Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

razbunare electronica pe matrimoniale


Recommended Posts

quote:Originally posted by Freia

cum adica SMS dupa nr ascuns. asta e noua. SMS cand sunt trimise au obligatoriu prin sistem un nr de la care au fost trimise. Nici una din companiile de telefonie care existya in acest moment pe piataz nu pot emite SMS fara nr. Nu permite centrala, ca asa e setata. Crede-ma ca stiu ce vb.se poate trimite ca un nr lung de cifre daca trimite de pe net si alte cazuri. De ex am primit un SMS din Elvetia si avea in coada un sir lung de cifre. Initial am crezut ca e un bug pana sa vad cine scria.e alegerea ta cum vrei sa continui aceasta tarasenie, eu asa as proceda, as opta pt Politie.Freia si [copil] Alexa"]Intram in legalitateid="blue">id="size1">


id="quote">id="quote">Intru totul de acord. Si in privinta sms-ului si pentru a anunta politia. Descreieratii astia trebuie nitel scuturati, nimeni nu are voie sa intre cu bocancii in viata altei persoane.Daniella, id="teal"> mama lu'Alexis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Freiaid="blue">, mersi, ai dreptate, sms-ul pe care l-am primit dimineata era trimis de pe un numar, pe ecran era afisat doar textul direct, fara numar dar cind m-am uitat in lista de mesaje l-am gasit cu tot cu numar!![:)]...

Sint sigura ca e de pe o cartela, am sunat la nr.respectiv dar era inchis telefonul. Oricum am primit mesaj de la administratorul de site ca respectivul cont al "rabunatoarei" a fost inchis, dupa ce i-am expus motivele pentru care am cerut acest lucru. Sper sa ramina asa..de azi de la ora 16.00 nu am mai primit nici un telefon.

Pe de alta parte, studiind site-ul respectiv am inteles ca inscrierea pe mai mult de primele 2 zile se plateste cu card bancar, asadar e necesara o identificare cit de cit, in cazuri grave individul/individa poate fi urmarit/a de politie cu ajutorul acestor date...Chiar sper sa o lase balta, n-am timp de umblat pe la Politie. Razbunarea razbunarilor nu ma caracterizeaza.

Eliseid="blue">, nu am cum sa schimb cartela, telefonul asta nu functioneaza cu cartela, e un numar dintr-un grup de 8, in plus l-am folosit la o gramada de contacte pentru firma, nu pot renunta atit de repede la numar, dar o sa o fac daca va fi nevoie...

In alta ordine de idei, am vrut sa subliniez cit de usor se poate ajunge intr-o situatie ca asta, cu ajutorul atotputernicului internet...Nu e o situatie frecventa, din fericire.

Dar daca miine vecinul meu se supara ca l-am inundat e posibil sa ma astept sa se razbune si el?

Era o "figura de stil", vecinul meu e de treaba.

 

Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Elise

eu as lasa-o in plata Domnului, ca sint multi nebuni pe lumea asta, ce-ar fi sa imi pun mintea cu toti....Elise


id="quote">id="quote">Este si asta o problema, ca atunci cand noi ne impiedicam de una sau de alta si putem face o reclamatie undeva, o lasam balta fiindca ni se pare prea complicat. E si asta o varianta, dar daca ii lasi balta pe toti nebunii, iti sar in cap[:D]Chiar saptamana trecuta am facut reclamatie la garda financiara pentru o anumita chestie, s-a rezolvat foarte repede si m-a si sunat sa-mi spuna rezultatul iar eu mi-am recuperat banii. M-am hotarat sa "imi pun mintea" cu unii care sunt atat de nesimtiti si nu-ti respecta drepturile. Na[:D]p.s. Daniela, eu ori imi puneam optiunea pentru a raspunde numai la numere cunoscute ori raspundeam la numerele necunoscute numai apasand pe tasta de raspuns fara a asculta sau raspunde... sa vorbeasca singuri si sa-si cheltuie banii [alcool]It is not enough to be good. You must be good for something. You must contribute good to the world. The world must be a better place for your presence. And the good that is in you must be spread to others. In this world so filled with problems, so constantly threatened by dark and evil challenges, you can and must rise above mediocrity, above indifference. You can become involved and speak with a strong voice for that which is right.id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine e sa-ti pastrezi calmul!

 

Nu mi se pare simpla coincidenta...E posibil ca cineva din firma sa fi facut o gluma/farsa (cum s-a spus)!

Sau poate sa se fi razbunat-din diverse motive- in acest mod sa incerce sa te compromita ,fiind tel. firmei.

 

Dar cei de la Zapp nu pot afla totusi de unde te suna cineva, chiar daca la tine apare 'nr. ascuns'?

 

Am patit sa primesc zeci de telefoane anonime pe tel. fix...Am crezut ca unul din fostii prieteni se razbuna,dupa ce am avut o discutie mai 'aprinsa' (ca sa zic asa), fire orgolioasa am inceput sa il evit... Nu erau obsceni,cu o singura exceptie,dar erau enervanti prin insistenta de a cere cu aceeasi 'fata' . Am vrut sa schimbam nr de tel, dar dura si era complicat de instiintat pe toata lumea. Iar ex-amicul lucra in domeniul 'secret service', asa ca m-am gindit ca tot afla pina la urma noul numar si mai rau ii stirnesc 'gelozia'[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...