Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

Neata fetele si de la mine. Mai ce este cu voi ? Cum am lipsit un pic cum va-ti inbolnavit aproape toate si ati cazut in depresii[:(][:(].Aloooooo fruntea sus ,hai ca trece si asta.Pup toate fetele bolnavicioase si cu depresi[pup][pup][pup][pup] Mirela [pup] te rog mai da-mi o data adresa de mail sa iti trimit poze de la nunta.O sa-ti trimit cu adresa de la firma,pt.ca e singura care merge restul sunt banate,iar acasa nu am inca calculatorul. Vreti sa va zic ceva,abea am venit la servici si deja ma gandesc la sarbatorile de iarna,mai sunt 2 luni si au sosit.Uraaaaaaaa si vor trece astea 2 luni super repede si va veni Craciunul si Revelionul.[cool][cool][cool]Cand ma gandesc ca o sa stau acasa si o sa fac numai bunatati,imi trece toti nervi si toate starile naspa.Vreau sa miroasa a friptura si cozonaci[papica][papica][papica][pofta][pofta][pofta]. [:D][:D][:D]Hai ca am inebunit de tot. Va [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc cu mare drag. Sunt pe aici. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata si de la mine! Inante de a intra in runda de mancare si spalat, trec si eu putin pe la voi, dar nu prea mult ca Sofia nu doarme mai mult de 2 ore pe zi si trebuie sa fac cam toto ce pot daca nu vreau sa ma apuce 12 noaptea.In fine, am reusit sa ii fac vaccinul antirujeolicdupa care am alergat prin tot Bucucretiul, noroc cu Donna.A plans putin, iar dupa aceea a fost vesela toata ziua. Insa acum ne cam supara dintisorii , caci are parte de explozie dentara. Iar cu calgel nu prea ma lasa sa ii dau. Musca...!Si foarte greu mai da drumul. Ce sa va mai spun? Are niste carti cu animale, fructe si legume, si flori. Momentan a inceput sa le recunoasca pe majoritatea si cand ajunge la o floare care ii place de ex. zice ii si trebuie neapart sa ma uit la ea daca vreau sa am pace. Cand o intreb cum miroase floarea, mi-o da sa o duc la nas, iar dupa aceea o duce si ea. II place mult sa o dansezi, chiuie intr-o veselie si rade in hohote.E forte pupacioasa si daca se uita pe o revista cu bebe ii pupa pe toti,ne pupa si pe noi, dar nu mereu, trebuie sa aiba dispozitie, ce sa zic? Mirela, vorbim eventual pe messenger cand ai timp. [pup] tuturor si sa aveti parte de o saptamana excelenta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela acum ti-am trimis mailul cu poze. Te rog frumos sa-mi zici si mie unde le vei pune in albumul tau ca sa le pot vedea si eu. Abea astept sa le vad.Te [pup][pup][pup] dulce ,merci. PS : NU STIU CE ARE MAILUL ASTA,TI LE-AM TRIMIS DE 3 ORI SI MI-L TRIMITE INAPOI [bang][bang][bang][bang][bang],IMI VINE SA IL SPARG. Daca mai poti astepta pana imi aduc PC acasa ti le trimit de acolo,ca vad ca aici are sume pe el[bang].Sper sa nu te superi,promisiunea este promisiune.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sosit in sfarsit acasa, dupa o zi lunga si obositoare. Miki, i-am dat drumul porumbelului. Sa vezi ce fericit a fost!!! A stat vreo 2 min in cumpana , nu stia ce sa faca inainte sa isi ia zborul..[biz] [pup] tuturor... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cristina_26
Ramona, insanatosire grabnica...[flo] eu am mers azi la serviciu si iar m-a intos gripa...[neand]Beau ceaiuri, iau vitamina C , Fervex si se pare c anu au nici un efect... Felicitari pentru dieta...Wooowww!!! 13 kg in 3 luni e ceva. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

Cristina,din 11 august pana-n 15 septembrie sunt 2 luni![:-)))][pup]!!!Saru'mana,oricum!Te pup si numai bine! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annes[pup],bine-ai venit!!!Te facusi fata de casa,hmmm???Abia astept pozele! Mirela,Miki,Vicki,Juli...va pupic pe toate!!Cristina,pentru tine am 2 pupici ca tu ai facut porumbelul acela fericit!Bravo tie![pup][pup] Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...