Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Porumbel30 trebuia sa nasca -sunt ingrijiorata


Jocelyn

Recommended Posts

Fetelor, ieri dimineata am vorbit cu Porumbel30 din Israel, daca o cunoasteti, ea ar fi trebuit sa nasca pe 27 luna asta, dar ieri la 12 a plecat la spital ca i se rupsese apa in cursul noptii. Ea m-a asigurat ca tatal sau sotul ei ne va informa si pe noi (eu si sotul) dupa ce va naste. Ea cand spune ceva, asa ramane. Acum e posibil ca in virtutea fericii pe care i-a cuprins sa uite, dar eu totusi sunt ingrijorata. Am sters mai multe email-urile printre care si cel cu telefonul ei. Mor de ciuda. Stau pe ghimpi de ieri seara cand ma asteptam la un raspuns. Stie cineva ceva? Sper din toata inima sa fie totul ok! It is not enough to be good. You must be good for something. You must contribute good to the world. The world must be a better place for your presence. And the good that is in you must be spread to others. In this world so filled with problems, so constantly threatened by dark and evil challenges, you can and must rise above mediocrity, above indifference. You can become involved and speak with a strong voice for that which is right.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sotul meu a primit telefon si i-a zis ca naste in doua ore... nu stiu de ce a durat atat. A zis ca ma suna si pe mine dar deja cred ca avea dureri mari. Important e ca e bine si va naste curand.[cool]

 

It is not enough to be good. You must be good for something. You must contribute good to the world. The world must be a better place for your presence. And the good that is in you must be spread to others. In this world so filled with problems, so constantly threatened by dark and evil challenges, you can and must rise above mediocrity, above indifference. You can become involved and speak with a strong voice for that which is right.id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, a nascut Ioana la ora 7:20 un baietel sanatos, care a luat scorul maxim. Era si ea foarte bine si din voce nici nu reiesea ca ar fi epuizata, dimpotriva si mi-a zis ca se simte ok. Detaliile probabil ca le va povesti ea cand va dori; la nume nu s-au hotarat inca

Felicitari![bis][bis]

 

It is not enough to be good. You must be good for something. You must contribute good to the world. The world must be a better place for your presence. And the good that is in you must be spread to others. In this world so filled with problems, so constantly threatened by dark and evil challenges, you can and must rise above mediocrity, above indifference. You can become involved and speak with a strong voice for that which is right.id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, abia am asteptat sa am acces la pc sa citesc

[bis][bis][bis]

Crestere mare lui bb si refacere rapida pentru mamica !

 

Jocelyn - [flo]

 

________________________________________id="red">

Daria & [majoreta]Giulia (2004 08 16)id="red">id="Trebuchet MS">

[floare3] Haideti la bazar sa-l ajutam pe id="red">ALEXid="blue"> !id="red"> [floare3]

[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size2">id="red">id="Times New Roman">[colegi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...