Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine este de "condamnat" mai mult?...


Recommended Posts

... barbatul casatorit care are nenumarate aventuri sau cel (tot casatorit) care are o relatie stabila cu o singura femeie (in afara nevestei)? Ma intrebam si eu asa, de una singura, citind diferite povestiri aici pe DC, nu stiu nici daca am postat la capitolul corect. Ghilimelele le-am considerat necesare caci cuvantul in sine mi se pare destul de dur; eu, daca ar trebui sa il salvez in mod obligatoriu pe unul dintre cei doi barbati ipotetici, l-as salva pe cel cu o relatie extra stabila, nu il justific, sau poate ca da, dar doar in parte, insa "il prefer" celui care zboara in continuu din floare in floare. Afirm asta la nivel teoretic, caci daca as fi nevasta-sa...[bruta] [blabla] [poc]... Deci... pe cine salvam? Iri, mami de Ale http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/g_a_i_2003/my_photos "Accadono cose che sono come domande. Passa un minuto o passano gli anni e poi la vita ti risponde."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Imi raspund de una singura [:D]... vazand un subiect ceva mai sus, cel despre sotia care inseala, vreau sa adaug ca intrebarea mea este valabila fireste si in sens invers.

 

 

 

Iri, mami de Ale

 

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/g_a_i_2003/my_photos

 

"Accadono cose che sono come domande. Passa un minuto o passano gli anni e poi la vita ti risponde."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu l-as salva pe nici unul....mai corect e sa fi sincer atunci cand actuala relatie nu mai merge si eventual ti-ai gasit pe altcineva...dar daca ar trebui neaparat sa aleg din cei 2 l-as alege pe cel cu o relatie stabila extraconjugala...desi cuvintele astea nu se potrivesc[:-)))] stabila si extraconjugala...dar daca te gandesti din alt punct de vedere e mai periculoasa o relatie stabila extraconjugala pentru ca acolo e mai mult decat ceva trecator...nici nu stiu cum e mai bine...de fapt e mai bine fara relatii de acest gen care tot ceea ce fac e sa complice lucrurile!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

 

[flo]Oana & Marius

Wedding Day

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Elise

eu l-as prefera pe cel care zboara din floare in floare.o relatie stabila mai presupune si sentimente, nu numai sex.si daca patul, mai treaca, l-as imparti - sufletul lui nu!Elise


id="quote">id="quote">De acord cu tine Eliseid="red">.....sentimentele alea de care vorbeai tu, pe alea nu cred ca le-as putea ierta.....[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Elise

eu l-as prefera pe cel care zboara din floare in floare.o relatie stabila mai presupune si sentimente, nu numai sex.si daca patul, mai treaca, l-as imparti - sufletul lui nu!Elise


id="quote">id="quote">IDEMla prima citiredupa care stau si ma gindesc , ma pun in situatia nevestei din poveste.daca as afla, prima mea intrebare nu ar fi "a cita este si de cind" ci ar fi."O IUBESTI?"Merg mai departe cu gindirea.respect as avea totusi pt un consort stabil cumva.Mi-ar spune ca a gasit ce nu a gasit la mine, este cumva statornic.M-as intreba cu ce am gresit si cred ca as vrea sa stiu mai multe despre ea.CRED:)si tot asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by dulcetica

Relatiile multiple sint mai putin periculoase, le "arde" si la revedere.Cele stabile....., se intoarce acasa din obligatie!?dulcetica


id="quote">id="quote">cam asa ceva, da.relatiile multiple deja dau in patologic, ar putea oare crea adiction? Cele stabile, as putea sa mai cred ca este o scapare undeva rasuflata daca alege sa o intrerupa de dragul meu, al nostru.si tot asa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...