Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Haideti la munte!!!


Recommended Posts

Deci pot sa va scot limba da? [:p] Ma oftic! Stau acasa in Co ca mi se pare vremea cam prea naspa de mers la munte, noi 3 nu am reusit sa ne decidem, Rozi s-a dat bolnava [:p] (glumesc da?). Si uite asa cazura planurile. Cat face trenul pana la Cluj? [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Abia acum am intrat si eu! Asi si Alexa Ioana, am notat nr de tel, voi face o "testare" azi sa vad daca le-am transcris corect [:D] Eu da, am fost racita, cu febra (inca mai sunt, dar in convalescenta). Faza e ca Mihai trebuie sa plece in delegatie si sa prinda o zi lucratoare sa rezolve. Cum eu, la serviciu, sunt mai libera (de aceea si puteam sa merg la munte), cum prietena mea din adolescenta si fetita ei de 3 ani sunt acolo, cum am promis fetelor de la Cluj ca le vizitez [pup], ieri dupa-amiaza m-am hotarat, brusc, sa ma urc in tren!!! Si ieri seara, la 8, inainte de inchiderea agentiei, am luat biletele [:)]. Va experimenta si Victor dormitul (sper sa doarma!!!) la cuseta [:D]. Plus ca nu stiu cand voi mai fi asa libera, maine imi voi lua recuperari niste ore pe care le-am lucrat in plus [;)] Cam asta-i povestea, ma grabesc sa termin ce am de facut ca sa pot sa ma gandesc ce bagaje sa iau, cum sa-l imbrac pe Victor etc. Dar mai vin eu pe-aici...! [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ghici ghicitoarea mea [:D] ia ghiciti voi, dragele mele, cu cine o sa ma intalnesc eu in curand ? [bis][bis][bis] asta asa, ca sa va fac in ciuda !!! [hop] va pup, si revin dupa intalnire [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108098"]Pijamalutze pentru copilasi![/url]
S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa, Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uratelor, da? Daca nu faceti pozeeee si nu imi trimiteti si mieeeeee, plang sa stiti.[q] Petrecere frumoasa fetelor, ma bucur pt voi ca va vedeti. Cu Asi am reusit sa ma intalnesc candva in alt capat de tara, cu Rozi cat de cat mai ma vad o data pe an, ramane sa o cunosc si pe Alexa si printesa ei. [pup] de la noi. [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iertare, dragelor, dar asa tare m'am turat cu "sobektu'" cu pricina ca n'am mai apucat sa scriu si aici... ne'am intalnit !!! si tot ce pot spune e ca toata "familia rozi" [:D] sunt niste draguti si niste scumpi ! rozi e exact asa cum mi'o imaginam: calda, prietenoasa, foarte simpatica, si o mamica deosebita [flo] iar de victoras, ce sa mai zic ? e un dulce si un frumos si are niste ochi cu niste geneeeeeeeee [olala][olala][olala] tare rau imi pare ca n'am putut sta mai mult, dar a trebuit sa ma intorc la serviciu... dar n'au intrat zilele in sac [pup] inca ceva si am plecat: ma uit la minunea de "dansez pentru tine" si ma'nerveaza la culme cu tot dau aia inainte cu "parintii tai adoptivi", "familia ta adoptiva", "tatal tau adoptiv" [bang][bang][bang] pupici si weekend fain va doresc !!! [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108098"]Pijamalutze pentru copilasi![/url]
S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa, Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, la subectul ala am decis sa nu mai intru ca m-am ambalat iar ieri.... Bai ma bucur pt voi ca v-ati vazut, dar am si eu o curiozitate: cat a intarziat Rozi la intalnire?[:-)))][:-)))][:-)))][drac] (sa nu daaaai!). Serios, va pup pe toate de departe si poate o da Domnul sa reusim si alta data intalniri din astea, neasteptate. Cat despre aia de la Dansez...da si eu am remarcat acelasi lucru, pare chiar ca-l incomodeaza pe baiat treaba asta repetata intr-una, dar asa e povestea mai "lacrimogena", asta lupta pt tatal adoptiv, aia pt mama oarba, aia are cancer, ala are diabet... Ei vor sa impulsioneze publicul sa voteze cazul asa ca pluseaza pt dramatism... Acum, sincer, a fost si alegerea baiatului sa faca publica chestia, ca doar putea spune ca lupta pt tatal lui si atat, punct. [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aissa a intarziat destul[:D].Eu am facut febra musculara ca intre timp mi-am facut cumaparaturile si am carat ceva vreme plasele.Oricum a meritat. Sunt foarte fericita ca inca odata mi s-a confirmat ca fiecare copil se duce la parintii potriviti.Am avut nevoie de asta ca imi cam dau tarcoale niste ganduri ciudate. Referitor la emisiunea sus mentionata pe mine ma enereveaza ca l-au intrebat pe tanarul adoptat daca si-a cunoscut parintii adevarati[bang]Pai care sunt adevarati de fapt??????No ca iar ma 'nervez[drac] pe ce nu merita Rozi vreau sa iti spun ca eu mi te-am inchipuit altfel dar am fost surprinsa extraodinar de placut de ce am gasit[pup]Esti o tipa super!De Victor ce sa mai zic e un copil minunat si are niste ochi de vorba aia "te baga in boala" si seamna cu mami[:D] Alexa de tine nu mai zic nimic ca doar stii tu prea bine[pup] Mami de Razvan(07 martie 2004) Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aissa, io m'am abtinut sa raspund, da' i'am transmis la rozi si i'am zis ca e asteptata cu surle si trambite la raport [:D] eu luna viitoare vin la bucuresti, dar nu stiu in ce masura o sa fiu apta de intalniri... (ca doar vin la intalnire cu bisturiul [bruta] ) da' mai vorbim pana atunci. inca un lucru mai zic, si gata: doamne ce copii frumosi avem [olala] [pup] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108098"]Pijamalutze pentru copilasi![/url]
S-au dus ai mei prieteni, s-a dus si acea clipa, Mai zboara fiecare batand dintr-o aripa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama, clar ma sparge cand o vedea [:D]. Cum ii spuneam ieri si lui Asi la noi deja e lege asta cu intarziatul, ea nu se supara de fapt ca stie ca asa se intampla. Important e ca ajunge [pup] Daca ai nevoie de orice cand vii incoace si daca bisturiul iti da voie da o strigare si venim. La ce spital te operezi? [url="http://community.webshots.com/user/aissa1973"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...