Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum stiu daca sotia m-a inselat?


Recommended Posts

am fost plecat o perioada cu serviciul,iar cind m-am intors,am gasit-o total schimbata.chiar ea mi-a spus ca in timp ce eram plecat,a cunoscut un tip pe net,si s-a intilnit cu el la o cafea.ea spune ca doar atit.eu nu stiu ce sa cred.sta foarte mult pe net.alta chestie:nu purta bikini.abia am convins-o sa cumpere o pereche,acum vre-un an,si-i imbraca f.rar,doar la insistentele mele.acum are o gramada de perechi.si le-a luat cind eram plecat.sintem casatoriti de 13 ani,avem doi copii.oare ma inseala?imi poate raspunde cineva?multumescanticipat ptr raspunsuri. marian98
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

Fetelor si baietilor, ce numiti voi bikini ? Asa ceva nu se mai poarta de multa vreme ! E vorba poate de string sau tanga ?

 

Ca sa fiu on topic : nu mi se pare normal sa fi cunoscut un tip pe net in mai putin de 1 an de stat fara sot ! (sau am eu vocatii de calugarita).

 

 

 

Mik.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Nadia1976

O femeie care inseala, in general se simte vinovata si de aici se naste un comportament mai dragastos fata de sot si copiii, ca si cum ar vrea sa-si rascumpere greseala, coplesindu-si sotul cu atentii, gesturi frumoase...


id="quote">id="quote">

 

Nadia, ia scoate in careu toate femeile care-s dragastoase cu sotii lor si sa vedem daca ai curajul sa le zici in fatza ca-s niste adulterine. [:D] haide mai, Nadia, cum asa?! dragalasenia e semn de inselaciune? valeeeu. :-))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Calin-Alin

Chestia cu cafeaua este intr-adevar foarte dubioasa. Noi in general cam stim ce inseamna a merge la o cafea, atunci cind inviti o femeie. Si o femeie banuiesc ca stie ce inseamna sa fie invitata la o cafea, si ce va urma dupa aia([xinpat]). Mai ales o femeie casatorita.


id="quote">id="quote">

 

uite de-aia ma fascineaza pe mine subforumul asta cu "In unu sau doi..". deci, Calin, lamureste-ma si pe mine, ca am imbatranit alaturi cu vremea. daca doi oameni maturi, cu creier si constiinta, se intalnesc la o cafea, inseamna ca amandoi fac o promisiune implicita pentru sex dupa ce se termina zaharul, sau cum? mai fratilor, in ce lume traim? sexul e singura relatie posibila intre un barbat si o femeie, oare?!

 

Elise, prin mesajul citat mai sus, destinul mi-a scos in cale un exemplu nesperat de macho-ism, ca tot te mirai tu ce e aia, in Romanika. na, poftim, uite ce e, ai aici demonstratia, negru pe alb. [cheers]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

conchitaid="red">, parca in mesajul ala cu societatea macho era vorba de saraca femeie, rasa inferioara in tarile "subdezvoltate".

 

Acu'... singurul lucru inferior in mesajul asta ar putea fi calitatea cafelei [:D]... ce fac 2 oameni dupa ce se intilnesc e liber arbitru, nu sclavagism.

 

 

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

marian - acel tip poate fi o minciuna

l-a mentionat poate a te face sa devii gelos sa trezeasca in tine sentimentele de la inceputul casatoriei

vrea sa fie bagata in seama, sa simta ca este iubita

 

multe fete apeleaza la aceasta strategie; un buchet de flori, un cadou de la un coleg, de la un tip de pe net, ca sa simta ca daca nu le ofera atentia cumvenita le-ar putea pierde

 

din moment ce ea iti spune astfel de lucruri si nu face nimic pe ascuns, inseamna ca tine la tine

 

parerea mea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cei dinaintea mea au spus totul in mare. Le dau si eu dreptate: nu stiu daca ti-ar fi spus de tipul ala daca ajungea in pat cu el. Iar schimbarile ei pot fi cat se poate de normale, gandeste-te ca ati fost si departe unul de altul, e normal sa se schimbe, poate incearca sa-ti atraga atentia asupra ei.

Imi permit sa intreb (nu trebuie sa-mi raspunzi): tu ai inselat-o pe ea? De obicei ne propagam ideile, lucrurile de care suntem noi capabili asupra celor din jurul nostru. Parafrazez o zicala, care spune ca nu-i e nimanui mai frica de hoti decat hotului.

Incearca s-o tratezi cu atentie si tandretze, poate trece printr-o criza si are nevoie de asa ceva.

 

Calin, m-ai facut super curioasa. Care e metoda aia care ii da de gol pe barbati? Parca as avea eu asa o idee, dar nu-s sigura. Mi-o spui?

 

Miresica [zana] de 15 iulieid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Calin-Alin

Marianid="red"> Femeia face un dus si este ca scoasa din cutie, numai barbati pot fi verificati, stim noi cum[hot].[:D]calin-alin


id="quote">id="quote">Off-topic (ca la subiect nu ma bag sa raspund ca am o vaga banuiala ca as fi partinitoare),Calin, m-ai facut curioasa,cum puteti voi fi verificati,ca eu pana la varsta asta n-am aflat de vreo metoda infailibila?One Stone is Enough to Break a Glass. One Sentence is Enough to Break a Heart.One Second is Enough to Fall in Love and One Misunderstanding is Sufficient to Break Friendship.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by rosa sinensis
quote:Originally posted by Calin-Alin

Marianid="red"> Femeia face un dus si este ca scoasa din cutie, numai barbati pot fi verificati, stim noi cum[hot].[:D]calin-alin


id="quote">id="quote">Off-topic (ca la subiect nu ma bag sa raspund ca am o vaga banuiala ca as fi partinitoare),Calin, m-ai facut curioasa,cum puteti voi fi verificati,ca eu pana la varsta asta n-am aflat de vreo metoda infailibila?
id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]pssssst: e secretul nostru, al femeilor!!!!!Elise
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...