Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si o cafea calda si aromata... Am ajuns in sfarsit in Iasi, dupa un drum Bucuresti, Craiova si retur, apoi direct Botosani. Am tremurat un pic, dar bine ca am ajuns cu bine acasa. Abia am asteptat sa va citesc, sa vad cum a fost intalnirea... Dana eu vin la bostaniada...se mai anunta cineva? Cei cu patutul masina aproape sigur vin la expozitia Kids Mania...asa ca e bine sa le spui sa-ti aduca un pat special pentru tine. Pupici si o saptamana frumoasa, GAbriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mephala30
2. As dori sa cumpar un pat-masina pentru Iustin. Ati vazut [url="http://www.1001case.ro/Patut_copii_Sleep-Car__p23547.html"]asa ceva[/url] in Iasi? Se poate face la comanda? Mephala - Gusta - Cornelia
Eu am cumparat asa ceva de pe Pacurari, acum 2 ani cred, de la Moldo-Mobila - sau expo-Mobila nu stiu cum se cheama... Si e probabil sa mai fie si acum... Nu stiu ce sa spun de covoare, insa fiind atat de urat afara... prefer sa astept pana in primavara... Va las, sunt in viteza... acasa mi-e virusat calculatorul si doar la scarbiciu pot intra pe net dar am la treaba de nu ma vad. Vineri plec din tara si trebuie puse toate in ordine. Herra, a mai vorbit sotul tau cu al meu? Pa. Revin cu niste intrebari mai tarziu. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Va multumesc pentru raspunsuri, sunteti dragute. [flo] Voi incerca in Pacurari si la Targ. Oricum, nu vreau sa-l cumpar acum, ci prin decembrie. L_Carmen, cat a costat patutul acum 2 ani? Referitor la covoare, am sunat la o firma de curatenie, Ariel cleaning; vin acasa si-ti curata covorul. Sper sa fiu multumita de serviciile lor. Mephala - Gusta - Cornelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! Multumesc pt. urarile de ziua mea..nu am prea reusit sa intru atunci ca m-au apucat contractiile de dimineata si am tinut-o tot asa in pat, si nemancata..ca asa a zis dr:)daca ma apuca sa nu mai bag nimic..am ramas cu tortul luat in frigider si l-am savurat pe vazute[:D] Dupa amiaza am fost la dr si mi-a zis ca ma op. a doua zi dimineata ca s-a scurtat si colul si sa nu mai asteptam pana pe 19.10. Asadar am stat in pat cam toata ziua de 15, iar pe 16 dim. am fost la maternitate, iar la 8.35 a venit pe lume fetita mea Alessia Stefana. E o scumpete, micuta (s-a nascut cu 2,950 gr), acum are 2,760 gr..are niste ochi mari si superbi..albastri de lapte..si o frizura simpatica.E mancacioasa si imi mananca 80-90 % din timp:) asa ca scriu mai rar pe aici..cand doarme si ea.. Aveti pozici cu ea jos. Raluca, cand poti completeaza si la mine ca-s mamica deja:)multumesc frumos!
[url="http://community.webshots.com/album/561130825oRPPwZ"]Poze[/url] Cristina [mamica] fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mephala30
Buna Va multumesc pentru raspunsuri, sunteti dragute. [flo] Voi incerca in Pacurari si la Targ. Oricum, nu vreau sa-l cumpar acum, ci prin decembrie. L_Carmen, cat a costat patutul acum 2 ani? Referitor la covoare, am sunat la o firma de curatenie, Ariel cleaning; vin acasa si-ti curata covorul. Sper sa fiu multumita de serviciile lor. Mephala - Gusta - Cornelia
-950 ron... patutul. -spune-mi si mie dspre firma aceasta... cat a costat si cum si unde... multumesc . va las. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...