Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine este de "condamnat" mai mult?...


Recommended Posts

Analize cat se poate de corecte... [bis]

 

Criid="red">, daca ai fi obligata sa il salvezi pe unul dintre ei, sa inteleg ca il "alegi" pe bondar?

 

Iri, mami de Ale

 

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/g_a_i_2003/my_photos

 

"Accadono cose che sono come domande. Passa un minuto o passano gli anni e poi la vita ti risponde."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Iri mama draga .. pe bondar l-as salva dar numai cu citeva conditii :

1 . sa fie frumos ( nu exista emoticon de mister musculo pe aici ??)... ca nimic nu-i mai "al naibii " decit sa te insele unul batrinsi urit ... si sa te plinga lumea de mila ... "saraca .. dupa ce ca are barbat urit mai e si c***ar"!, dar daca e frumos ... eeeeeeeee... macar stii ca tu esti "fericita cistigatoare" si "norocoasa" ... iar lumea daca te plinge va spune "saraca daca s-a maritat cu mister univers acum trebuie sa il pazeasca ... ca sar femeile pe el ca mustele " [:D]

 

2. Domne', sa aduca banii TOTI acasa ... la femei sa se duca : pe gratis, daca se crede asa MACHO sa vad si eu amanta aia de il vrea asa de-a moaca si numai cind are el timp de ea....Iar daca exista, atunci ea isi merita soarta ... pt ca e o femeie care nu se respecta deloc.

 

3. Si daca tot se duce, sa aiba grija sa nu aduca ceva boli pe acasa ... [box]

 

Cristina

 

Noi doi... si nu numaiid="blue">

 

 

"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere, inselatul e la fel de grav indiferent daca e cu una sau cu mai multe. Fiindca in ambele cazuri e clar ca nu ii mai pasa de noi. Nu ma incalzeste cu nimic faptul ca umbla de colo colo, fara sa investeasca "sentimente" de parca ar fi scuzabil daca e "aventura". Asta e, mi se pare la fel de cumplit in ambele.

 

It is not enough to be good. You must be good for something. You must contribute good to the world. The world must be a better place for your presence. And the good that is in you must be spread to others. In this world so filled with problems, so constantly threatened by dark and evil challenges, you can and must rise above mediocrity, above indifference. You can become involved and speak with a strong voice for that which is right.id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu, ca prima reactie, as fi distrusa in ambele cazuri.

 

Dupa care, analizind situatia la rece, mi-as da seama ca ma simt mult mai bine - MULT mai bine - daca n-a investit sentimente, cel putin.

 

Daca a dat din fund si atit, pentru ca i s-a oferit ocazia si a considerat ca nu vrea sa o piarda, sa zicem ca as avea doar repulsie fizica fatza de el, o perioada.

 

Dar asa cum nu sint geloasa pe hartia igienica, probabil nici pe recipientul "de ocazie" n-as putea fi - in cazul in care as fi sigura ca a fost sex, nimic altceva.

 

M-ar terifia ideea ca a atins ceva scarbos.

Dar, repet, ar fi repulsie fizica.

 

Afectiv, n-as fi foarte traumatizata.

 

Daaaacaaaa insa ar fi indragostit, mi-as da seama ca nu m-a iubit niciodata suficient. Ca i-a lipsit un ingredient iubirii lui - pasiune? Poate.

Si nu cred ca as vrea sau as putea sa trec peste asta.

Dragoste cu de-a sila nu se poate, nu cred ca as vrea sa primesc in continuare jumatate de masura sau sa il "aburesc" sa stea cu mine astfel.

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irinushid="red"> - in ceea ce ma priveste, dupa conceptiile mele, amandoi sunt de aruncat la gunoi. Adica eu nu as mai putea avea incredere nici intr-un bondar, nici intr-unul cu doua fete. Stii, in perioada de inceput cand eram prieteni, eu si sotul, mai in gluma, mai in serios, ne-am facut unul altuia doua promisiuni: eu i-am spus ca nu as putea sa-l mai privesc in ochi, cu atat mai mult sa dorm alaturi de el, daca da in mine sau daca ma inseala. Deci, promisiunile au fost sa nu ne lovim reciproc (desi nu sunt de felul meu violenta, dar, nu se stie intr-un moment de nebuneala) si sa nu ne inselam unul pe altul. Oricat de indragostita as fi (si in momentul de fata, dupa aproape 6 ani impreuna, suntem indragostiti 101% [:D]) prefer ADEVARUL.

Dar ca sa revin la intrebarea ta, si eu i-as gasi mai multe invinovatiri bondarului, decat unuia care are o singura amanta. Sper sa nu fie niciodata cazul meu, sa nu ma gasesc vreodata intr-o situatie simila, ci doar sa discut teoretic despre astfel de probleme.

 

______________

 

Petroid="Comic Sans MS">id="blue">id="size4">

[foto]

______________

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by iriale

Riaraid="red">...10 ani?? O viata dubla, 2 case, 2 familii? Oare cum este posibil? Te pot intreba cum a reactionat fiica acestui "domn"? Dar sotia lui stie? Ce ii impinge pe acesti barbati sa conduca acest gen de viata, nu ar fi mai simplu si mai ales mai onest in primul rand fata de ei insisi sa puna punct casniciei si eventual dupa aceea sa o inceapa pe cealalta? Eu nu reusesc sa inteleg. Iri, mami de Ale


id="quote">id="quote">Exact,o viata dubla,tocmai buna de filmat.Sotia stia de mult,dar cum japonezele nu-si spala rufe in public(este o rusine pt femeile mai in virsta) cica a crezut ca trece,ea n-a vrut divort tot pt ca-i o rusine si pt copii,pt ca "acest domn" are trei fete si patru nepoti.Una peste alta are si cu amanta un baiat de 10 ani[bang]Prietena este practic darimata,ar omori orice barbat care respira.Acum este mare vilva cum sa imparta averea pt ca are diabet avansat si amanta vrea parte[bang][bang][bang]SI CU TOATE CELE INTIMPLATE SOTIA TACE[bang][bang][bang]Si iar revin,de unde incepe oare intimitatea barbatului si unde se termina???????Chiar trebuie oare atita libertate incit sa raneasca doua femei si pe copii lor doar pt un dram de mindrie (prosteasca)?Fiti fericiti; prietenii dispar cand sunteti nefericiti. - Euripide
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...