Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (60)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ralnied1
Gabi, vin intr-o dimineata cu un Jacobs dupa mine, sa bem impreuna, daca vrei. Numai sa-mi spui unde sa ajung... Liliiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma culegi si pe mine la nevoie????????????? Sa te sun maine?
sigur ca da scumpa. de unde sa te iau? mi-e un dor de tine ... de numa' numa'![dual] [url="http://www.flickr.com/photos/10546994@N06/"]Liliana [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Am intins ghirlandele, am atarnat niste "chestii", am cumparat de baut (suc) si de rontzait (sarat si dulce), cafea am, lumanari am, mai lipsesc invitatii si... bostanii,,, Vad ca nu va prea inghesuiti. Liliana, nu mai fac nici o listuta si nici o strigare, cine vrea sa vina, vine...[:D] Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, nu-i tarziu, stai linsitita...le dai la fetele de la stand de acolo....cand ajungi. Eu maine nu stiu cand ajung la hala, acasa sau in alta parte...am o gramada de treburi de rezolvat, ca poimaine de dimineata plec la salina pt cateva zile. Dana nu promit nimic, sper ca dupa 18 sa reusesc sa ma apuc de bagaje...daca vin, vin, daca nu...next year...dar sper totusi sa ajung. Raluca...multumesc de cafea, ar trebui sa vii acasa, ca in rest n-am pe nicaieri conditii favorabile. Nu stiu acum cum e cafeaua la cofetaria tufli de la Moldova Mall, dar cea de dinainte...era foarte, foarte buna.... Noapte buna, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Danna_36
Buna seara! Am intins ghirlandele, am atarnat niste "chestii", am cumparat de baut (suc) si de rontzait (sarat si dulce), cafea am, lumanari am, mai lipsesc invitatii si... bostanii,,,
mai devreme am fost pe la Mall, deci oarecum in zona... si chiar ma gandeam daca oare nu esti pe acolo... o fi ceva telepatie la mijloc?[;)] si acum tu vii si spui ca de fapt, te ocupai de organizare... mai bine treceam sa te ajut[V] Daca stiam...[V] La Mall era plin de bostani si al meu sot a zis ca sa iau de acolo sa aduc la tine![^] Gabi, spui tu cand anume si eu aterizez cu Jacobs-ul... Da, am baut si eu cafea la Tuffli pe Lapusneanu candva... si tare buna mi s-a parut... Deci... nu era numai parerea mea se pare... Lili, ne auzim!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, astazi (31 oct) e bostaniada. Acvi, poate veniti si voi, Timeea a fost si data trecuta, dar anul asta cu siguranta se va si distra, ca e fetita mare![:D] Si ne e dor de voi! Gabi, poate ii dai tu un telefon lui Acvi, ca nu a aparut de multisor si poate nu stie de intalnire (eu nu am nr ei)... Cristina (Herra) cred ca are oiar inchiderea de luna, asta daca e prin Iasi... Carmen 2003? Esti in Iasi? Darria? N-ai zis nimic, nici anul asta nu poti veni? ca doar domnisoara a crescut! (Timeea avea anul trecut doar cateva luni si s-a simtit bine la petrecere[cool]! Noricelu'? Carmenp? Maiha? Lulla? Kiss? Si ele intra rar... Nu mai stiu, sa nu se supere nimeni ca nu am intrebat de el, scriu in fuga si neuronu' e deja plecat la petrecere... Inca odata spun, sper sa ne intalnim cat mai multe, caci tare rar ne mai adunam... Adi, promitem sa ne intindem, deci ai sanse... Paula? Andreea(mironeanu)? Aime, Palmirah. Anca, Ionika, Liliana, Ralu voi ati confirmat, nu?[pup] Gata, imi iau zborul, va urez petrecere frumoasa, care pe unde veti fi! Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...