Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (11)


clio

Recommended Posts

Neata,

 

Am mai pus intrebarile si la subiectul cu "Pacientele dr. Tutunaru", caci m-am incurcat in subiecte. Nu vad de ce ar fi nevoie de doua subiecte separate, dar nu asta este important.

 

Pe mine ma intereaseaza sa aflu in ce perioada este plecat dr. T. Stie cineva??? Auzisem ca se intoarce pe 5 martie, dar nu stiu daca a plecat deja sau nu.

 

Si o alta intrebare pentru mamici si gravidute, ce analize v-a dat sa faceti dupa 24 de saptamani de sarcina???

 

O zi buna,

 

Steluta [gravi] 23s+.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Steluta, in sapt 28 va trebui sa faci analize de sange, urina si culturi de col pt depistarea streptococcului B. Toate aceste analize se repeta si in sapt 36.

PS- ieri dr. T era in spital si rezidenta lui spunea ca se intoarce pe 5

- unde ai gasit subiectul cu pacientele dr. T?

 

 

DianaD 33+ sau 32+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dianad

Steluta, in sapt 28 va trebui sa faci analize de sange, urina si culturi de col pt depistarea streptococcului B. Toate aceste analize se repeta si in sapt 36.


id="quote">id="quote">Si ce analize de sange, concret?? Eu ma gandeam sa-mi mai fac acum ceva analize.
quote: - unde ai gasit subiectul cu pacientele dr. T?
id="quote">id="quote">Subiectul este la "Asteptand un ingeras in viata noastra !". [pup]Steluta [gravi] 23s+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Steluta, eu am repetat mai des sideremia ca eram anemica. intreaba-l pe el daca vrea vreo analiza in mod special.

 

si pentru ca azi e prima zi de primavara, (dupa viscolul de ieri nu -mi vine sa cred ca-mi bate soarele in fereastra!), avem pentru toata lumea un martisor! [pup] si [flo] pentru mamici, bebici, burtici si un trifoi cu 4 foi pt aspirantele la categoriile de mai sus!

 

ps. stie cineva cand este de garda, dupa ce se intoarce?

 

Cristina [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [bibe]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">

Andrei si Iris

Nazdravani de august-septembrie 2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

Incerc de o saptamina sa ma programez pentru consultatie, dar nu raspunde nimeni. Stiti cumva ce se intimpla? Eu vreau sa ma programez pentru saptamina viitoare. Stiu ca d-l dr. este plecat din tara. Stiu ca trebuie sa sun dupa ora 14 dar nu raspunde nimeni. S-a programat cineva ?

 

Va multumesc

Diana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...