Acum va las ,ca am de recuperat din urma ce ati scris voi. Va astept cu intrebari. Va [pup][pup][pup][pup]'cesc cu mare drag si chiar v-am dus dorul si lipsa. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele.... am aparut si eu....am citit tot ce ati scris dar cred ca din cauza frigului din casa si a depresiei am uitat tot....sunteti multe si nu tin minte numele voastre,o sa imi printez lista si promit ca o sa invat.am fost racite toate 3,fetele au adus de la gradi si am luat si eu.azi mi-a fost lene si frig sa ma trezesc si desi suntem bine nu le-am dus la gradi.. va pup pe toate si va doresc o saptamana excelenta! dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat si eu sa va salut! Canne, bine ai revenit. July, bun salam de biscuiti. Mai ai o felie in plus[pofta]? Ca de la Canne iau doar [pahar]sampanie, doar-doar ma mai incalzesc. Si la noi in casa e frig[bang]... as sta la servici, ca au dat drumul la caldura[:D]. [pup]fetele si o sapt. minunata si calduroasa va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns acasa acu vreo ora. Azi de dimineata nu am ajuns bine la serviciu( unde era un frug....nu stiu cum stau bietii bolnavi...[bang][bang]) ca iar m-a luat cu frig cu febra si nas infundat, asa ca m-am invoit . Acu stau in fata computerului cu o cana mare de ceai!!! July, mai ai salam de biscuiti????[:I][pofta] Miki, ce harnicutza ai fost ieri...[pup] Mire, pe unde te-ai plimbat aseara??? Ramona, Vicky, azi iam dat drumul porumbelului. A stat vreo 2 minute inainte sa isi ia zborul si se uita cand la mine cand la cer. Intr-un final si-a luat zborul...[:(] Anne, bine ai revenit!!! MMMMMMMMMM...ce de-a bunataturi, din pacate nu te pot refuza...[:D]Astept poze de la nunta ...[hot] !!!!Inca o data CASA DE PIATRA!!! Dana( Tonsis ), nu face nimic daca ne mai incurci. Nici eu nu stiam pe nimeni in urma cu un an, cand am intrat prima oara la racusori... nici pe tine nu te-a ocolit depresia.Acum o spatamana toate fetele ( inclusiv eu ) nu am fost iertate de aceasta satre...[pup]sa treaca depresia. Va pup si va doresc o zi buna. Iertati greselile de ortografie, dar gripa imi afecteaza gandirea...[bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...