Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nisipuri miscatoare (2)


Recommended Posts

quote:Originally posted by lily

<<lily?Tu ai inteles ce cauta fraza aia la mesaje care nu ajuta cu nimic?!Mai citeste-o o data.Fraza aia.quote:--------------------------------------------------------------------------------Dumnezeu stie mai bine de ce ingaduie ca unii sa aiba copii, altii nu. id="red">--------------------------------------------------------------------------------Matrimonialele sint din alt film. Nu discutam daca o sa iti gasesti tu perechea pe matrimoniale.... (ma abtin sa folosesc aceeasi resemnare ortodoxa si sa spun "Dumnezeu stie mai bine...")..>>Nu am inteles de ce era fraza respectiva scoasa din context? Nu era resemnare (ortodoxa) ! Si daca fraza nu te ajuta cu nimic, imi pare f rau...Matrimoniale era exact subiectul care m-a facut sa va raspund-tie+sotului tau, deoarece stiti ce presupune sa intri pe asemenea gen de site-uri. Dupa atitea pagini in care se scrie in ideea de a ajuta, se pare ca nici-o opinie nu e convenabila (partilor).Cind 2 oameni nu se mai inteleg, se separa! Va doresc succes, sa aveti un drum lin si insorit! [:)]Doar gindul care trece prin inima are putere (H. Miller) id="Comic Sans MS">id="blue">


id="quote">id="quote">Lily,"partile" s-au si impacat intre timp (multumim, multumim) si dealtfel am apreciat overall opiniile, unele au fost chiar postari superbe, vezi Mariaaid="red">, Archistefyid="red">, Aiuras id="red">samd - si, oricum, asa cum a spus si Calin, nu gasesti adevarul privind intr-o singura parte. mai mult decit opiniile, am apreciat interesul atitor oameni care s-au straduit sa ne faca sa intelegem niste kestii.In concluzie, nu ne separam, nu mai intram pe matrimoniale, si lucram in continuare la partea cu "ingaduinta".Drum bun si tie si cale luminata.
-the end-
Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...