Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum stiu daca sotia m-a inselat?


Recommended Posts

Nu stiu cat de infailibila e metoda,ca studii de specialitate nu au aparut[:D]...dar cred ca Alin se refera la a pune masculul cu fundul intr-un lighean de apa...si daca 'bijuteriile de familie' plutesc,atunci a calcat pe bec...deci a facut 'deversarea'[:D].Daca se lasa la fund,ele sunt pline,deci a rabdat cu stoicism perioada de abstinenta.Bine,asta presupune ca nevasta sa stie sigur ca barbatul n-a avut alte activitati la dush[bang][dus]

 

Nora__id="red">

 

Comorile Norei__id="red">[comoara]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Yo cred ca metoda sigura de verificare la barbati este metoda cintarului [:D]

adica...

Cumperi 1 cintar de laborator...nu din ala de gospodina

.....

Pui pe barbat sa ejaculeze in borcan dupa 1-2-3-4-5-6-10-20 zile (depinde cite zile are el delegatiile)si notezi cu atentie ce cantitate produce. Faci studiul o durata mai indelungata....nu te arunci din prima ca o gisca....sa vezi ce fluctuatii are el in cantitate...( notezi ce maninca...ce bea ). trebuie sa fie un studiu sa gasesti deviatia.

Etapa 3 si ultima

Il verifici dupa ce vine din delegatie, turneu ...

 

 

succesul este garantat. Orice femeie maritata si moderna trebuie sa aiba notate cantitatile...asa il prinde si daca se masturbeaza pe ascuns cu gindul la colega decoltata de la servici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adusco mama,[pup]...deci sorin n-are delegatii[:D]...cand o sa vad io ca se vor indesi...imi cumpar cantar a la Guestus,eprubete si pahar Berzelius si trec si la decantare,sa vad daca e pura[:D]

 

Apropo de borcan...eram io la liceu si aveam o colega care vroia sa dea la medicina...asta e culmea...siiii...povesteam noi fetele de masculii din tramvaie care se freaca de tine si eventual ramai si cu substanta de baza pe rochita...si ea,foarte serioasa,da solutia:'pai sa se puna in statiile de tramvai niste borcane si cand omul simte nevoia,se duce la borcam si deverseaza acolo' si ete asa...ramanem curate si perfect uscate in tramvai.[batcap]Ne uitam la ea si ne intrebam daca vb serios[wow]...si culmea ca era teribil de convinsa de infaibilitatea solutiei...maaaaare ti-e gradina...

Deci vorba ta...sa nu lansam idei ca asa vom creste vanzarile la cantare si borcane

 

Nora__id="red">

 

Comorile Norei__id="red">[comoara]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))] mai frate, scuze, dar nu ma pot abtine. Metoda asta ai incercat-o tu? He he, la mine o mai curge multa apa pe Somes pana ma apuc eu sa masor [gica] cu borcanele si cantarul de farmacie. Oricum mi se pare penibil (daca-i pana acolo, nici femeia nu-i nou-noutza, dar mai mult nu spun ca ma iau fetele la bataie), ca doar nu poti face testul asta fara sa stie si el.

Calin, eu asteptam metoda ta...

 

Miresica [zana] de 15 iulieid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaaaaaiiii Alynuzto...sa nu spui ca ai si crezut ca cineva face oaresce chestii de laborator cu husbandul...si apoi,depinde de barbat...daca e producator bun...ar insemna sa decantezi si Somesul si tot iese bine la cantar[:D] Si apoi...cine a zis ca el nu trebie sa stie?Ba sa stie si sa stea cu inima cat un purice ca daca lipsesc cateva grame,a?A pus-o cu nevasta aia 'nou-noutza'[mariaj]

 

Nora__id="red">

 

Comorile Norei__id="red">[comoara]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum apartamentele in Ro trebuie sa aiba din 2009 un certificat cu coeficientul de pierdere energetica...tot asa barbatii trebuie sa poarte un certificat de acumulare de sperma....sa stie femeia cind monstrul isi face de cap. ce ziceti?

 

 

Sint stupide unele comentarii....oppenheimer nu si-a incercat bomba intii acasa la el....deci mai incet cu "Daa ai incercat tu sau ai patit tu" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nora esti tare haioasa, sa stii ca-mi placi, pe bune.

Eu tocmai de aia ma distram, ca mi se parea asa de aiurea (nici nu stiu cum sa spun sa ma intelegeti) metoda respectiva, ca zau n-as vedea pe nimeni sa stea la masurat.

Stiu de un caz in care "dovada" a fost un prezervativ (pentru ca ei doi nu foloseau asa ceva).

Eu zic ca daca o fi cazul (Doamne fereste, eu sper ca n-o sa fie veci) o sa-mi dau seama si fara "teste de laborator".

 

Miresica [zana] de 15 iulieid="Book Antiqua">id="red">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...