Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casatorie de necesitate?


Recommended Posts

quote:Originally posted by Guestus
quote:Originally posted by adusca
quote:Originally posted by Guestus

daca tu crezi ca pompa de vacuum este cheia succesului....atunci poate si el se asteapta ca tu sa ai erectie la vederea stiuletilor de porumb pe cimp. [:D]


id="quote">id="quote">hahaha, daca-s "stiuletii" din povestea lu' Creanga, de ce nu?ps Guestus, ai incercat si tu pompa fara succes?[:D]fetele de pe DCid="size1"> Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....id="blue">id="size1">
id="quote">id="quote">Eu nu am incercat pompa dar tu merita sa incerci 3 stiuleti din creanga sau dupa cimp (2 din creanga si 1 dupa cimp / in acelasi timp) . Am vazut eu in filme. [:D]
id="quote">id="quote">Stiuletii cresc in copac la tine, mai Guestus ?[alcool]Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tismana, eu zic sa-i spui de-a dreptul: mai omule, eu sunt o femeie normala, cu nevoi, daca nu accepti ca ai o problema si nu vrei sa iei nici un fel de masuri, apoi sa stii ca eu ori divortez, ori ma duc cu altul. Si cu asta basta. Nu cu lumanarele, lenjerie sexy si pe ocolite. Ca asa ai incercat si tot degeaba. Daca tine cat de cat la tine si la casnicia voastra, o sa-si lase tampitu de orgoliu masculin la o parte si o sa incerce sa gaseasca o solutie.

Eu zic ca sa traiesti ca o calugaritza n-are sens, nu-i nici sanatos in primul rand, nici fizic, nici psihic. (O stiu pe pielea mea, am luat si eu o "pauza" din asta de 3 ani, m-am ales cu o rana pe col si medicul mi-a zis ca asta a fost cauza).

 

Miresica [zana] de 15 iulieid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor fetelor pentru idei, sfaturi, incurajari.

Ma bucur c-am gasit intelegere si incredere, acum trebuie sa ma gandesc la cum va decurge viata mea in viitorul apropiat.Va voi tine la curent, cand am ceva intr-adevar bun de transmis.

Trebuie sa am grija de puiutul meu.

Numai bine fetelor.Va pup.

 

Intrucat sunt persoane care nu stiu decat sa faca mizerie si misto de niste subiecte reale, de viata, rog moderatorii sa inchida acest subiect.

 

Va multumesc.

Tismana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...