Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (11)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anasia, id="brown">

da, am mari emotii, m-ai ghicit bine. BB asta mik din burta mi-a dat peste cap toata viatza si lista de prioritatzi...As face orice sa stiu ca e bine,vreau si io sa ajung o data la stadiu de pus poze pe net cu pitici mici cum au celelate fete de pe aici!!

 

PS: daca remarcati vreo umbra de paranoia, nu va suparati pe mine...io de felul meu nu am stare si sarcina asta am cam stat in casa , ca asa a trebuit, sa o iau mai 'piano'...Va dati seama ca am nervii pusi pe moatze rau![:D]

Maggid="Comic Sans MS">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by kristinutza

dana - rezidenta [bang]


id="quote">id="quote">uf, de ce oare trebuie sa fim de acord...??doamne, ce ma bucur ca nu vorbesc din experienta, da se pare ca fetei asteia ii lipseste talentul la "broderie". am o prietena ghinionista, deh, a ramas pe mana ei... si acum se resimte, si dupa 2 luni nu sta bine in fund... o fi adevarul pe undeva la mijloc, dar nu e singura tesuta de dana si cu probleme dupa.cat despre bogdan, desi eu, din motive personale, n-o sa-l "diger" in veci, am auzit ca se pricepe. asa ca, mai bine cu el...din bagajul de spital... uite nu cred ca e ceva ce n-am folosit, dar eu am luat strictul necesar... nu tot listoiul asta care e afisat pe forum. n-am recitit acum subiectul, dar stiu ca am dat atunci detalii.Cristina [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [bibe]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">Andrei si Iris Nazdravani de august-septembrie 2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda. despre brodat e vorba. nu prea are talent rezidenta dana la fineturi de-astea. misto a fost ca era si dr t langa ea si si-a dat o palma peste frunte cand a vazut cusatura. dar era prea tarziu.

 

la aproape 2 luni dupa nastere a fost bine. acum nu am nici o problema, in afara de faptul ca nu-mi mai recunosc propria... mandrie. e cam penibil sa dau amanunte, ce pot sa zic e ca a fost destul de greu aproape 2 luni dupa nastere sa ma feresc de o infectie pt ca imi ramasese ditamai gauroiul in mijlocul epiziotomiei (asta nu stiu daca-i vina danei), iar acum problema e ca am o galma care deranjeaza, iar estetic nu comentez.[V]

 

cristina, mama de radu (09.10.2005)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kristinuta, se pare ca fata e experta in facut galme[:-)))], prietena mea are si ea una... si tot cu gaurica pe langa... asa o fi stilul ei de cusut[bang]. fi-r-ar sa fie, de ce nu se poate schimba situatia?!?![q][q]

 

of, uite de-aia ma bucur eu ca [medic] a avut timp sa termine el, si asa m-am bucurat cand am vazut ca pleaca rezidentii (mai ales dana) acasa!! am vazut clar diferenta la cusatura, mai ales fata de prima nastere, acum s-a vindecat f repede, f frumos, si-am stat in fund dupa cateva zile... plus ca si la "proba" s-a comportat broderia f bine[:I]

 

Cristina [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [bibe]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">

Andrei si Iris

Nazdravani de august-septembrie 2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tare imi pare rau pt cine a suferit sau sufera inca dupa brodat...

Slava Domnului, la mine nu o sa fie cazul...nu m-am gandit pana acum, dar cine vrea sa faca obstretica nu ar trebui sa aiba proba eliminatorie crosetatul/broderia??[alcool]

 

Cristinaid="red">, da, in mare m-am lamurit din lista. Oricum, ma bazez pe sotz sa imi aduca ce uit eu. BB sa fie bine, ca asta conteaza! Stau si ma gandesc ce calma erai tu cu burtica si io zici ca am de condus racheta Nasa in misiune...Sper sa imi revin!

 

Maggid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca asta e examenul pe care Dana il tot pica. Si ca sa vadeti si voi ce curva e viata asta: din ce il pica, din aia tre sa-l dea inca o data si inca o data, la infinit pana l-o trece cu brio, iar palmele pe fruntea lui T. vor tabaci locul [alcool] Si toate astea pe cheltuiala pretioaselor noastre "dansele" [:D]

Dar se arata primele raze de speranta la orizont: si pe mine tot ea m-a brodat. Nu am ce sa reprosez. Nu a inventat nici gauri suplimentare, am stat in fund din a 3-a zi, in a 4-a zi am condus, ce mai a fost ca la carte. Data viitoare nu o sa mai consider colacelul pentru sezut un moft si pot sa zic ca nici n-o sa simt ca am nascut.

 

Andreea mamica lui [copil] Filip Stefan

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by magghyc

Slava Domnului, la mine nu o sa fie cazul...


id="quote">id="quote">da' de unde stii?? doar pentru ca e cezariana?? mai bine vezi cine intra mana a doua in operatie[}:)].
quote:Cristinaid="red">, da, in mare m-am lamurit din lista.
id="quote">id="quote">poti oricand sa intrebi, ca de-asta suntem pe-aici... doar vazusi ce tir de intrebari imi pregatisem eu... [:-)))] daca nici aia nu se chema ca eram stresata....[:-)))]Cristina [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [bibe]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">Andrei si Iris Nazdravani de august-septembrie 2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...