Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nastere provocata


miri_mik

Recommended Posts

Miri,

sub nici o forma sa nu faci tratament pentru diabetul indus de sarcina ! Rezista inca un pic sa tii glicemiile sub control ca dup`aia iti revii 100% [flo][flo] Eu tot timpul am avut sub limita si unii "doctori" au tot incercat sa-mi explice ca e periculos, blablabla, glicemii induse, analize ... Am aflat ca e mai periculos un tratament pentru diabet , mai ales pentru bb, decat hipo sau hiperglicemiile.

Nastere rapida iti dorim si un bb sanatos !!!

 

________________________________________id="red">

Daria & [majoreta]Giulia (2004 08 16)id="red">id="Trebuchet MS">

[floare3] Haideti la bazar sa-l ajutam pe id="red">ALEXid="blue"> !id="red"> [floare3]

[foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size2">id="red">id="Times New Roman">[colegi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

draga mamagiuliei, rezist pe baricade. ma intep si mananc fractionat, tanjesc dupa torturile care se invart agonic in vitrina bulangeriei din fata casei mele dar nu ma las. buctez cateodata, dar nu din vina mea, in sensul ca aceeasi mancare, mancata la ore diferite sau sub stari de stres diferit da alte valori glicemice decat cele initiale[bang]dar nu eo pb foarte grava. s eintampla o data poate la 12 valori. am refuzat cu incapatanare insulina, nu pt ca ar fi avut efecte negative ci pt ca a am oroare de ace. si ma bucur ca am facut asta. in fond e si o dovada de vointa si disciplina din partea mea[il] (sa ma laud eu daca nu ma lauda nimeni). intr-o ora ma vad cu meicul, si mi-am facut o lista lunga de intrebari ca deh, noaptea e sfetnic bun - de aia am visat tampenii? - si pana la urma tot ma linistesc.pupici si sa ne citim deseara:)

quote:Originally posted by mamagiuliei

Miri,sub nici o forma sa nu faci tratament pentru diabetul indus de sarcina ! Rezista inca un pic sa tii glicemiile sub control ca dup`aia iti revii 100% [flo][flo] Eu tot timpul am avut sub limita si unii "doctori" au tot incercat sa-mi explice ca e periculos, blablabla, glicemii induse, analize ... Am aflat ca e mai periculos un tratament pentru diabet , mai ales pentru bb, decat hipo sau hiperglicemiile.Nastere rapida iti dorim si un bb sanatos !!!________________________________________id="red">Daria & [majoreta]Giulia (2004 08 16)id="red">id="Trebuchet MS">[floare3] Haideti la bazar sa-l ajutam pe id="red">ALEXid="blue"> !id="red"> [floare3][foto] Supercopiii iulie/august 2004id="size2">id="red">id="Times New Roman">[colegi]


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...