Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Haideti la munte!!!


Recommended Posts

Va adresez o invitatie: HAIDETI LA MUNTE!!! [:)] Haideti sa ne imprietenim copiii, haideti sa ne bucuram impreuna cu ei, haideti sa bem in cinstea proapetelor mamici!! Poate fi orice motiv, numai sa petrecem ceva timp impreuna! Eu va propun perioada 25 - 28 octombrie. Cine nu poate atata vreme, sa vina macar in week end. Nu stiu inca unde, sa nu fie foarte departe de Bucuresti. Daca aveti cunostinta de o pensiune curata, cu conditii pentru copii (loc de joaca, bucatarie utilata), cu un semineu placut la parter [:D], va rog sa scrieti aici. Nu vreau sa ne speriem prea tare de vreme, oricum e toamna si nu ne putem astepta la soare de facut plaja, dar putem sta, bine imbracati, intr-un foisor in curte, pazind gratarul [:D], sau la "gura sobei", cu vin fiert, copii pot desena/colora/modela in plastelinasau pot doar sta sa-i privim cu drag (bebelusii), o invitam pe Tzuni sa le spuna povesti [:D], vedem noi! Hai, cine se inscrie?? Mi-ar face maaaaaare placere sa putem inchiria o pensiune intreaga numai pentru noi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cat succes avem. [V] Ma gandeam ca vin acasa si gasesc lista plina, cabana ocupata si cand colo ala io, ala io...[:D] Poate maine e mai tentanta propunerea. Ma rog, cine vrea sa vina sa spuna, noi incercam sa gasim ceva convenabil pt toata lumea, dar ar fi bine sa avem o idee cat de cat de cate persoane e vorba, de perioada.... Si cum a spus si Rozi nu e musai sa veniti 4 zile, doar in we daca altfel nu puteti (eu una incerc sa merg mai mult daca reusim ca sunt rupta de oboseala si vreau sa ma rup putin de cifre si probleme de serviciu). Asa ca asteptam doritori si sugestii de locatii eventual. [pup] [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow ! super idee ! tare mult mi'ar placea sa putem veni. ma cam demoralizeaza chestia cu "sa fie aproape de bucuresti"... dar om vedea. nimic nu'i imposibil !!! ar fi un impediment, dar aflu eu zilele astea ce si cum. eu trebuie sa ma mai operez o data. la inceputul saptamanii viitoare sun sa ma programez, si cand aflu mai multe o sa va zic. va pup !
S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa, Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa noi am zis sa fie aproape de Bucuresti din mai multe motive: pt cei care nu au cum sa vina mai multa vreme sa bata drum lung pt doar o zi e cam greu. Apoi, eu una am emotii cu condusul pe drum de munte, anul trecut cand am fost a condus Flory masina mea la intoarcere ca eu am zis ca pe serpentine nu mai conduc asa ca as vrea la un munte mai la ses daca se poate.[:D] Plus ca daca se strica vremea cum anunta astia ca ar ninge chiar as avea emotii sa merg mult/sus. Tie iti urez sanatate maxima si poate-poate reusim candva sa ne vedem. Briantis chiar imi pare rau daca nu reusim sa ne intlnim mai multe. Din pacate eu doar in perioada aia cred ca voi putea merge (inca nu am facut cerere de concediu). Pe Tony l-au bagat fortat in concediu ca trebuie sa si-l ia (mai are un rest) asa ca luandu-ma dupa el am zis ca imi iau si eu restul de CO din 25, le-am zis fetelor ca ma bate gand de munte, Rozi a propus sa intrebam si pe forum daca mai sunt doritori.... In restul anului pt familia mea cel putin nu exista notiunea de we liber asa ca e fff greu sa mergem in alta perioada. :( [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi nu avem nimic programat in weekendul 27-28, asa ca daca vom fi sanatosi va facem o vizita. Nu vreau sa o mai culc pe Lali deocamdata decat in patul si in camera ei pt. ca stiu ce am tras de cand ne-am intors de la mare. Se sperie si e prea mica sa inteleaga ca de fapt nu i se intampla nimic. Ioanaalice, astazi n-as prea iesi cu ea din casa, deabia a scapat de mucii care au chinuit-o de 2 saptamani incoace, ieri am iesit un sfert de ora, era frig si deja tuseste. Acum e maraita de la raceala, ii ies primii dinti si are diaree, asa ca nu prea am curaj sa ies . Mami de Lali
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ziceam sa fie un munte langa Bucuresti, era ideal(pt noi) asa, adica undeva mai pe la poale, pe partea asta a muntelui. Eu acum ma oftic putin ca luna viitoare, tot in perioada asta (23-25) o sa merg la Sovata dar nu cred ca pot lua familia, adica mai mult ca sigur nu pot. Ca dacaaaa puteaaaam sa ii iau si pe ei, dadeam un ocol la intoarcere si te vizitam la Cluj! [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...