Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana ( Tonsis ) , asta este si scopul nostru, sa ne amuzam reciproc , sa ne ridicam moralul , sa ne spunem fiecare in parte ofurile.[pup] Miki, multa sanatate.[pup] sa te faci bine. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki,offf,eu de doua saptamani si ceva duc raceala asta!Toti au avut-o in jurul meu si s-au vindecat,Bnumai eu nuuuu!De toate am luat si nimic1Ai grija de tine!(bine,recunosc,din 2 in 2 zile fac baie la cap dimineata ,ma usuc cu foenul si apoi plec la munca,acolo alerg in tricou cu maneca scurta-sunt singura razvratita de pe raion care nu poarta halat-nu cred c-ati vazut prea des angajati la selgros pe raioane-n tricou-eu vesnic am calduri acolo;acasa mor de frig ca n-au dat astia drumu' la caldura si tremur toata!deci e vina mea sau nu?!Ha-ha-ha!) Va pup si va anunt ca am 73 kg(-13 kg de la 11 august);sunt fericita si-i dat inainte!M-am facut frumusica si o sa ma mai fac![;)] Va pupic pe absolut toate si aveti grija de voi! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, insanatosire grabnica...[flo] eu am mers azi la serviciu si iar m-a intos gripa...[neand]Beau ceaiuri, iau vitamina C , Fervex si se pare c anu au nici un efect... Felicitari pentru dieta...Wooowww!!! 13 kg in 3 luni e ceva. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzam pt. urarile de sanatate.va doresc multa sanatate. Plec in pat la TV. Am baut ceaiuri si degeaba. Azi a fost tare frumos afara. Dimineata am plecat la munca ( m-au sunat aseara sa ma intrebe daca merg azi si maine si primesc liber miercuri si joi) in geaca de iarna si cand m-am intors la amiaza acasa eram cu geaca sub brat :-) Ramona tricou bbbrrrrrr. Eu am trecut la pulovar ( de munca) in urma cu aproape o luna. Eu sunt tare friguroasa. Mai sunt colegi in tricou si cand ii vad mi se face pielea de gaina, ei se distreaza pe seama asta Iulia daca pui cantitatea necesara de usturoi in ciorba de ciuperci , parca e la fel de gustoasa ca cea de burta. yammi yamiii ciorba de burta. Eu sunt singura din familie care mananca ciorba de burta. Cristina- ce face porumbelul? il pastrezi? PS: Azi ma gandeam la slanina cu branza, ceapa,rosii si.....la painica de acasa. Abia astept sa merg acasa [:D] Merg sa-mi bag capul in ``oala aburinda`` Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona felicitari pt kg pierdute. Azi i-am trimis fratelui meu un sms ( de vreo 2 saptamani nu stiam nimic de el decat de la parinti) in care-l certam rau de tot, ceva de genul: Mey Ionut chiar nu poti trimite un sms sa-mi spui ce faci? ma tot duci cu zaharelul ca intri pe mess azi, maine si nu esti deloc online, sau stai ascuns? Dupa 2 sec m-a sunat si si-a cerut scuze, are foarte mult de munca, n-a avut timp nici macar pt. el. Dar m-a asigurat inca o data ca ma iubeste foarte mult. Mie mi-e tare drag de el , dar si lui de mine. Suntem cei mai buni prieteni... Gata am fugit in pat ca ma apuca iar melancolia Noapte buna Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. July, buna cafea, mai ales ca e fierbinte. La ce frig e (5 grade[xx(]), e numai buna. Miki, si eu sunt exagerat de friguroasa, prefer sa merg la pranz cu geaca pe brat decat sa dardai dimineata[:D]. Si azi am gresit, ca am vazut la meteo ca se incalzeste vremea si am luat gecuta de piele[bang] si cine tremura de zor in statie? Subsemnata! [pup]sa treaca raceala, Cris, Miki, Ramona... Mai e cineva racit si eu nu stiu[:D]? Dana, [pup] sa treaca starea de depresie, desi nici eu nu am scapat definitiv de ea... Ramona, ai slabit deja 13 kg? WOW! July, succes la dr. Au si trecut trei luni? Creste mandra! Geo? Nu ne mai povestesti de Sofia? E o noua Sofia-Galagia sau nu[:D]? Mire? Stai in umbra? [pup] fetele! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sa aveti o zi minunata. eu sunt acasa. nu stiu daca toata ziua sau o parte din zi..din cauza de dureri de burtik. sunt cu geamul deschis si tare rece vine de afara viki, da..mai stau si ascunsa..decat cu un ochi aici...v-ati prins voi de smecherie [:D] dar citesc mereu! si eu sunt friguroasa!!! cred ca toate femeile suntem asa.. eu ma duc inapoi in pat. spor la munca fetele... o zi usoara [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...