Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (11)


clio

Recommended Posts

Cristinel,id="red">

Da, uite ca nu m-a dus capul ca o sa fie si o 'second hand' la operatie!!![bang] si ca si cezariana implica broderie, chiar daca intr-alta zona[:D]

daca scriu fara sa gandesc..deh, gravida, ce sa zic!Oricum pana aflu io mana a doua la operatie, mananc un miel de paste, ca mai am, am sa intreb inainte oricum, sa stiu ce ma asteapta...

 

Io nu am sa te uit toata viatza mea cum imi explicai ca "maine nasc, dar acum ma duc acasa ca mai am ceva treburi de rezolvat. Si erai asa de caaaaaaaalma si aveai o burtica tare frumoasa!"

Maggid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
dragelor, va marturisesc ca nus c sa mai cred. mai am un pic si nasc, sunt in saptamana 36 deja si faptul k termenul e 1-4 mai timp in care Dr T mi-a spus ca e plecat (apropo in luna mai pleaca saptamanal cate 2-3 zile) sunt cam "facuta p mine". eu sper sa nasc inainte d termen, ca din cauza stresului sunt convinsa ca daca e plecat ma "scap" fara el si nu vreau...pe rezidenti ii stiu si eu tot d la concediile medicale, bogdan e un nesuferit dupa mutra, mai mult nu-l cunosc, o sg data mi-a zambit (uau!!!) in rest ii zboara nasul mereu prea sus. dana e amabila, desi marturisesc ca am sunat-o d vreo 2 ori s-o intreb ceva (de concediu evident) si mi-a marturisit ca am sunat la ora nepotivita si tinuse minte ca asa facusem si data trecuta...era intr-adevar ora 2-3 dupa-amiaza...dar era in timpul saptamanii. deci mi-a batut obrazul...asa incat amabilitatea ei e cu dus si intors...bineinteles ca m-am simtit a ultimul om. una peste alta sunt cam ingrijorata. d peste o luna a cheama numai la spital dr T si merg saptamanal pt k am avut probl cu colul (e prea mic si moale). si eu am facut tratament cu pregnyl si iau no-spa ca am avut si contractii prin luna 5 cam asa...d atunci sunt bine, dar sper ca dupa c incetez sa iau no-spa sa nasc relativ repede sa-l prin p dr si sa nu fie nevoie sa mi s provoace...offf si nu vreau sa pic p mana altora...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...