Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

judecati-ma ,varog


Recommended Posts

  • Răspunsuri 53
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 5 months later...
quote:Originally posted by noemi marian

Uf!Mai fetelor......si baietiEu am devenit pasionata de comp de cind cu DC-ul.Sint tufa cind e vorba de calculator.Al meu devine,pe zi ce trece,profesor.Ma poate tzapui oricind vrea si n-o face.Si stiu asta sigur.Acu intra pe mess cu diverse si neprevazute si sta si sta si sta.Eu nu m-am suparat niciodata pe el pt ca am incredere ,pt ca stiu ca ma iubeste si vine seara ma ia in brate si ma dragaleste.Si pentru ca este si cel mai bun prieten al meu.Si e o prietenie de 20 de ani pe care stiu ca nu ar trada-o.Parerea mea este ca e vorba de incredere si de cit de sadic esti.Pt ca daca afli ceva si e doar jumatate de adevar poti innebuni in scenarii si sapind dupa informatii.Cea mai buna metoda este discutia deschisa si sincera fara ascunzisuri.Din cele spuse de tine eu am inteles ca e speriat.Altfel nu ar fi incercat sa ascunda si sa se afunde si mai rau.De aceea recomand discutia deschisa.Cit despre violarea intimitatii.....aici exista pareri si pareri.Si nu putem spune cu siguranta ca esti obiectiv cind iti sustii parerea.Eu personal nu-l caut nici in mail-uri,nici in buzunare si nici in agenda telefonului.Daca e ceva important zice el.Si la fel nici el nu-mi umbla in rucsac sau prin mail.Dar nu pt ca ne-am impus limite ci pt ca nu ni se pare firesc asa ceva.Si nici nu am avut motive s-o facem.Inca.Nu stiu cum as reactiona intr-o situatie similara.Mi-e imposibil sa ma pun intr-o asemenea postura.Iti doresc sa ai intelepciune pt a gasi cea mai buna metoda de rezolvare a pb[flo]pt tine, Noemisari pe burta c-apa-i mica


id="quote">id="quote">uite ca nici nu stiu daca mai intra cineva pe-aici.. am nimerit si eu, am citit si, pentru ca am gasit o persoana ce gandeste ca mine, am simtit nevoia sa zic ceva. ...zic zi io ca noemi.de fapt am postat mai mult sa intreb daca lucrurile sunt, iarasi, bine cu tine, Viorica. sper ca s-a rezolvat [flo]Luana si [patut]Hora - 14 Mai 2006Hora Luciapovesteio tot cresc "Toamna,dafinul ia culoarea schimbatoare a fosforului si, dupa zilele lungi, suparator de pline de praf, simti primele zvacniri ale toamnei ca aripile unui fluture, falfaind in dorinta de a se deschide."(Lawrence Durrell)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga Elise!

Bravo! TOATE argumentele in favoarea a ceea ce tu sustii sunt logice, bine intocmite, firesti! Imi place cum gandesti! se vede ca intelegi pe deplin conceptul de familie; si nu numai ca-l intelegi dar il si TRAIAESTI cu adevarat!

FRATILOR! familia este un spatiu privat pentru 2 este un univers intreg cum sa te sufoci cand exista UN UNIVERS!!!!

Cine ascunde se sufoca! Ascunzi azi un ou maine tre ascunzi un bou! faptul ca trebuie sa ai un spatiu privat, atat de privat incat sa trebuiasca sa-l tii secret, iti limiteaza libertatea si te conditioneaza!

In familia mea totul se petrece la lumina zilei( incepand de la gafe si terminand cu cele mai dure greseli) toate le depasim impreuna doar suntem o echipa!

Draga Viorica rezolvati impreuna situatia si treceti peste ea cu rabdare si iubire...asa sotul tau intelege ca pe viitor nu trebuie sa-ti mai scunda "prostioarele" lui ci ca poate sa te faca partasa la ele...[jamaica]

 

 

FATA FANTASTICA

DIEGO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...