Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by RamonaD
quote:
Originally posted by cristina_26
Ramona, insanatosire grabnica...[flo] eu am mers azi la serviciu si iar m-a intos gripa...[neand]Beau ceaiuri, iau vitamina C , Fervex si se pare c anu au nici un efect... Felicitari pentru dieta...Wooowww!!! 13 kg in 3 luni e ceva. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

Cristina,din 11 august pana-n 15 septembrie sunt 2 luni![:-)))][pup]!!!Saru'mana,oricum!Te pup si numai bine! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
hai sa rad si eu cu voi [:D] ramona, din august pana in sept "ie o luna" [:D] dar ai vrut sa zici octombrie nu? [:D] hai k am ras..din ce eram io suparata [:D] pupiciiii [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, haideti la o [cafea]fierbinte. Miki, super culoarea, iti sta f.bine[flo]! Mire, si eu m-am vopsit acum o sapt (saten deschis), m-am epilat, dar de starea nasoala tot n-am scapat. Ei,poftim, ca fac si rime[:D]! Cris[pup], ai facut un porumbel fericit[flo]! Mai fetelor, ce mai conteaza cate luni sunt din august pana in octombrie[:D]? Important e ca Ramona a slabit[ispita]! Va [pup]icesc, si o zi buna va doresc! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Viki buna cafeaua ta,pe frigul asta. Cristina un [pup] si un mare buchet de [flo] pentru gestul cu porumbelul.Mai rar asa oameni. Mirela m-am chinuit mult ieri sa-ti timit pozele si imi dadea eroare la mail ,dar ti le-am timis din nou azi sper sa le fii primit. Acum am primit mail de la tine,vraoiam sa-ti timit vreo 10 dar nu merge.In fine bune si 4.O sa-ti mai trimit sambata ,ca o sa am PC acasa. Pe restul fetelor va [pup][pup][pup][pup]'esc si sa le da-ti si puiutilor vostii din ei. Sunt pe aici. annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! [biz] Vad ca va aranjati, va faceti frumoase, eu ce sa zic? Am trei centre de infrumusetare in zona, daca nu chiar mai multe,dar nu se stie cand voi ajunge. Tare as vrea sa ma tund si eu putin desi vreau sa imi las parul mai lung, ca s-a lasat Sofia de tras de par(s-o credeti voi!),vreau sa ma epilez,dar cand trebuie sa le faci pe toate de una singura nu prea mai timp si pt.tine. Iar noaptea nu dau nici un randament. Ieri am gatit tocanita de post pentru azi, si pilaf cu sos de rosii si pui pentru ieri.Iar in wk vine soacra!Super![alcool]Nu prea am chef de vizitatori, dar ce sa fac, trebuie sa suport si asta pana luni.OF!Stam si cu sora sotului, care e venita la facultate, dar in afara de faptul ca mai sta su Sofia, la mancare nu ma ajuta prea mult. O portie de mancare pot sa ii dau, dar ca timp iti ia mult mai mult...Nu mai zic nimic! Ne ajuta cu banii, ca altfel as fi preferat sa fim singuri, ma descurcam eu cu toate ca doar sunt fata mare. Desi acasa cand am plecat nu prea m-au incurajat deloc:"Tu sa gatesti, sa speli, sa faci curat?"Nu mi-a picat bine deloc.Gata a trecut si uite ca asa cum pot, le fac pe toate, pot si fara mama si fara bunica.Iar sotul pana acum nu s-a plans. Astept cu infrigurare masina de spalat pe care mi-a promis-o tata,dar cred ca trebuie sa astept 9luni pana la nastere sau poate 24 ca la elefant...[bang][bang][bang] Aseara Sofia a zis prima data tata, uitandu-se direct la tati, care era topit. Mama zice si se uita la mine cu o privire ca imi vine sa o mananc pur si simplu.E o dulce si nu pentru ca este a mea. Pur si simplu, copii te fac sa vezi viata mult mai roz, oricat de greu ti-ar fi. Recunosc ca sunt momente cand simt ca clachez si vreau doar 24 de ore exclusiv pentru mine, dar cine sa mi le acorde? Sa se ocupe tati de Sofia in wk? Poate se va intampla si asta cand va mai creste.Acum e mult prea complicat. [pup][grup] Sa aveti o zi excelenta pentru ca meritati!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca m-am distrat copios cu august pana in septembrie care sa tot fie octombrie. ca tot suntem la luni, azi avem si noi 1 luna de viata. deja. ce zboara timpul! apoi m-am intristat: ca noi daca dam mai rar pe aici (din motive obiective, zic eu) uitati sa ne mai pupati si pe noi. si noi (adica junioara) am inceput sa zambim cand suntem pupate. chiar asa sa ne dati uitarii ... [q][q][q] na bine, va iertam, ca sunteti de-a noastra. am fost la pediatru, sa auzim si noi o parere de bebelina. si m-am intors tare mahnita. pai auzi faza: are stomatita (avea laptae pe limba), sterg eu repede laptele, intreb: acum mai are? se uita dr urat la mine. o cantareste, cica 3700, s-a nascut cu 3300, concluzie: a pus cam putin. eu: pai a scazut in prima sapt la 3.060 si in 3 sapt a ajuns la 3700, cum sa fie putin cand media e de 750 gr pe luna? iar s-a uitat urat la mine. nu stiu de fapt cine naiba m-a dus la dr. i-am zis ca e constipat bebele, imi da un sirop sa-i dau, ii dau fetei ieri si de ieri nu mai putem opri vaulrile de kk. viata de bebelus, ce stiti voi! July, Liana ce mai face? cu ce va mai distreaza? na bine, va las. dar nu va pup de asta data, na, asa de ciuda [pup] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu acasa, cu nasul infundat , cu febra ( 40 grade ) , dureri musculare. NU stiu de ce nu mai trece o data viroza asta... Ramona, nu stiu de ce eu am avut impresia ca suntem in noiembrie. [bang][bang]NU stiu ce e cu mine, cred ca viroza...Bine ca macar le-am amuzat pe fete...[:D] ' Miki, sa iti fie de bine!!! Missy, pupici multi si tie di bebelinei si Alexei, ca sa ne ierti. [nunta]Mire, astept sa pui poze cu Annes!!! Vicky, sa tit fie de bine !!!! Poate ma vopsesc si eu, mai schimb ceva ...[:D] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...