Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina, noi vineri deja suntem plecati... ar fi poate mai bine sa sune sa fixexze o intalnire sau sa amane pana saptamana viitoare, ca acum deja e nebunie... de joi de la pranz nu cred sa mai raspunda la telefon. O zi buna si numai bine! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine mai este interesat de spalat covoare, trecand cu masina pe langa Centrul Granit din Bularga, pe dreapta, langa centru este o spalatorie auto, unde vad ca spala si covoare. Nu stiu nimic de ea, am vazut doar bannerul de pe strada. In alta ordine de idei, am nevoie de o bona. Nu stiu unde sa mai caut si pe cine sa mai intreb, ca toate cunostintele si toate colegele le-am epuizat. Copilul e la gradinita dar se imbolnaveste des, asa cum bine stiti si nu pot sta cu el tot timpul acasa. Ati auzit cumva daca pe langa Biserica Catolica exista si un serviciu de genul asta? Mi-a sugerat cineva sa incerc la biserica de langa Mitropolie (nu stiu daca este catolica), dar cum sa procedez? Ca doar nu o sa ma duc la femei si sa le intreb "Nu vreti sa stati cu un copil?" Please help cu o idee. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, multumim![pup]deocamdata suntem in faza de acomodare una cu cealalta..avem deja o saptamana, suntem mari! Connie, ref, la bona catolica..asa e, sunt f. bune..din ce stiu eu,cand maica-mea a cautat pt. sor`mea, prin `95-`98..a dus-o cineva acolo la bis, o catolica si asa i-a fost mai usor..ca se cunosc acolo unii cu altii..stiu care fac asa ceva..Ca sa te duci tu pur si simplu inauntru si sa intrebi..e mai greu..
[url="http://community.webshots.com/album/561130825oRPPwZ"]Poze[/url] Cristina [mamica] fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by connie1974
Pentru cine mai este interesat de spalat covoare, trecand cu masina pe langa Centrul Granit din Bularga, pe dreapta, langa centru este o spalatorie auto, unde vad ca spala si covoare. Nu stiu nimic de ea, am vazut doar bannerul de pe strada. In alta ordine de idei, am nevoie de o bona. Nu stiu unde sa mai caut si pe cine sa mai intreb, ca toate cunostintele si toate colegele le-am epuizat. Copilul e la gradinita dar se imbolnaveste des, asa cum bine stiti si nu pot sta cu el tot timpul acasa. Ati auzit cumva daca pe langa Biserica Catolica exista si un serviciu de genul asta? Mi-a sugerat cineva sa incerc la biserica de langa Mitropolie (nu stiu daca este catolica), dar cum sa procedez? Ca doar nu o sa ma duc la femei si sa le intreb "Nu vreti sa stati cu un copil?" Please help cu o idee. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
biserica de langa Mitropolie este catolica, este cea din spatele vechiului magazin Fluierasul; eu cred ca ai putea sa mergi sa intrebi fie la femeia care vinde lumanari, fie la oamenii de curte; cu siguranta daca sunt astefel de doamne care stau cu copiii, s-a auzit de ele.... sau...este in Podul de Fier o firma specializata pe asa ceva...e a unei fete de pe forum; uite aici: http://www1.freewebs.com/personalizate/ ALICe[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult, am sa incerc asa daca nu gasesc altfel. Ce e mai frumos e ca atunci cand il intreb cu cine sta acasa, dupa ce spune mamia si tatia, zice mia-mia. Pentru ca femeia cu care a stat l-a dus la mama ei la pisici asa i-a ramas numele, a prins drag de ea si o cere. Dar ce sa fac daca doamna s-a angajat? Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Urata vreme zilele astea. Oare mai tine mult? A ajuns cineva la targ? Cum e? Merita sa iesi din casa pe ploaie pentru el? O rugaminte: recomandati-mi si mie un salon unde sa merg la o sedinta-doua de masaj. Ma termina spatele, cred ca de la nastere, de la tinut bb in brate. Multumesc. Oana, Stefan [testoasa] si Victor [bebic] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alic biserica de langa Mitropolie este catolica, este cea din spatele vechiului magazin Fluierasul; eu cred ca ai putea sa mergi sa intrebi fie la femeia care vinde lumanari, fie la oamenii de curte; cu siguranta daca sunt astefel de doamne care stau cu copiii, s-a auzit de ele.... sau...este in Podul de Fier o firma specializata pe asa ceva...e a unei fete de pe forum; uite aici: http://www1.freewebs.com/personalizate/ ALICe[flo][flo][flo]
La biserica catolica nu se vand lumanari, asa ca nu prea ai pe cine intreba. Am s-o intreb pe soacra mea daca stie vreo fata care sa aiba grija de un copil. cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...