Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

spitalul clinic bucuresti?!


Recommended Posts

vreau sa ajung la acest spital pentru nastere.inca nu sunt [gravi]dar sunt in asteptare.prin pelerinarile mele prin bucuresti am ajuns intamplator acolo si conditiile mi s-au parut excelente. ce stiti despre conditiile de acolo si despre medici?am nevoie si de un medic buuuuuuuuuuun de tot.am probleme... "niciodata nu e prea tarziu"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cunosc pe cineva care este pacienta unei doctorite de acolo, deci iti dai seama ca avea tot interesul sa ii recomande acel spital. Cu toate acestea nu a facut-o, ba chiar a sfatuit-o sa il ocoleasca. Desi conditiile sunt intr-adevar bune, se pare ca personalul auxiliar (si chiar echipele de anestezisti si neonatologi) nu sunt cele mai calificate.

 

Daca tii la conditiile de cazare, treci pe la Elias, este renovat de curand si se pare ca este super in regula. Medicii cei mai buni insa sunt la Giulesti (mai ales pe probleme de infertilitate), din pacate spitalul e tare jegos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma insel,e vorba de Euroclinic?

Conditiile sunt excelente,dar e spital particular unde mergi cu asigurare privata de sanatate.

Kehleyr,nu vreau sa par carcotasa,dar stiu ca acolo personalul e atent monitorizat sa nu ia spaga asa ca acea dr. nu avea nici un interes sa-i recomande acel spital.

Din informatiile mele acolo gasesti elita medicala din Bucuresti.Ma indoiesc ca ar risca sa lucreze cu personal prost calificat.In caz de malpraxis am inteles ca e specificat in contract daune semnificative.

 

alina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by alinaxeni

Daca nu ma insel,e vorba de Euroclinic?Conditiile sunt excelente,dar e spital particular unde mergi cu asigurare privata de sanatate.Kehleyr,nu vreau sa par carcotasa,dar stiu ca acolo personalul e atent monitorizat sa nu ia spaga asa ca acea dr. nu avea nici un interes sa-i recomande acel spital.Din informatiile mele acolo gasesti elita medicala din Bucuresti.Ma indoiesc ca ar risca sa lucreze cu personal prost calificat.In caz de malpraxis am inteles ca e specificat in contract daune semnificative.alina


id="quote">id="quote">alinaid="red">, nu cred ca e vorba de Euroclinic, cred ca e pur si simplu Spitalul CLinic Bucuresti; eu merg la Euroclinic la consultatii si sincer NU am ce reprosa, nimanui; personalul e f ok, iar conditiile...5 stele [:D]Noe[gravi]34+[pis] Poze cu burticaid="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gabriela_tutuianu

spitalul este chiar langa stadionul dinamo.nu stiu numele exact.daca ati fost acolo,la care medic ati fost?"niciodata nu e prea tarziu"id="size4">id="red">


id="quote">id="quote">Este Spitalul de urgenta Floreasca? Ca eu asa-l stiu... daca e vorba de acelasi spital... ca si asta este tot langa stadionul Dinamo...

id="right">id="size1">id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...